Klomen kullananlar Klomenin yan etkileri zararları

Arkadaslar şu klomenden biraz bahsedebilirmisiniz doktor bana da verdi ama adet ime daha var yan etkisi varmı bu ilacın tedavi yanıt veriyormu
mrb canm bende klomen kullanıyorum bu 2. ayım geçen ay günde 2 kullandım bu ay gnde 3 klomen yumurta büyümesnde yardımcı olmak için veriliyor genelde pkolu hastalarda bendehiç bi yan etkisi olmadı hatta gebelk olmadığı için reglm düzene girdi umarım bu ay olr bekliyorum bana çatlatma iğneside verdi bakalm allah isteyen hrkese versn

Çok sağol arkadaşım ilk çocuğum hemen olmuştu bunda niye böyle oldu anlamadım reglimde bi sıkıntı yok çok şükür mevlam sanada versin en kısa zamanda bakalım adetimi heyecanla bekliyorum:)çok uzamasa bario_O

benimde klomende ilk ayım ayın 21 i sabah muayenesinde solda 2 yumurta boyutları 16.71 19.45 o gece iğnemi vurdum 28 30 günde değişiyor adetlerim genellikle 30 .şuan beklemedeyim dr geç yumurtluyon dedi 07 son adet tarihim iğnemi 21 inde vuruldum. ayın 23 ü ilk ilişki tarihi 36.st te hayırlısı ama adet öncesi rahimdenmi bağırsaktanmı gur gur ses gelir ya o var çok korkuyorum klomene çok ümit bağladım...bide dr ilk muayenede sağda ve solda görmüştü iğne olcağım gün sağdaki yok solda 2 tane var dedi ilginç.nereye gitti sağdaki deyincede güldü:oops:

Hanimlar yardimci olurmusunuz dr gittim bugün yumurtalarım 14.15 e2 tahlili verdim sali günü gel alttan bakicam dedi neden alttan bakıyor soramadimda

günaydın arkadaşlar çatlatma iğnesi işe yaramadı bugün adet oldum hatta düzensiz adetim bile günü gününe geldi iğnenin etkisiyle sanırım yarın doktordn randevu alcm bakalım bi sonraki aşama ne olcak :KK43:

Adetin düzene girmiş ya önümüzdeki aylarda hamile kalırsın inşallah.bide arkadasım bişe sorcam bu çatlatma iğnesi tedavinin kaçıncı aşaması

Adetin düzene girmiş ya önümüzdeki aylarda hamile kalırsın inşallah.bide arkadasım bişe sorcam bu çatlatma iğnesi tedavinin kaçıncı aşaması
Bundan önce bi ilac daha kullanmstm bi sonrakinde klomen kullandm ve 2 yumurta olsmstu sonra catlatma iğnesi yaptrdm göbektn ve beklemeye basladk ama malesef tutmadı pazartesi randevu aldm doktrmdn aşılama yapmasını istycm tek çizgi görmktn yoruldm :KK43:

mrh arkadaşlar doktorum rahim filmi istedi perşembe günü inş bi sıkıntı çıkmaz filmi çektiren var mı ?

Ney için istedi ki doktorun rahimde bişeydenmi şüphelendi
Bilmiyorum her şey normal gibi gözüküyor ama bazen tortular tüpleri tıkayabiliyrmş bu nedenle engelleyebir dedi bi sıkıntı varsa çıkar zaten ama inş temizdir filmden sonra kendiliğinden hamile kalan varmış diye okudum inş. olurum :KK43:

bişe çıkmaz inşallah en kısa zamanda hamile kalırsın inş bebiş ini kucağına alırsın bu arada arkadaşım kaç yıllık evlisin

Bak sana ne dicem bazen rahim ters donuyo benimki gibi hamileliğe mani değil ama geciktiriyo gebeliği oyle bişe de olabilir çünkü doktorlar çok önemsemiyo boyle seyleri adet günlerinde ayaklarını yukarı kaldırıp Yatman gerekiyormuş ağır kaldırmaman lazım adet zamanı rahim normale doner miş.hani aklında bulunsun diye soyledim

Bak sana ne dicem bazen rahim ters donuyo benimki gibi hamileliğe mani değil ama geciktiriyo gebeliği oyle bişe de olabilir çünkü doktorlar çok önemsemiyo boyle seyleri adet günlerinde ayaklarını yukarı kaldırıp Yatman gerekiyormuş ağır kaldırmaman lazım adet zamanı rahim normale doner miş.hani aklında bulunsun diye soyledim
Teşekkür ederim burda yazılanlardan çok şey öğreniyorum...

Mrb arkadaslar 15 aydir korunmuyoruz ama henuz hamile kalamadim.esimdede bende de bisey cikmadi.rahim filmi de cektik onda da bisey cikmadi.filmden sonra dr 3 ay sure vermisti olmadi.adetin 2. Gunu gel dedi.bugun gittim vajinal muayene yapti.sonra klomen verdi.yarin yani 3.gunden baslayip 5 gun gunde iki kez kullan dedi.sonra 11.gununde kontrole gel dedi.herkes 5 .gun baslaniyo diye yazmis.dr dogru duzgun bi aciklamada yapmadi.bu klomen nasil bisey.

Mrb arkadaslar 15 aydir korunmuyoruz ama henuz hamile kalamadim.esimdede bende de bisey cikmadi.rahim filmi de cektik onda da bisey cikmadi.filmden sonra dr 3 ay sure vermisti olmadi.adetin 2. Gunu gel dedi.bugun gittim vajinal muayene yapti.sonra klomen verdi.yarin yani 3.gunden baslayip 5 gun gunde iki kez kullan dedi.sonra 11.gununde kontrole gel dedi.herkes 5 .gun baslaniyo diye yazmis.dr dogru duzgun bi aciklamada yapmadi.bu klomen nasil bisey.
Canım yumurtayı geliştirmeye yardımcı bir hormon ilacı klomen etkisini görenler çok fazla kimisi 3.gün başlıyo kimi 5.gün dr bunu siklusuna göre ayarlıyo sanırım.hem o kadar da önemli değil sensadece kontrollerini aksatma yumurta takibi in çağırıyo ve yumurtalatın yeterli büyüklüğe ulaştığında çatlatma iğnesi vuruyo ya da kendiliğindenatlamasını bekliyo.ve ilişkşye gireceğiiz günleri söylüyo sınra adetini beklemeye başlıyosun bende şu an tam o aşamadayım bekliyorum yani.inşallah hayırlısı olut canım hakkında.

Canım yumurtayı geliştirmeye yardımcı bir hormon ilacı klomen etkisini görenler çok fazla kimisi 3.gün başlıyo kimi 5.gün dr bunu siklusuna göre ayarlıyo sanırım.hem o kadar da önemli değil sensadece kontrollerini aksatma yumurta takibi in çağırıyo ve yumurtalatın yeterli büyüklüğe ulaştığında çatlatma iğnesi vuruyo ya da kendiliğindenatlamasını bekliyo.ve ilişkşye gireceğiiz günleri söylüyo sınra adetini beklemeye başlıyosun bende şu an tam o aşamadayım bekliyorum yani.inşallah hayırlısı olut canım hakkında.
teşekkür ederim canım drnin bi açıklama yapmaması adetliyken vajınal muayene falan bugün baya gerildimsanırım ben.sen de inşallah hayırlı haberi alırsın canım.Rabiim bizimde kucaklarımızı doldursun :)

teşekkür ederim canım drnin bi açıklama yapmaması adetliyken vajınal muayene falan bugün baya gerildimsanırım ben.sen de inşallah hayırlı haberi alırsın canım.Rabiim bizimde kucaklarımızı doldursun :)
İnşallah canım buna alışsan iyi olur çünkü bütün ultrasonlar vajinal oluyo bu aşamada tabi adetliyken biraz daha can sıkıcı tabi.açıklama yapmaması çok kötü özele mi gidiyosun devlete mi?

X