KLOMEN

Merhaba ben günde 2 içeceğim öyle dedi doktor bilmiyorum ki neden farklı söylemiş acaba

Bende klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/

Bende klomeni bitirdim yarın kontrolüm var nasıl olacak yarın biraz bilgi verir misniz kullanan varsa çok korkuyorum kötü bi şey diyecek diye :/
Bildiğim kadarıyla yarın muayene edecek yumurtaların gerekli büyümeye eriştiyse (17-20mm) ilişki günleri söyleyecek eğer gerek görürse çatlatma iğnesi vuracak ve adetin geçerse sürpriz inşallah

Bildiğim kadarıyla yarın muayene edecek yumurtaların gerekli büyümeye eriştiyse (17-20mm) ilişki günleri söyleyecek eğer gerek görürse çatlatma iğnesi vuracak ve adetin geçerse sürpriz inşallah
inşALLAH güzel şeyler der yoksa benim psikolojim iyice bozulcak

inşALLAH güzel şeyler der yoksa benim psikolojim iyice bozulcak
Stres çok etkiliyor yumurtaları kendimden biliyorum zor ama kafanızı başka şeylerle meşgul etmeye çalışın inşallah yarın güzel şeyler söyleyecek doktor güzel düşünelim güzel olsun her şey

Keşkee öyle olabilsek takmasak ... neyse inşALLAH güzel olur hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…