Klomen kullandım doktor çatlatma iğnesi vermedi

Kızlar klomen kullanınca illa çatlatma iğnesine gerek yok. Yumurttası çatlamayanlar için iğne veriliyor yani herkeste şart değil. Bende klomen kullandım ama iğnesiz kendiliğinden çatladı merak etmeyin ☺️
Ben 90 günde 1 falan regl oluyorum bilmiyorum ki çatlsr mı bide çok kiloluyum kilonunda etkisi varmış

İnşallah♥️ yumurtalar olgunlaşırsa iğne mi oluyor? Yoksa çatlanması mı bekleniyor biraz bilgisizim anlatabilir misiniz 🙏🏻🙏🏻 devlete gidiyorum doktorda uzun uzun anlatmıyo cok kalabalık oluyo
Ben aşılama yaptıracağım için çatlatma iğnesi vurulurum ama siz sadece yumurta takibi yaptıracaksanız gerek kalmayabilir🙂

Ben 90 günde 1 falan regl oluyorum bilmiyorum ki çatlsr mı bide çok kiloluyum kilonunda etkisi varmış
Evet kilonunda etkisi var kilon normalden fazlaysa diyet yap bence çünkü tüm dengeleri bozuyor. Bende pko falan yoktu ama yumrta temblliği vardı bi ara bana da kilo alma demişti benimde reglim sürekli düzensizdi dediğin gbi ama gebelik konusunda problem yaşamadım inşallah kendiliğinden çatlar seninde

Bende ayın 18 inde iğne oldum 4 yumurtam olmuştu 20 ml ve 19 ml boyutlarında iğne oldum gün aşırı ilişki verdi doktor beklemedeyim kızlar Bendede pcos var malesrf 😞

X