Klomen ve ovitrelle ile ilk aya gebeyim

Aa oldu mu Senin ölçüm
Neden büyümediği ile ilgili bişey söyledi mi peki
İlginç geliyo banada ya ilaca rağmen büyümemesi
Ben hiç yaptırmadım takip büyüyo mu ne durumda bilmiyorum öncesinde ama bi bucuk senede olmadıysa bi sıkıntı var diyorum bende kendi kendime
Bakalım salı biticek benim ilacım
Cumada bakarıs dedi doktor
Hayırlı haberler alırım insallah

Sende sıkma canını, kacıncı denemen bilmiyorum ama bana doktorum bi üç ay böyle takip edelim sorun olmayan çiftlerde genelde sonuç alıyoruz dedi
Hayırlısıyla bizde alırıs güzel haber
Canim yasa bagli42 yaşim bu ay klomen gunde 2doZ kullandim bitince gittim ilk ölçüde cuma günü 13 mm idipazartwsi gittim 19mm olmus ilk olcumde2yumurtam vardi ikinci olcumde tek kalmış 19 mm çok iyi hemen igneni ol dedi oldum pazartesi saat 4de simdi kazıkların catliyo ağrıdan fena hemde bakalim bu ay inşallah tutar3.aydenemem bu ay benim

Canim yasa bagli42 yaşim bu ay klomen gunde 2doZ kullandim bitince gittim ilk ölçüde cuma günü 13 mm idipazartwsi gittim 19mm olmus ilk olcumde2yumurtam vardi ikinci olcumde tek kalmış 19 mm çok iyi hemen igneni ol dedi oldum pazartesi saat 4de simdi kazıkların catliyo ağrıdan fena hemde bakalim bu ay inşallah tutar3.aydenemem bu ay benim
İnsallah kuzu
İnsallahh tutar
Bende geçen ay denediğimde 20 mm bi yumurtam olusmustu çokta iyi rahim kalınlasmıs yüzde doksam olumlu sonuçlanır demişti
Ama malesef yine olmadı 🤷‍♀️
Bu ay kendiniz deneyin dedi ilaç falan vermedi
Bu hafta yumurtlama haftası hesabıma göre
Bakalım değerlendiriyoruz ama bize aşılama tüp bebek falan yolu gözüküyor sanırım
Doktorda bu aşamadan sonra benim önerebilceğim bi tedavi yok dedi
Bekleyip beklememek size kalmıs sabrınıza kalmıs bekleyelim derseniz bekleris yok beklemeyelim aşılama derseniz deneris yada biz sansımızı iyice arttırmak istiyoruz tüp bebek derseniz onada varım dedi
Bizde iki üç ay deneyelim de dedik olmassa bakıcas artık bişeylere
Bende bu ay kendimiz deniyoruz diye kendime hayıt suyu eşimede çakşır suyu aldım aktardan
İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum ama bu seferlikte böyle olsun dedim bakalım

İnsallah kuzu
İnsallahh tutar
Bende geçen ay denediğimde 20 mm bi yumurtam olusmustu çokta iyi rahim kalınlasmıs yüzde doksam olumlu sonuçlanır demişti
Ama malesef yine olmadı 🤷‍♀️
Bu ay kendiniz deneyin dedi ilaç falan vermedi
Bu hafta yumurtlama haftası hesabıma göre
Bakalım değerlendiriyoruz ama bize aşılama tüp bebek falan yolu gözüküyor sanırım
Doktorda bu aşamadan sonra benim önerebilceğim bi tedavi yok dedi
Bekleyip beklememek size kalmıs sabrınıza kalmıs bekleyelim derseniz bekleris yok beklemeyelim aşılama derseniz deneris yada biz sansımızı iyice arttırmak istiyoruz tüp bebek derseniz onada varım dedi
Bizde iki üç ay deneyelim de dedik olmassa bakıcas artık bişeylere
Bende bu ay kendimiz deniyoruz diye kendime hayıt suyu eşimede çakşır suyu aldım aktardan
İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum ama bu seferlikte böyle olsun dedim bakalım
Cano bence hiç bise kullanma onlar bi hormoni dengelerken başka hormonu etkiliyo benim yaştan dolayi kalamiyom bi kizim bir oglum var ilk evliligimden esim rahmetli oldu ben 15yil aradan sonra evlendim suanki esim 30yasinda 3yillik evliyiz o bekar adamdi hiç evlenmemiş onunla evliligmden 8haftalik bi düşugum var 2yil oncesinden o yuzden istiyom bebek 42yaş benimbakalim hayirlisi aşırı ağrılarım var kasiklarim catliyo iğneden bu yana 3gundur

İrem Hanım hayırlı akşamlar 11. Negatif ama 13.gün pozitif gormussunuz 12.gün peki yapmismiydiniz test benimide, 10.gün pozitif 12. Gun negatif çıktı degiseyebiliyor mu acaba.?
Ya hayırlı olsun desek mi artık var gibi 😍iğnene etkisi bitti artık. BEnim 13 gün testimi ekliyorum size yakından 😍 bu testten sonraki günü kan verdiğimde değerim102 idi yani kaset testlerin hormon düzeyi yüksek sağdakide aynı günde yaptığım erken gebelik testi

Ya hayırlı olsun desek mi artık var gibi 😍iğnene etkisi bitti artık. BEnim 13 gün testimi ekliyorum size yakından 😍 bu testten sonraki günü kan verdiğimde değerim102 idi yani kaset testlerin hormon düzeyi yüksek sağdakide aynı günde yaptığım erken gebelik testi
14 gun boyunca hiç belirtiniz oldu mu

Herkese merhabalar:)
Bir gün hamile kalırsam benim gibi merak ve arayış içinde olanlar için sürecimi yazacağım diye söz vermiştim kendime :)
17 Nisan son regl tarihimin ilk günüydü
20 Nisan da doktora gittim
22 Nisan da başlamam gereken klomen verdi günde bir tane beş gün kullandım
28 Nisan da tekrar gittim doktora
İki adet yumurtam gelişiyordu iki günde bir takip yaptı
3 Mayıs Pazartesi günü biri 13mm biri 19 mm olmuştu :)
O gün ovitrelle vuruldum öğlen 12 de göbekten
İğneden 12 saat sonra ve 36 saat sonra değerlendirmemezi istedi 😊
İğneden 5 ve 7 gün sonra test yaptım pozitif çıktı 11. Gün tekrar yaptım negatif çıktı
(Doktor iğneden 12 gün sonra test yap demişti )
13. Gün yani 16 Mayıs Doğum günüm de tekrar test yaptım POZİTİF 🥰
Doğum günü hediyem oldu bebeğim
Ertesi gün hemen kan verdim ilk değerim 102 çıktı yarın keseyi görmek için güdeceğim
Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın Ramazan boyunca çok dualar etmiştim ❤️
Rabbim kabul etti inşallah sağlıkla da kucağımıza alırız 🐣
Eki Görüntüle 2855446
Ben femera kullandım olumsuz sonuç aldım. Üç gün önce bende klomen ve ovitrelle kullandım. Bekliyorum. Umarım bende de güzel etkisi olur. Bu arasa hayırlı olsun çok sevindim adınıza 🌸🌸🌸❤️

Bir gün hamile kalırsam benim gibi merak ve arayış içinde olanlar için sürecimi yazacağım diye söz vermiştim kendime :)
İğneden 5 ve 7 gün sonra test yaptım pozitif çıktı 11. Gün tekrar yaptım negatif çıktı
Ertesi gün hemen kan verdim ilk değerim 102 çıktı yarın keseyi görmek için güdeceğim
Rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın Ramazan boyunca çok dualar etmiştim ❤️
Eki Görüntüle 2855446
Canım çok uzun zaman olmuş ama sağ salim al inşallah bebisini kucağına 🤗 benimde iğne gününüde sayarsak 12.gün belirtilerin var mıydı nelerdi hatırlıyor musun bugün test yaptım negatif tekrar döner mi acaba pozitife birde iğneden sonraki 36.saatte olan ilişkiden sonra ağrım başladı benim belirti olarak hala devam ediyor

kızlar bu ay ilk kez klomen tedavisi gördüm, dün sabah kontrolde solda 2 adet 15mm sağda da 1 adet daha küçük yumurta oluşmuş. İğneyi bugün öğlene verdi ama bugün yumurtalar olsa olsa 17mm olmuştur. Daha çok küçük değil mi doktor acaba yanlış mı hesapladı? Döngüme göre ovülasyon tarihine de 3 gün var daha iğneyi yaptım ama çok pişmanım ya tam olgunlaşmadan çatlarsa?

Eki Görüntüle 2855446
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin İnşaAllah 🤲🏻🤲🏻
Bende aynı şekilde klomen kullandım yarın ilk kez ovitrella çatlatıcı iğne vurulcam siz tecrübelisiniz nasıl gebe kaldınız paylaşabilirmisin 😊

X