KLOMEN

Ay ben çok stresliyim kafama takılıyo bi şey oluyo çok üzülüyorum
Doktorun dediğine göre stres ve yumurta aktivitesi birbirine bağlıymış düşünmeyeceksin dedi kolay bir şeymiş gibi ben de kafamı meşgul edecek şeyler yapıyorum bir de araştırma yapmıyorum kesinlikle ama tabi zor yendim bunu evlilik yıldönümümüzde şüphelenip evde yaptığım test belirgin bir şekilde pozitif çıkınca ve sonra kanda negatifi görünce artık kendi kendime bu işi aklından çıkaracaksın dedim ve oldu gibi bir şey :)

Kendi kendine çatlar merak etme dedi ama çatlamazsa da kiste dönüşüyormuş biraz tedirgin oldum ama doktoruma güveniyorum hayırlısı. Ovulasyon testi ile takip edicem çatlamasını dün yaptım kopkoyu çıktı çizgiler doğru bildi test yani
Hadi darısı başıma ben o ovulasyonda hiç kopkoyu çizg göremedim. Senin klomenden öncesi nasıldı canım kendi kendine belli bi büyüklüğe ulaşıyor muydu yumurtalar

Doktorun dediğine göre stres ve yumurta aktivitesi birbirine bağlıymış düşünmeyeceksin dedi kolay bir şeymiş gibi ben de kafamı meşgul edecek şeyler yapıyorum bir de araştırma yapmıyorum kesinlikle ama tabi zor yendim bunu evlilik yıldönümümüzde şüphelenip evde yaptığım test belirgin bir şekilde pozitif çıkınca ve sonra kanda negatifi görünce artık kendi kendime bu işi aklından çıkaracaksın dedim ve oldu gibi bir şey :)
Onlara söylemesi kolay 😂bende anca araştırma yapıyorum manyak gibi kafayı yedim

Hadi darısı başıma ben o ovulasyonda hiç kopkoyu çizg göremedim. Senin klomenden öncesi nasıldı canım kendi kendine belli bi büyüklüğe ulaşıyor muydu yumurtalar
Klomenden sonra sen de böyle göreceksin inşallah

Eklentiler

• 16088118285285979802592041136961.jpg
    16088118285285979802592041136961.jpg
    161,5 KB · Görüntüleme: 51
Onlara söylemesi kolay 😂bende anca araştırma yapıyorum manyak gibi kafayı yedim
Evet ya onlar kafana takma diyor ama kolay sanki bazıları da bak bizim bir tanıdığın 10 yıldır olmadı sonra kendiliğinden oldu diyor artık dedim bana böyle hikayeler anlatmayın iyi gelmiyor bana birinin 10 yıl beklediğini duymak

Evet ya onlar kafana takma diyor ama kolay sanki bazıları da bak bizim bir tanıdığın 10 yıldır olmadı sonra kendiliğinden oldu diyor artık dedim bana böyle hikayeler anlatmayın iyi gelmiyor bana birinin 10 yıl beklediğini duymak
Ya tabi dile kolay ALLAH korusun inşALLAH hakkımızda en hayırlısını verir RABBİM takdir onun biz elimizden geleni yapıp ona bırakıcaz ol derse olur 🙏🏻

Ya tabi dile kolay ALLAH korusun inşALLAH hakkımızda en hayırlısını verir RABBİM takdir onun biz elimizden geleni yapıp ona bırakıcaz ol derse olur 🙏🏻
Evet orası öyle O ne yazmışsa o

🙏🏻 İnşallah günde bir tane olmasından çok umutsuzum ya gerçi sen bana biraz umut oldun. Ha ne olur en fazla öteki ay iki tane kullan der ama bir ay bir ay daha ertelemekten çook yoruldum artık ya
Hiç umutsuz olma benim geliştiyse senin de gelişir inşallah bir tane ile mümkünmüş öğrenmiş olduk

Sağol Allah razı olsun hepimiz güzel haberler alalım inşallah

Ya aklıma gelmişken sormak istedim senin de kasık ağrın var mı

Merhaba doktordan geldim ve bir tane klomenle bir adet yumurtam büyümüş 19 mm şu an gün aşırı ilişki önerdi iğne vurmadı vurmasını isterdim aslında inşallah kendi kendine çatlar
Canim bende sali gittim benimde iki yumurtam büyümüs biri 19 biride 18 mm banada cumaya kadar her gün iliski dedi ,igne vermedi ve ovulasyon testim halan negatif ,seninki nasil testin ?

X