Popüler Konu Klomen ve Gonaphene İle Hamişliğe Uğraşanlar veya Hamişler

Evet canım eşimin sonuçları da temiz çıktı çok şükür.

Benim de aynı şekilde bir kist nedeni ile bir yumurtalığım alındı Bu arada benim bir de kürtajım oldu. bebeğin kalp atışları oluşmadığı için 8. haftada alındı

Doktorum tek yumurtalık hamile kalman için yeterli dedi ve benim de olacağına inanmamı istiyor. Bu nedenle en önemli şey ümidini yitirmemek. Geçenlerde yine bu sitede bir doktorun yazdığı yazıda 18 kez düşük yapan ama sonunda çocuk sahibi olan hastası varmış. Yani zaman, sabır, ümit bu işin formülü. Olmazsa o da ALLAH' tan.

Bizim bebişler azıcık nazlı olacak işte, amma naz yaptılar ALLAH' ın vardır i bildiği deyip sabırla bekliyorum. İnş. dediğin gibi biz de o kervana katılabiliriz.

mrb bugün adetimin 4.günü klomen aldım. 10 gün kullandıktan sonra dokt. gitmem gerekiyo değil mi yumurta çatlamış mı çatlamamış mı diye?? adetin 5.günü mü kullanmaya başlanıyo yoksa:44::44:

mrb bugün adetimin 4.günü klomen aldım. 10 gün kullandıktan sonra dokt. gitmem gerekiyo değil mi yumurta çatlamış mı çatlamamış mı diye?? adetin 5.günü mü kullanmaya başlanıyo yoksa:44::44:

3 ile 5. gün arasında ama, yumurta takibi yapmıyor mu dr, kaç tane oluşmuş, kaç mm olmuş felan takip etmesi lazım :/

Daha yeni başlıyorum.o yuzden hicbir bilgim yok.burda okuduklarim kadar birseyler biliyorum o kadar..4.gunu basladim 10 gün kullanicam 14. Gun dokt. Gitmem gerekiyo normaldede,acaba diyorum 15.gün mu gitsem? Benimki 15'te catliyo cunku.onlarda catlayip catlamadigina bakiyorlar zatn kafam karisti ya..simdi 14 mu gitsem 15 mi .?

14 git sonra gerekirse 15 yine git. ben her gün gitmiştim :S klomeni ben 5 gün kullandım hep emin misin 10 gün kullanman gerektiğine :/

Canım Yengem 5lt su şişeleri yüzünden 3 kere düşük yaptı Şimdi ikitane cocugu var hiç bu konuda kndini üzme..Hatta daha çok umutlan bebegin sana tutunuyor günü geldiğinde sımsıkı tutunucaktır Rabbimizin isteğiyle İnşallah birde yumurtalıklarından dolayı sitresdesin anladığım kadarıyla bak sana bugun denk geldiğim bir arkadaşımızın yazısınıda paylaşıyım biraz için sogur umarım canım

Alıntı guzum111 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
Slm bayanlar bende rahim filmi çektirdikten kısa bir zaman sonra hamile kaldım ki benim %50 şansım vardı.yani doktor hatası sonucu yumurtalığın birini aldılar aynı zamanda rahmimde terstti.bukadar olumsuzluklar varken çok şükür hamile kaldım.tüpbebek için randevu bile almıştık ama gerek kalmadı.bayanlar kendinizi strese sokmayın,şartlandırmayın rahat olun allahın izniyle olacak sadece biraz sabır.

İşte Bu Herşey Allah^dan tek yumurta düşük yapma tüp kapalı olma hiç biri bir engel değil Yeterki yüce Allah bize sen de Anne olacaksın diye Lütfetsin .. Üzülme bende üzülmüyorum Rabbim ne eylerse güzel eyler . Öpüyorum seni ..

Bizimki de bi umut canım yaa hepsi bahane kendimizi carelerle avutuyoruz. Hersey allahtan, hap ilac yontem formül bunlarin hepsi bahane... Rabbim gönlündekini versn hayirlisiyla insallaahh:)

Merhaba Senin gectiğin sürecden yaşkalaşık 10 gün sonra bende gececeğim bu ay hasta olmazsam tedaviye başlanacak . Yanlız Doktorum bana 3. günden itibaren başlanılacak demişti .. Diyer arkadaşımında dediği gibi bencede 14 . gün git olmadı 15 de bidaha gidersin kacırmaktansa birazcık zahmete katlanmaya değer diye düşünüyorum.. İnşallah tedavi sonucunda güzel ve hayırlı haberlerle bize burda müjdeni verirsin .. Dualarım senınle ..Sağlıcakla kal .

amiiin inşallah senin de güzel haberlerini bekliyoruz inşallah.. 4.günü başladım ya,kızkardeşimde 4.günü başlamış 10 gün kullanıp hamile kalmış hemen şuan doğumuna 2 ay var. inşallah bizde ilk aydan tuttururuz. hatta büyük ablamda klomen ile ilk ay kaldı, 1 haftalık doğum yapmış durumda :))

canım kardeşim 10 gün kullandı demişsin ya klomeni 10 gün kullanmak zararlı değilmi sanki fazla gibi benim dokrorum hep 5 gün kullandırdı 7 kez kullanıyorum hala yüksek doz vermedi yumurtalıklar fazla uyarılmaması için fazla olursa da telikeli. bu ay yine kullandım ve 5 gün günde 2 tane olarak biteli 2 gün oldu perşembe kontrolüm var inşallah yumurtalar büyümüştür.

yoo doktoru önermiş :) 50mg'lık üstelik..siznkinin gramı daha mı büyük ki :44::44:

klomeni ben 10 gün kullanan hiç duymadım cnm .kendi kararınla hap kullanmasan iyi olur tabi.
klomene 3.gün başlanıyor 5 gün kullanıyorsun (ilk kullanımda günde 1 tane olmazsa 2.de günde 2 tane alıyorsun)
reglinin 10. yada 11.günü dr. a gidiyorsun yumurtalara bakıyor büyüklüğüne göre ilişki günü öneriyor tabi bazıları çatlatma iğnesi de verebiliyor.

ben günde 3 kullandım.sadece bu doza yumurtam cvp veriyordu.3 ay çatlatma iğnesi ile denedik olmadı maalesef.bu ay yine başladım.yarın son günü cumadan itibaren iğnelerle devam edeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…