Aşılama Klomen kullananlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Hayalsu34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
14
16
33
Arkadaşlar ben klomen arti çatlatma iğnesi kullandım ve adet günümde gecikme oldu idrar testi yaptım sonuç pozitif çıktı 8 gün gecikmeden sonra adet oldum büyük bir hayal kırıklığı yarattı doktruma sordum adet gecikmesi yapmaz ama iğneden dolayı pozitif çıkar dedi sinir olduğum için tedaviye devam etmemistim ama aylar sonra tekrar başladım klomen bitti doktorum bittikten 4 gün sonra kontrole gel demişti bugüne denk geliyor ama pazar günleri doktorum yok o yüzden yarın gtcem bir gün gecikme olması sorun yasatirmi bide dün karnımda kasilmalr vardı çok siddetliydi karnım taş gibi olmuştu sizce neden benim gibi olan varsa yardımcı olabilir mı lutfen

Arkadaşlar ben klomen arti çatlatma iğnesi kullandım ve adet günümde gecikme oldu idrar testi yaptım sonuç pozitif çıktı 8 gün gecikmeden sonra adet oldum büyük bir hayal kırıklığı yarattı doktruma sordum adet gecikmesi yapmaz ama iğneden dolayı pozitif çıkar dedi sinir olduğum için tedaviye devam etmemistim ama aylar sonra tekrar başladım klomen bitti doktorum bittikten 4 gün sonra kontrole gel demişti bugüne denk geliyor ama pazar günleri doktorum yok o yüzden yarın gtcem bir gün gecikme olması sorun yasatirmi bide dün karnımda kasilmalr vardı çok siddetliydi karnım taş gibi olmuştu sizce neden benim gibi olan varsa yardımcı olabilir mı lutfen

Canım klomen sonrasında 12 20 gün arasında regl olursun ben 16. Gün oluyorum mesela ortalaması ise 14. Gün üstelik 16. Gün olunca bile regl döngüme 3 4 gün kalmış oluyor burdan şunu demek istiyorum
Regl tarihin geçmişse ve test yapıp pozitif görmüşsen ya hamilesindir ya da test bozuktur

8 günden sonra negatif çıktıysa ya kimyasal ya da boş gebelik ya da dusuk yapmissindir

Bütün bu olasılıklar regl tarihin geçtikten sonra yapılan testte geçerli tabi

Doktorun senin yumurtalarina bakacak eğer yeterli büyüklüğe ulaşmışsa catlatma ignesi vuracak 1 günlük gecikme etki yapmaz ama keşke bu gecikmeyi hesaplayıp cuma gitseydin muhtemel sana iğnenin adını verir pazar saat 2 3 gibi acilde vurdur derdi

Etki yapmaz dedim ya yumurtaligin kendinden catlamazsa etki yapmaz onu da hissedersin böyle yumurta akı kıvamında akıntın olur

Ağrıların olması iyi yumurtlama dönemine giriyorsun demek inşallah yarın gittiğinde yumurtaların boyutları iyidir de iğneni yaptırır beklersin regl gününü
İğneden sonra say 14. Gün geçmeden idrar testi yapma ilk on gün iğnenin etkisiyle pozitif çıkabiliyor

Güzel haberlerle görüşmek üzere..

Teşekkür ederim detaylı bilgi verdiğiniz için bendede sorun yok eşimdede bütün tahlillerimizi de yaptırdık ilk bebişim gelişmedi diye düştü sonrasindada olmadı tedaviye başladık ilk tedavide regl günüm geçti 8 gün normalde hc gecikmem olmazdı anlamadım bsey ve büyük bir hayal kırıklığı oldu işallah bu sefer olur rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah bu seferde olmaz sa rahim filmi isticek doktorum öyle dedi işallah ona gerek kalmaz

Arkadaşlar yeni üyeyim evleneli tam bir sene olacak hiç korunmadik ama hamile kalamadim eşim şeker hastasi benim tüm hormonlarim normal çıkıyor kist de yok özel bir hastaneye gidiyorum geçen ay klomen verdi günde bir tane içtim 23 mm yumurtam olmstu iyi dedi doktor çatlatma ignesi verdi vurundum progestan kullandım sonrada ama adet oldum olmadı bu ay tekrar gittim klomen iki kutu yazdı günde üç tane iceceksin dedi klomen yumurta olgunlastrmak için değil mi yumurtam zaten gelişmişti niye yükseltti klomeni anlamadım önce sorunun ne olduğunu bulmak gerekmiyor mu? Kafam karıştı deneyimli olanlar yardımcı olursa sevinirim amh istemisti oda iyi cikmisti

merhabalar yenı uye oldum arakdaslar.bende dun cıplı asılama yaptırdım ılk olarak. adetın 5.gununden ıtıbaren 5 gun klomen kullandım 7 gun estofrem kullandım asılamadan ıkı gun once de catlatma ıgnesı otrıvella kullandım .bugun asılamamın ıkıncı gunu arkadaslar. umarım bu kandıl gecesı dualarımız kabul olur:110:

X