Gebeliğe Hazırlık KLOMENE BAŞLAYANLAR MART 2022

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok çabaladık olmadı. Şimdi son bir şanş tüp bebek deneyeceğiz canım. Rabbim tüm isteyenlere versin. Bu duruma düşmeden çok anlamıyor muşsun karşındakini 😞 Eşime de ayrı üzülüyorum. Bebekleri çok seviyoru o da çok istiyor🙏😞
Yok kesinlikle yaşamayan bilemez insanlar hemen hamile kalıyor ama kimse ne kadar şanslı olduğunu bilmiyor gerçekten bizim yıllarca uğraştığımız acı çektiğimiz onlar için çocuk oyuncağı maalesef

Çok çabaladık olmadı. Şimdi son bir şanş tüp bebek deneyeceğiz canım. Rabbim tüm isteyenlere versin. Bu duruma düşmeden çok anlamıyor muşsun karşındakini 😞 Eşime de ayrı üzülüyorum. Bebekleri çok seviyoru o da çok istiyor🙏😞
Üzmeyin kendinizi sizinde elinizde değil ki yaşlarının kaç peki

Yok kesinlikle yaşamayan bilemez insanlar hemen hamile kalıyor ama kimse ne kadar şanslı olduğunu bilmiyor gerçekten bizim yıllarca uğraştığımız acı çektiğimiz onlar için çocuk oyuncağı maalesef
Çok haklısın ne kadar şanslı olduklarının farkında değil bazıları. Üstüne o bebeler ile doğru düzgün ilgilenmeyen anneler var. Ben hiç ortada olmayan bebeğim için bile şimdiden bir sürü plan yaptım 😢

ben 5 yıl once klomen catlatma ignesiyle ilk denemede hamile kaldım ama kist de olmustu sonra biri patladı cok agrı yaptı biri de hamilelikte kayboldu. bu sene yine bebek düsündüğümüz icin ocak ayında kullandım ve yine 2 kistim oldu, catlatma ignesi yapıldıgı halde, anlamadım ben de. biri 2 cm biri 3 cm civarı, adetim gecikti kasık agrılarım oluyor ama siddetli degil, hamileliği yormuyorum cunku onemli günleri pek değerlendiremedik. kist ler adet gecikmesi yapar mı bilenler yazabilir mi, cok moralim bozuk :KK43:
Merhaba gebe kaldınız mı acaba aynı durumu bende yaşıyorum tek fark ben çatlama iğnesi vurulmadim klomen kullandim iki tane yumurtam hemorajik kiste dönüştü birisi aynı sizinki gibi patladı doktorum yinede gebe kalabilirsin dedi yarın bat günüm

Merhaba gebe kaldınız mı acaba aynı durumu bende yaşıyorum tek fark ben çatlama iğnesi vurulmadim klomen kullandim iki tane yumurtam hemorajik kiste dönüştü birisi aynı sizinki gibi patladı doktorum yinede gebe kalabilirsin dedi yarın bat günüm
Merhaba evet kaldım ama birkaç ay sonrasında. Kistler bir sorun oluşturmadi adetle gitti

Merhaba evet kaldım ama birkaç ay sonrasında. Kistler bir sorun oluşturmadi adetle gitti
Pkos varmiydi sizde peki ben büyük ihtimalle adet olucam bugün kasık ağrım var biraz tekrar tedavi görmeyi düşünmüyorum bu ilaçlar mahfetti beni hayatımda başıma gelmeyen şey geldi başıma Allah nasip ederse olur zaten etmezse de vermediginde de bir hayır vardır diyorum artık

Pkos varmiydi sizde peki ben büyük ihtimalle adet olucam bugün kasık ağrım var biraz tekrar tedavi görmeyi düşünmüyorum bu ilaçlar mahfetti beni hayatımda başıma gelmeyen şey geldi başıma Allah nasip ederse olur zaten etmezse de vermediginde de bir hayır vardır diyorum artık
pcos yoktu, inşallah hayırlısıyla doğal yolla kendiliğinden olur. Arisutu bal polen propolis karışımı kullanmış miydiniz, bu tür takviyelere ve vitaminlere ağırlık verin ben bu şekilde hamile kaldım

X