Erkek İnfertilitesi Klomen

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Aysel2727

Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2020
78
11
34
Kizlar merhaba biz 4 aylık evliyken bir bakalım neden çocuğumuz olmadı diye doktora gittik bende sorun çıkmadı fakat esimde sperm sayısı düşük çıktı hormonlar normal varikosel yok fakat sperm sayısı 2.3 milyon 1 yıllık evli olmadığımız için sadece zeucit diye vitamin takviyesi verildi ben bunun üzerine düzenli bir şekilde keçiboynuzu kürü ve keçiboynuzu pekmezi içirdim eşime ayrıca muzlu atom süt vs.ve biz 20 Kasım 2020 de gitmiştik doktora ben 15 ocakta hamile olduğumu öğrendim fakat 10+4 ken düşük yaptım bende kan pıhtılaşmasi varmış şimdi yeniden istiyoruz doktora gittik ama bu defa sperm sayısı 1.5 milyon çıktı ve doktor klomen ve zecuit ilaç verdi 3 ay kullanın olmazsa 1 yıllık süreç bitiyor tekrar gelin ona göre bakalım duruma dediler ben şimdi yine keçiboynuzu kürü yapıyorum keçiboynuzu pekmezi veriyorum eşime günlük muzlu atom süt ayrıca kabak çekirdeği içi aldım onu yiycek arı sütü,bal,polen , propolis karışımı aldım onları vereceğim sizce klomen kullanmalı mı kullanmamalı mi tecrübeli insanlardan fikir istiyorum bende kan pıhtısı olduğu için bebek düşmüş yoksa bebek gayet saglikliydi bu arada

Hepsinden önce kan pıhtılaşmanız varsa kan sulandırıcı kullanmanız gerekiyor gebelikte, doktorunuzla önce bunu konuşun bence.
Eşiniz için de kürlere devam edin.
Klomeni anlamadım, siz de sorun yoksa neden kullanmayı düşünüyorsunuz ki?

Hepsinden önce kan pıhtılaşmanız varsa kan sulandırıcı kullanmanız gerekiyor gebelikte, doktorunuzla önce bunu konuşun bence.
Eşiniz için de kürlere devam edin.
Klomeni anlamadım, siz de sorun yoksa neden kullanmayı düşünüyorsunuz ki?
Canım klomeni ben değil eşime yazdı doktor sperm sayısı düşük olduğu için erkeklerde kullanıyormuş bende ilk defa duydum bi buraya yazayım dedim bende kan sulandırıcı kullanmaya başladım bakalım inşallah rabbim rast getirsin

Bence ilaçlar Kürlerden çok daha etkili olur. Biz ilaç kullanıyoruz hiç kür yapmadık, hem tadları iyi olmaz eşim bunalır hem de ilaç varken gerek görmüyorum

Sperm sayisi düşük erkeklerde hormonlari daha çok yukseltip sperm sayısını artırsın diye veriyorlar ama kontrollü bi sekilde kullanmasi gerekiyormus ara ara hormonlarina tekrar baktirsin eşiniz. Benim esimde kullaniyor bakalim etkisini görecek miyiz 🤔

Canım klomeni ben değil eşime yazdı doktor sperm sayısı düşük olduğu için erkeklerde kullanıyormuş bende ilk defa duydum bi buraya yazayım dedim bende kan sulandırıcı kullanmaya başladım bakalım inşallah rabbim rast getirsin
Alla alla canm.ilk defa duydum

Aa onu bilmiyordum, ilk defa duydum.
Rabbim gönlünüze göre versin inşallah 🙏🏼

Sperm sayisi düşük erkeklerde hormonlari daha çok yukseltip sperm sayısını artırsın diye veriyorlar ama kontrollü bi sekilde kullanmasi gerekiyormus ara ara hormonlarina tekrar baktirsin eşiniz. Benim esimde kullaniyor bakalim etkisini görecek miyiz 🤔
Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz bize 3 ay kullanıp gelin dedi günde bir tane verdi doktor normalde üzerinde 25 gün kullan 5 gün ara verin diyor ama bize öyle birşey demedi hatta ben sordum gerek yok dedi siz nasıl kullaniyorsinuz

Siz ne kadar süredir kullanıyorsunuz bize 3 ay kullanıp gelin dedi günde bir tane verdi doktor normalde üzerinde 25 gün kullan 5 gün ara verin diyor ama bize öyle birşey demedi hatta ben sordum gerek yok dedi siz nasıl kullaniyorsinuz
Biz 1 aydir kullaniyoruz ilk 3 hafta yarım yarim gün asiri kullandi hormonlarinda cok fazla bi değişiklik olmayinca doktor yine gün asiri tam tablete gecirdi 15 gün sonra tekrar hormon tahlili yaptiricaz.

Biz 1 aydir kullaniyoruz ilk 3 hafta yarım yarim gün asiri kullandi hormonlarinda cok fazla bi değişiklik olmayinca doktor yine gün asiri tam tablete gecirdi 15 gün sonra tekrar hormon tahlili yaptiricaz.
Analdim bize direk günlük bir tane verdi ve 3 ay kesintisiz kullanın dedi bende bilmiyorum napacagimi inşallah bayramdan sonra doktor değişimi yapacağız

Analdim bize direk günlük bir tane verdi ve 3 ay kesintisiz kullanın dedi bende bilmiyorum napacagimi inşallah bayramdan sonra doktor değişimi yapacağız
Canim her tedavi kişiye özeldir bizim durumumuzla sizinki ayni olmayabilir rabbim derdi veriyo dermani icinde iyi insanlarla karşılaştirsin insallah.

Yumurtlamadan 1 ay sonra öğrendim. Benim.adetim zaten geciktigi için bekledim bilerek. Ama düşük yaptım 2 gün önce kürtaj oldum
Yaa🥺🥺çok geçmiş olsun bende test yapım erken gebelik testi pozitif çıktı sonra kan testi verdim 5.98 çıktı bende iğnenin 11.günğ yaptım

X