Gebeliğe Hazırlık Klomen kullanıp hamile kalan varmı

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Pco hastası iseniz zaten bu testler hep yanıltıyor maalesef 😔
Öyleymişim ama doktorum çatlatma iğnesi vermedi kendi kendine çatlayacak dedi ilk testimi sabah ilk idrarla yapmıştım o sebeple mi acaba yapmamak gerekiyormuş bugün yaptığım test bu yorum yapabilir mi bilenler acaba

Eklentiler

• 7E627F20-52D3-429D-A1B5-462C4974F954.jpeg
    7E627F20-52D3-429D-A1B5-462C4974F954.jpeg
    59,4 KB · Görüntüleme: 176
Öyleymişim ama doktorum çatlatma iğnesi vermedi kendi kendine çatlayacak dedi ilk testimi sabah ilk idrarla yapmıştım o sebeple mi acaba yapmamak gerekiyormuş bugün yaptığım test bu yorum yapabilir mi bilenler acaba
Daha henüz pik dönemindesiniz işte sorun şu ki çatlasa da yumurta o hep koyu çıkıyor pco olduğu için tecrübeliyim

Merhabalar
Ben Klomen kullanıyorum beş altı gün önce doktor kontrolümde iki yumurtam 20 mm olmuştu doktor çatlatma iğnesi vermedi kendisi çatlar dedi. Dün ovulasyon testi yaptım testimin resmini de paylaştım. FakatDün akşamdan beri adet ağrısı gibi ağrım var ama adetime de daha 13 gün var sizce sebebi nedir

Eklentiler

• 44B59CAA-D0E0-45E4-B122-D018F470110B.jpeg
    44B59CAA-D0E0-45E4-B122-D018F470110B.jpeg
    56 KB · Görüntüleme: 143
Dün akşamdan beri adet ağrısı gibi ağrım var ama adetime de daha 13 gün var sizce sebebi nedir
Benimde öyleydi dedim çatladı herhalde aşırı ağrı vardı. Muayene etmek için çağırmıştı çatladımı diye bakacaktı iğneden iki gün sonra. Zaten ağrım olunca ümitlendim muayene de çatlamamıştı. Dün öğrendim sol 23 cm olmuş ama çatlama yok. Orada 10 mm bir yumurta daha oluşmuş. Sağda da var üç adet onlar çatlama evresinde umarım çatlar. Sizin ise iğneden dolayı öyle ya çatlıcak ya da çatlamaya çalışıyor benimki gibi. Bende de hala ağrı var günün belirli saatlerinde vuruyor. Sanki adet öncesi belirtilerim gibi. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Tavsiyem doktora gidip yumurtaların çatlayıp çstlamadığına baktırmanız. Kist olmasın en azından bir iğne daha verir. Kist olmadan çatlamasına yarar.

Benimde öyleydi dedim çatladı herhalde aşırı ağrı vardı. Muayene etmek için çağırmıştı çatladımı diye bakacaktı iğneden iki gün sonra. Zaten ağrım olunca ümitlendim muayene de çatlamamıştı. Dün öğrendim sol 23 cm olmuş ama çatlama yok. Orada 10 mm bir yumurta daha oluşmuş. Sağda da var üç adet onlar çatlama evresinde umarım çatlar. Sizin ise iğneden dolayı öyle ya çatlıcak ya da çatlamaya çalışıyor benimki gibi. Bende de hala ağrı var günün belirli saatlerinde vuruyor. Sanki adet öncesi belirtilerim gibi. Rabbim hakkımızda hayırlısını versin. Tavsiyem doktora gidip yumurtaların çatlayıp çstlamadığına baktırmanız. Kist olmasın en azından bir iğne daha verir. Kist olmadan çatlamasına yarar.
İğne hiç vermedi kendisi çatlar dedi sadece klomen kullandım. Kontrole de regl olamazsan gününde gel dedi ya da regl olursan da 3. Gün gel dedi yani iğne kullanmadım şimdi tekrar test yaptım t çizgisi c den daha açık renk oldu çatlamış mı acaba of deliricem valla artık😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 103
İğne hiç vermedi kendisi çatlar dedi sadece klomen kullandım. Kontrole de regl olamazsan gününde gel dedi ya da regl olursan da 3. Gün gel dedi yani iğne kullanmadım şimdi tekrar test yaptım t çizgisi c den daha açık renk oldu çatlamış mı acaba of deliricem valla artık😂
Siliniyorsa çatlıyordur. 😀

Bende bugün gidip alayım eczaneden bakalım bende ne olacak biz değerlendiriyoruz zaten 😌

İnşallah bende ama ümidimde tükeniyor gibi. Diyorum daha geç olmadan tüp bebek tedavisi göreyim. Ama doktor yok diyor olucak normal yolla dedi.

Hangisi daha koyu olmalıydı sizce pik devam mı ediyor yoksa çatlama evresine mi geçmiş.

Eklentiler

• IMG_20201120_154349.jpg
    IMG_20201120_154349.jpg
    117,3 KB · Görüntüleme: 141
Aynı durumu yaşadım. Yumurtaniz çatlıyor. O ağrıyı hissettiğinizde ilişkiye muhakkak girin. Bende bu ay aynısını yaşadım. Hemen degerl ndirdim. Üstelik benim 4 yumurtam vardı. Bir gün arayla o ağrıyı hep hissettim. İnşallah tutmustur
Merhabalar
Ben Klomen kullanıyorum beş altı gün önce doktor kontrolümde iki yumurtam 20 mm olmuştu doktor çatlatma iğnesi vermedi kendisi çatlar dedi. Dün ovulasyon testi yaptım testimin resmini de paylaştım. FakatDün akşamdan beri adet ağrısı gibi ağrım var ama adetime de daha 13 gün var sizce sebebi nedir

Aynı durumu yaşadım. Yumurtaniz çatlıyor. O ağrıyı hissettiğinizde ilişkiye muhakkak girin. Bende bu ay aynısını yaşadım. Hemen degerl ndirdim. Üstelik benim 4 yumurtam vardı. Bir gün arayla o ağrıyı hep hissettim. İnşallah tutmustur
Ay inşallah ya biz de değerlendirdik bakalım hayırlısıyla olacak

Moralim çok bozuk. Bugün muayene oldum solda 23 mm büyümüş ama çatlamamış. Bir de 10 mm yumurta vardı.
Sağ da üç adet var biri 17 biri 19 biri 18 mm salı tekrar çağırdı. Çatlatma iğnesi vermedi. Gün aşırı ilişki dedi. Senin her şeyin çok iyi ama yumurtan çatlamıyor dedi. Büyümesi gelişmesi sorunsuz bir şekilde. Aff Allah'ım. Tedaviyi bırakmayı düşünüyorum. Bu ayda da olmazsa nasıl bir yöntem uygulayabilir ki. İçinizde bu evreden geçmiş biri varsa beni teselli edebilse ve bilgi verse çok iyi olur. Çok aşırı üzgünüm şuan. 😔😓😓
Çatlatma iğnesi vurduğu halde mi çatlmaıyor canım?

Merhaba kızlar. 14 aylık evliyim . İlk günden itibaren hiç korunmadik. Reglim hep düzenlidir. Eşimin de tüm testleri normal. Buna rağmen hiç hamile kalamadim. 14 Ekim'de ovitrelle uyguladı doktorum iki yumurtam vardı 18 mm ve 16 mm. Ama tutmadı bu ay. Regl oldum. Doktor klomen başlayalım dedi. Sorum şu klomen kullanıp da çatlatma iğnesi olmadan hamile kalan var mı. Çok stresliyim. Neden olmuyor
Evet cnm bende 2 yıllık evliyken kullandım 3 yumurtam gelişmişti klomenle ve çatlatma iğnesiyle ikiz gebelik yaşadım inş.darısı isteyen herkese

X