Kocaeli Buluşma Resimleri

semra84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2008
1.529
1
40
sahibindenimg0790og7.th.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
arkadaşlar epey bir zor oldu ama sonunda resimleri yükledimhihoyyyt çok güzel bir gün geçirdim bunu hepyapalım yeni tanıştığım arkadaşlarda sizleri tanıdığıma çok sevindim hihoyyyt küçük olan resimlerde üzerine tıklanınca büyüyor ancak bukadar yapabildim:eek: herkese iyi akşamlar

Son düzenleme:
canım resimler geçekten çok güzel olmuş,teşekkür ederiza.s
bende kendi adıma çok hoş zaman geçirdim sizlerle,hepinizi çok öpüyorummm:icecream:a.s.

fıstık gibi görünüyorsunuz ama isimleri yazmamışsınız kim kim ben Anlamadım :uhm:
ya da yazılmış ben göremiomuyum ki

sagol semracım ellerine saglık :)) cok guzel bir gun gecirdik gelemeyen arkadaslar adına uzgunum cunku cok sey kacırdılar.sizi tanıdıgım icin cok mutluyum kızlar.Hepinizi cok opuyorum.Katılamayan arkadaslara burdan duyrulur biz arkadaslarla bundan sonraki bulusma icin gun belirledik.Belli bir periyodda bulkusucaz insallh.Bundan sonraki bulusma tarihimiz 21 subat cumartesi gunu saat 1 de olcaka yine gelmek isteyipte gelemeyen arkadaslara duyrulur.

NE GÜZEL KK SAYESİNDE YENİ YENİ DOSTLUKLAR OLUŞUYOR

ÇOK GÜZEL ÇIKMIŞSINIZ KIZLAR AMA KİM KİMDİR :uhm:ANLAYAMADIM:çok üzgünüm:

cok guzel gorunuyorsunuz bır de ısımler olsa daha guzel olucakmıs ama neysee :nazar:

bende çok istedim gelmeyi ama ogün çok hastaydım bide ufaklıkla gelmeyi gözüm kesmedi çünkü oğlum yerinde durmayı pek bilmiyor ama süpersiniz bir sonrakine gelicem inşallah....

şimdi kızlar ben başlıyorum saymaya kim kim diye sormuşsunuz ya sağ tarafta grili benim (öykü79) benim arkamdaki beyazlı güzel ebruli1979 karşısında oturan yeni arkadaşımız patria ve yakışıklı oğlu onun yanındaki alımlı fıstık benimdebambumvar son olarakta semra 84ümüz var güzel güzel bakmış hani şimdi siz orda 6 görüyorsunzu ama aslında 7yiz biz semramız karnındada küçük semra2009:emir_bebek: var.allah hayırlısıyla doğmayı nasip eder inşallah uzun ömürlü analı babalı büyür bebeğimiz kk teyzeleriyle.resimlerimize bakıp güzel msjlar yazan herkese teşekkür ederiz.çok güzel vakit geçirdik darısı gelmeyenlerin başına.

ne güzel bir grup olmuşsunuz...
eminim çok güzel bir gün geçirmişsinizdir...
hepiniz çok şekersiniz...
dostluğunuz daim olsun...
sevgiler...

isimleridee yazsaydınızz yaa hanımlarr
bu aradaa hepinizin dostluğu daim olsun

hee tamamm gördümm isimlerii yazmışsınızz semracımm rabbimm kucağınaa almayı nasip etsin sağlıklaa
darısıı başımızaa

X