Klomen kullandiktan sonra adet gecikmesi olur mu ve sirt kasik agtisi batmalar ne kadar surer kullananlar lutfen yazabilir mi

Ayy tatlim cooj sevindim benimde kontrolum vardi gitti 3 yumurtam cok guzel gelismis dedi catlatma ignesi yaptik dedi 11 13 15 gunleri degerlendir iki yunurtandan umutluym diye bakalim hayirlisi ins
Haydi inşallah aynı ay alırız bebislerimizi kucagimiza kuzum. Banada doktorum öyle demişti ve oldu bence sende bu ay kalicaksin hamile

Benimde 24 saat icinde catlar da ne zaman test yapsam anlarim
Kuzum ben yumurta çatladikdan sonra test yapmadım etken gebelik testi yapmıştım adetinden 6 gün önce negatifti bugün bat günüm bugün yaptım silik pozitif cıktı işte foto ekleyemiyorum ki fotosunu atayım sana

Heeer anladim canim benim hayirlisi ins bakalim bende bat gunumde yapayim o zaman

Allah bağışlasın canim babada yardımcı olurmusun doktor babada klomen verdi iğne vermedi sadece bidaha gelmeme gerek yok dedi ama adetim gecikti bugün 3 gün olcak test yaptım negatif çıktı ben geçen ay klomen kullandım yumurtam olusstu doktora gittim.iki günde bir ilişki demişti bu ayda kasımın 10 da adet gunumdu ama olmadım test yaptım tek çizgi çıktı erken mi gebelik testi için yoksa hamile degilmiyim
Hamileyim kuzummm

Tatlim ilk kullanimsa klomen gecikme yapar benmde ilk kullanimimda 7 gun gecti 31.gun adet gordum bi doktora git yumurtan catlamamis ve kist olusmus olabilir

Teşekkür ederim
Bende 3 cm zararsiz kist oldu o ay klomene ara verdim 1 ay bu ay tekrar kullandim sabah iki aksam 2 ilacim bitti ayin 10 unda kontrole gittim 3 yumurtam gelusmis 18 ve 24 cm doktor hemen oviltre igne yapti gobekten ve igne asiri kasik sirt ve yumurta batma hissi yapti tabi calismalara devam doktor 1 gun ara 1 gun iliski onerdi bakalim kismet artik

Amin teşekkür ederim kuzum. Klomeni sadece bi ay kullandım ve sonrasında gebe kaldım ben. Adet günümde test yaptım pozitifi gördüm. Seninde adetim geçmiş ama geç dollenmede olabilir veya bazılarında klomen gecikme yapabiliyormuş oda olabilir. Sabırla bekle rabbim aratmasın nasip etsin sizede isteyen herkese de çok başka bi duygu. Allahım mahrum bırakmasın hickimseleri.

Yumurta oluştu ama onun çatlaması önemli bide hicbir sebebi yokken sadece doğru zamanı bekletiyor rabbim
Iste catlamasi icin risk almamasi lazim doktorun catlatma ignesi yapmasi lazimdi ki kesin catlasin yoksa catlamasa kist oluyor bide kistle ugrasiyo insan bence sen git doktora baksin catlamismi catlamamis mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…