Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koç Burcu Erkeğinin İlgisini Nasıl Canlı Tutarım ?

mydarkheart

doğru insan??
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2010
447
0
bir koçla tanıştım önce çok ilgiliydi ben de aynı ilgiyi ona göstermek istedim artık aramıyor bile. ne yapacağımı ona nasıl davranacağımı şaşırdım. benim burcum yay ama onunla olmayı gerçekten istiyorum onun ilgisini canlı tutmak için ne yapmalıyım? lütfen yardım edinnnnnn :KK43:(

burca göre yorumlamayalım da, bence eğer kendinden eminsen sen onunla ilgilen.. Böyle havadan sudan konuşun dışarı çağırın, seninle tekrar ilgilenir böylece.. Hem de sen de kendinden emin olursun

Koç burcu çabuk sıkılgan bir yapıya sahiptir..
Ama koç burcu erkeği tutkuyu cinselliği sever..
Bunları da yapamayacağına göre, bekleyeceksin arkadaşımmm:KK14:

bir koçla tanıştım önce çok ilgiliydi ben de aynı ilgiyi ona göstermek istedim artık aramıyor bile. ne yapacağımı ona nasıl davranacağımı şaşırdım. benim burcum yay ama onunla olmayı gerçekten istiyorum onun ilgisini canlı tutmak için ne yapmalıyım? lütfen yardım edinnnnnn :KK43:(

kendmden biliyrm koç kızıyımm bir mekanda bana bakan degil bakmayan ilgimi çekerr çok asırı ilgi alak gösteren üstüme düsen degll ilgisiz olan dkkatmı çekeerr yani sendee facede olsn msnde olsn görürsen yazmaa konusmaaa onun aklna dank edecektir zoru sever çünküü yıllar once koç sevlgm vardıı teklf ettgnde bi baskasyla görüsüyordm daaha çıkmamstmm bunu ona söyledm rahat bırak beni dedm daha çok üstüme düstü sonnda elde etti benii ilski dönemimizde biliomsn belkidee o çocukla görüsüorm demsenn senn üstne bu kadar çok düsmücektmm dedii =)

X