klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

gecen denedıgınde ne gıbı belırtıler olmuştu bu ağrıların olmusmuydu :S

hatırlıyormusun suzan anlatıyrdum bır agrı gırmıstı sabaha karsı o gun 9.gunmuydu bı bakayım

aaaa evet hatırladımmmmmm bak bakıyım canım kacıncı gundu ooooooooooo

havva63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar) havva63 havva63 isimli üye çevrimiçidir (Online)
GÖNLÜMÜN BAHARI KOCİŞİMMM

Giriş tarihi
Jun 2013
kızlar size tedavi sürecimi anlatayım belki faydam olur 2 klomen 1 çatlatma iğnesi oldum rabbim nasip etmedi olmadı rahim filmi çektirdim bu ay 6 ocakta pkolu olduğumu öğrendim o kadar çok ağladım ki gözlerim şişti sonra kendine gel herşey kısmet o ol derse herşey olu veriri dedim dr serophone ve çatlatma iğnesi verdi bu ay kullandım ve birde bunları yaptımm namaz kılmaya başladım
Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde
Allahümme Yâ Musavvir,Allahümme Ya Bari,Allahümme Ya Halık isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar açarsa Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder.enbiya suresinin 87 88 ayetlerini ilişkiden önce giyinikken 3 defa okusunlar88 ayeti=Festecebnâ lehu ve necceynâhu minel gamm(gammi), ve kezâlike nuncil mu’minîn(mu’minîne).
87ayeti=Ve zennûni iz zehebe mugâdıben fe zanne en len nakdire aleyhi fe nâdâ fiz zulumâti en lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn(zâlimîne). bunları yaptım ve suyuda eyüp peygamberimize şifa olan sudan getirdim son 2 orucumu onunla açtım veÇoçuğu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere “Ya Evvel” okumalıdır.
Çoçugu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahin izniyle hayırıi evlat sahibi olur. bunuda 2 cuma yaptım bu 3 cuma ama dün hamle olduğumu öğrendim ve birde allaha inandım pergamberlerimizi araya alarak istedim onların hatrına kabul etti şükürler olsun kızlar hiç stres yapmayın herşey kısmet bakın bunlar yapılmıycak bişey deyil yapın bence

sen ayın kacında hasta oldun canım

Kizlar cok ilginc ya az once buraya haril haril heycanla ins bi bebegimiz olur falan yazarken birden zil caldi kapiya kostum bi kadin dilenci gibi deil bi bebegim var daha aylik cok hasta gonlunden ne gecerse falan dedi bebek mi dedim kalakaldim off cok kotu oldum normalde hic vermem yuzlerine kapatirim ama bi yandanda sela okunuyo dayanamadim verdim oda ne istiosan o gercek olsun demezmi Allahimm nolur yaa bebeklerimize kavusalimm

Allah kabul etsın canım inşallah ama bidaha kapıyı acma oyle kimseye

hatırlıyormusun suzan anlatıyrdum bır agrı gırmıstı sabaha karsı o gun 9.gunmuydu bı bakayım

aaaa evet hatırladımmmmmm bak bakıyım canım kacıncı gundu ooooooooooo

14.gunummus o gun degıl ama o agrı cok farklıydı.

ayyyy kız anlatma başka sıl hatta bunu belkıde seydır o aklıma gelmıyorrr inşallahhh iyi haberler alırız

evet bunu biliyorum hatta her anneye lazım dye bir kitap var orda bunlar ve bir çok şey yazıyor tavsiye ederim ordan okuyorum bnde yumurtaların şifası için ve sürekli edilmesi gereken dualar. çok şükür ki hergün fetih yasin ve kısa dualarıda okuyorum önce efendimizi anarak sonra dualarıda katarak dua ediyorrum namazlarımda secde anında edilen dua kabul olurmuş arkdaşlar. ben dua ediyorum herkese. ve kendime bu duaların izniyle olacağına inanıyorum inşalah.

merhaba Kızlar,
Allahım inşallak peygamberimiz Hz. Muhammed(sav) yüzü hürmetine nuru hürmetine hepimize bebiş nasip eder inşallah. Canlarım benım kasıklarım cok agrıyor adetımın 9. günü göğüslerim şişti ve ates basıyor erkenmı yumurtladım acaba

Amin Canım aminn İnaşşalhhhhhhhhhhhh Az once dua ettim ve burda ki tum kadınlar içinde dua eetim .. İnşallah ağır mubarek gun kabul olur...

canım kadından kadına değişe biliyor yumurtlama gunu ama genelde 12 ile 16 sı arası oluyormuş ...

aysima00 o dediğin kitaba bakıcam yada eşime soylerim o bulur inş sağ ol tavsiye için canım ..

Pınarr nerdesin sen ya özlüyorum seni gel gayriiiiiiiiiii

bende bılmıyorum canım neler oldugunu ama kıtap konusu benımde aklımda ınternetten alıcam sanırım:) Allahım duy sesımızı se ol de olsun ..

Kızlarrr testte ne zman cikar ki ya kan testi yaptiramadim ben hic bis adet belirtim yok sadece 2 gundur kahverengi akintim var ve 19. Gunum bugnnegatif cikti bu sabah idrarda . Olsaydi cikardi demi ben hic heveslenmeyeyim

Kızlarrr testte ne zman cikar ki ya kan testi yaptiramadim ben hic bis adet belirtim yok sadece 2 gundur kahverengi akintim var ve 19. Gunum bugnnegatif cikti bu sabah idrarda . Olsaydi cikardi demi ben hic heveslenmeyeyim
canım adetinin başlagıcından buyana 19, gunmu ? neye göre 19, gun birde canım testi sabah ki idrarla yapmamak gerekiyormuş yanılta biliyormuş ..

Canım iğneyi soruyorsan eğer benim ilk iğnem daha

Canımmmm burdayımmm çalışıyorum. Bugun bıtsede hafta sonuda geçse ben adet olmasam sız olmasanızzz inşallah rabbimmm. Napıon kız annenmsn hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…