Gebeliğe Hazırlık Klomen+ovitrelle ile gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah 🙏 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Dediklerinize katılıyorum. İlk ayım diye tecrübesizliğim oldu ama bundan sonraki süreçte dediğiniz gibi yapcam. Bu araca kaçıncı iğnede pozitif sonuç aldınız ?
İlk ignede şükür ins sizde bir an önce fayda görürsünüz

Arkadaşlar bir şey sorabilir miyim.. Ben bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım regl günüm bugün merakımdan evde idrar testi yaptım ama tek çizgi çıktı ve hiç hayali çizgi falan yoktu sizce olsa çıkar mıydı gerçekten merak ettiğim için soruyorum zaten olmazsam perşembe gidip kan vereceğim ama negatifi görünce moralim çok bozuldu.. 🥺 Cevap verebilirseniz çok sevinirim 🌺
Eğer olsaydı kesinlikle pozitif olurdu. Benim adet günüme kadar bile kan testimde 3 buçuğa kadar indi ama adet oldum . Hemde iğnenin etkisiyle full büyük parçalı pıhtı döktüm akıntı bile değildi . Çok korktum . Bi daha da iğne falan düşünmüyorum bedenime yazık . Olacaksa doğal olsun . Artık doktora gitmicem

İlk ignede şükür ins sizde bir an önce fayda görürsünüz
İşk iğne de tuttuysa çok şanslısınız demektir . İpne yüzünden çok kötü adet oldum. İğneyi bırakıyorum ben . İnşallah rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

İlk femera tedavim Bugün benim de ovitrelle 12. Günüm , bu sabah birden bi sızlama oldu kasıklarımda, hemen tuvalete gittim 1 damla koyu renkli bir akıntı gelmiş. Hatta krem rengiydi iç çamaşırım, emin olamadım kurumasını bekledim belki normal akintidir diye ama kuruyunca ton farkı hafif vardi hala. sonra başka gelmedi. Şuan midem bı garip, alt karın ağrım var. Çok korkuyorum test yapmaya
Gebelik testi yaptınız mı

Eğer olsaydı kesinlikle pozitif olurdu. Benim adet günüme kadar bile kan testimde 3 buçuğa kadar indi ama adet oldum . Hemde iğnenin etkisiyle full büyük parçalı pıhtı döktüm akıntı bile değildi . Çok korktum . Bi daha da iğne falan düşünmüyorum bedenime yazık . Olacaksa doğal olsun . Artık doktora gitmicem
Anladım geçmiş olsun sizede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

Günaydınn kızlar, benimde bugün iğne gününü sayarsak 10. Günüm
Baya yok gibi çizgi erken gebelik testinde sabah yaptımda
Bugün kasık ağrımda var
Bakalım 2 sonra yine yapcam test umarım görebilirim ikinci çizgiyide

Gebelik testi yaptınız mı
Evet yaptım. İğnenin 13. Günü 0,15 çıktı. Adetime 6 gün vardı. Negatif bence. Doktorumu aradım cok erken test için dedi ama ümitli değilim, bu değerden dönen var mı bilmiyorum. İşin garibi tüm semptomlarm hala var. Alt karın ağrısı, kramplar, göğüs hassasiyeti, gaz ve hafif kabızlık, midem bı garip,. sık idrar, testten 1 gün önce lekelenme oluşup sonra bir daha olmaması. Sanırım ovitrelle ve femeranin yan etkisi bunlar ve ben gebeliğe yordum.

Kızlar selamlar iğnenin etkisiyle ovulasyon testi hep pozitif çıkıyor diye duydum ama kaç güne kadar pozitif çıkar ne zaman etkisi geçer bilen var mı

Kızlar selamlar iğnenin etkisiyle ovulasyon testi hep pozitif çıkıyor diye duydum ama kaç güne kadar pozitif çıkar ne zaman etkisi geçer bilen var mı
İğneden sonra ovulasyon testine gerek yok çünkü iğneden 36 saat sonra çatlıyo yumurta. İğne etkisi 10 gün . Ama iğneden sonraki 14. Gün test yapılması en sağlıklısı. Gerçek değer o zaman çıkıyo . Heveslenmek istemiyorum diyorsanız adetinizin gecikmesini bekleyin

Selam cnm bende klomen ve çatlatma iğnesi oldum fakat 14 ve 17. Gun test yaptim tek çizgi çıktı.. Adetim geçti 23m günde pozitif şükür erken yapmayın üzülüyorsunuz herkeste erken sonuç verecek diye bisey yok

Kızlar bence igneden sonra adetiniz gecikirse yapın ben 14 ve 17. Gun yaptım. Negatif ti sadece üzülüyoruz psikolojimizi etkiliyo23. Gun yaptım yani adetim geçince 2 gun sonra öyle pozitif çıktı.. Şükür darisi sizlere
Canım hayırlı olsun benimde bugün iğnenin 22.günü dün test yaptım negatif çıktı sizin belirtiler neydi acaba

Canım hayırlı olsun benimde bugün iğnenin 22.günü dün test yaptım negatif çıktı sizin belirtiler neydi acaba
Beebk tutunamamis ne yazikki :KK43: suan hgc artmiyo çok az düşüyor doktor dış gebelikten supheleniyo kan veriyorum 2 güne bir

İnşallah 🙏 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Dediklerinize katılıyorum. İlk ayım diye tecrübesizliğim oldu ama bundan sonraki süreçte dediğiniz gibi yapcam. Bu araca kaçıncı iğnede pozitif sonuç aldınız ?
Benm. İlk ignede tutmuştu ama maalesef düştü bebis tutunamamis doktor suan dış gebelikten supheleniyo :KK43: değerlerim çok yavaş düşüyor kan veriyorum surekli

Merhaba kızlar bu 2. Çatlatma iğnem doktor tutmazsa reglden bir iki gün sonra rahim filmi çekelim dedi
24 haziranda iğnemi vuruldum günlerimi değerlendirdim
9 haziranda tam 15. gün kan verdim 0 çıktı yine tutmadı ve o gün regl olmam gerekiyordu regl olmadım 2 gün gecikti hiç bir regl belirtim vs yok böyle bir şey yaşayan var mı?

3aydir klomenle catlatma ile kalamadim hamile
Bu ay dun femara estrofem coraspirin baslatti doktorum bakalim hayirlisi

Merhaba kızlar bu 2. Çatlatma iğnem doktor tutmazsa reglden bir iki gün sonra rahim filmi çekelim dedi
9 haziranda tam 15. gün kan verdim 0 çıktı yine tutmadı ve o gün regl olmam gerekiyordu regl olmadım 2 gün gecikti hiç bir regl belirtim vs yok böyle bir şey yaşayan var mı?
Canim ben her ay tutmadığında 19.zuncu gunde oldum adet bekle olursun sende

Canım adet oldum mu yoksa hamile misin gecikmenin sebebi ne merak ettim

Belırtıyle hıc uymuyor bılıyor musun 5+3 de not dusmusum sonunda goguslerım hassaslastı dıye.:) akıntım da 5. haftadan sonra az az baslamıs. su anda da oyle gozle gorulur bı akıntım yok . kasık agrısı 7. haftada baslamıs yanı adet oncesı olan butunnn degısımler hıssler hormonal sonrası bebısten kaynaklı dıye dusun. . klomen zaten bı sure daha vucutta kalıyo. adet oldugumda genelde 2. gun agrım gecer ama klomen tedavısı boyunca sureklı kasıklarım aktıfti.. hormonlardan oturu karında gaz sıslık agrı kabızlık dogal sanırım herkes yasıyor. gebelıkten degıl o. catlatma sonrası ılkınde 10. gun catlatma ıgnesının etkısı gectı 2. de 12. gun. 3. de de10. gun. testi 12. gun onerıyo doktorlar.
Bu son tedavı ise yaramadı bekledım bı yumurta gelıstı. şöyle dıyım cuma 15 mm yumurta olctu pazartesı gel dedı gıttım catlamıs catlatma iğnesi olmadm yanı. . pazar yada cumartesı catlamıs yumurtadan arta kalan sıvısı kalmamıs dedı ben pazar olarak alıp 8.gun kan verdım bhcg negatıf ama amac ya catlamadı sönduyse korkusuydu yumurta yok ortada cunku progesteron olcerken bhcg de baktırdım. progesteron 11,75 ti iyi dedım catlamıs... 9. gun ılk dakıkalarda cıkan cızgı aldım apacık pembe 1 gun herseyı degıstırıyor bak:). 11. gun de minnak kahve bısey geldı kanama falan degıldı yanı. sonrasında hıc bhcg ye bakılmadan kese gorduk zaten. test ıcın 5 gun kadar beklemenı onerırım.
Merhabalar ben 9ekimde catlatma iğnesi oldum bugün 14.günüm ve 13ekim adet günümdü 1gün gecikince sabah idrar testi yaptım tek çizgi vardı adet belirtim yok sadece sağ kasıkta ağrılarım var

Kızlarrr bende klomen ve çatlatma iğnesi oldum 12. Gün ağrılarım hiç dinmedi şu an oturuyorum belim kırılıyo sürekli bi bulantı hali var adet olacakmış gibi ağrılar iki günde kahve lekelenme oldu 10. Gün çubuk test yaptım direk negatif çıktı böylesi sürekli ağrısı olan oldu mu ya

X