Gebeliğe Hazırlık Klomen kullananlar yardım lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

MslDo

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2017
49
35
29
merhaba arkadaşlar ben ilk defa klomen kullanıcam doktorum bana günde 1 tane verdi 5gün içicem günün hangi saatinde içmeliyim sizce yardımcı olur musunuz ? Bir de klomen kullanıp hamile kaln kimler var nolur yazın ki umudumu yükseltin ilk defa kullanacağım için çok merak ediyorum :işsiz:

Doktorum bana 50mglik olani vermisti. Günde 2 tane yani 100mg olarak gece yatmadan icmemi soylemisti. 5gun kullandim gayette guzel yumurtalar olusmustu. Ama hamile kalamadim

merhaba arkadaşlar ben ilk defa klomen kullanıcam doktorum bana günde 1 tane verdi 5gün içicem günün hangi saatinde içmeliyim sizce yardımcı olur musunuz ? Bir de klomen kullanıp hamile kaln kimler var nolur yazın ki umudumu yükseltin ilk defa kullanacağım için çok merak ediyorum :işsiz:
Saati çok önemli değil. Sadece her gün aynı saatte içmeye dikkat edin.

Bende günde 2 tane sabah akşam kullanıyorum canım 5 günde bitecek adetin 13. Günü yani çarşamba günü kontrole gitcem benimde ilk

Kullanıp hamile kaldım canım saat önemli değil önemli olan aynı saate içmen

Ben kullandım canım içeceğin zaman farketmiyor ama ben aşılama yaparak kullandım klomeni

Kızlar yine merhaba bugün adetimin 21. Günü doktora gittim sonuçlarımı çok beğendi Progesteron hormonum 28.97 çıktı doktor çok güzel dedide ben birde size sormak istedim

Kızlar ilk klomen kullanımımda hamile kalmışım Allahım isteyen herkese nasip etsin

X