klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

ayy vallahi iyki girmişimde buraya bulmuşum sizi canlarım benim moral oldunuz bana seviyom sizi kıslar

Rabbim dualarını kabul etsin canım bizleride unutmadığın için ayrıca teşekkür ederim.

Dediğin gibi ozaman umarım yumurtayla buluşmustur spermler...

Off ne sıkıcı bu zoraki ilişkiler ne stresli bu süreç

ben en son gittiğimde 18 mm demişti 3 gün son olursa 20 olur ozaman vurulursun demişti öyle yaptım bende o zaman 31 ocakta hep birlikte yaparız artık inş.regli olmayızda

ahahaha iyi fikir bi kaç hanım daha vardı onlarda bekliyordu onlarıda alalım burayı hamileyim yazısızla dolduralım o gun İnşallahhhhhhhhhhhhhh

Amin canım bizi bizden başka kimse anlamaz ben diyorum ya beklemesi çok zor sen diyorsun ya ne stresli bi sürec işte ne demek istediğimizi neler hissettiğimizi anlıyoruz cunki biz aynı şeyleri yaşıyoruz ....

senın varmı bugun bi degişiklik okudunmu bilmiyorum benım sol kasıklarımda sabah beri bi batma bi agrı var hayrola inşallah...

herkes hangi gun adet olcak yazzın bi arkadaşlar

ben 28-29 ocak bekliyom ...

İnşallah olmucazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ayy vallahi iyki girmişimde buraya bulmuşum sizi canlarım benim moral oldunuz bana seviyom sizi kıslar

Bende oyle dıyrm ıyıkı bulmuşum valla epey bılgılendım ve destek oluyr bana guc oluyr bızde senı sevıyoruzzzzz

ahahaha iyi fikir bi kaç hanım daha vardı onlarda bekliyordu onlarıda alalım burayı hamileyim yazısızla dolduralım o gun İnşallahhhhhhhhhhhhhh

ben gormustm bı kac topıkde lıse yapıyrlardı deneyeyımmı oyle bırsey

Göğüslerim cok acıyor ve bende de özellikle sol tarafta agrı ve seyırme var.

Ben iğneyi yapalı 5 gün oldu daha yeni sayılır ama yinede bir umut...

Senin daha önce ağrın yoktu dimi canım yeni basladı oyle hatırlıyorum sankı?

Ben 4 Şubatta adet olmayacagım inşallah

Bende oyle dıyrm ıyıkı bulmuşum valla epey bılgılendım ve destek oluyr bana guc oluyr bızde senı sevıyoruzzzzz

ben gormustm bı kac topıkde lıse yapıyrlardı deneyeyımmı oyle bırsey

olur tabi o gün geldiğinde de herkes hamişim desin

kullanıcı adı yaş kaç yıldır bebek istiyor şehir sat
iğne
tarihi

bat
tarihi ​sonuç sorunumuz kaçıncı ilaç denemesi

Ben 4 Şubatta adet olmayacagım inşallah
ahahaha yerim seni ben inşallah olmucan canım yaaaaa yok canım hiç bişiyim yoktu hep diyodum odun gibiyim ama bugun boyle bişi oldu .. hayırlara vesile olsun İnşallah ..

olur tabi o gün geldiğinde de herkes hamişim desin

sende yaz bakalım kacını bekliyorsun şafak sayalım ki bir birimizin gununu bilelim ben yarın girdiğimde mesela bakcam caysati hangi gunu bekliyo Browni ( ay canım cekti ) hangi gunu bekliyo pınar hangi gunu bekliyo takip etcem o gun buraya gelmeyince dicem aha bunlar hamiş kalmış gelmiyolar :d

hamile kalırsak nick değişirim herhalde hep canımız çeker ..

Evet birbirimizin gününü bilir heyecanla takip ederiz.

İnşalllaaahhh bu ağrıların batmaların başlaması mucizenin gelmesine işarettir

ve anne ben burdayım deme şeklidir canımmm aminnnnn

ben 30 ocak prş bekliyorum geriye doğru sayım son 6 gün

canlarım benım kasıklarda agrı vardı adetımın 9. gunu hersey bıtmıstı sımdı hafıf leke geldı ve goguslerım bugun cok sıstı soguk soguk terlemeye basladım noluyor anlamadım

aminnn canım İnşallahhhhhhhhh İnşallah cümlemizin müjdesi tez zamanda durdan duyrulur ...
ben 30 ocak prş bekliyorum geriye doğru sayım son 6 gün

abowww 24ü olmuş ayın Allah 'ım bu gunude sayma :d canım 5 yapalım biz onu hahahaha

canlarım benım kasıklarda agrı vardı adetımın 9. gunu hersey bıtmıstı sımdı hafıf leke geldı ve goguslerım bugun cok sıstı soguk soguk terlemeye basladım noluyor anlamadım

Tedavide misin? igne falan kullandıysan ondandır dıycem ama anlamadım

aminnn canım İnşallahhhhhhhhh İnşallah cümlemizin müjdesi tez zamanda durdan duyrulur ...

abowww 24ü olmuş ayın Allah 'ım bu gunude sayma :d canım 5 yapalım biz onu hahahaha

bugün saymadım balım cmt -pazarda tatil ogünleride saymayalım anam 3-4 gün falan

sen ilaç felan kullandınmı arkadaşımında sordugu gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…