kocaeli dr tonguç işken hakkında bilgi

Neste

Guru
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2013
260
69
Kocaeli umuttepe arşt.hast. dr tonguç işkene estetik operasyonu olan var mı? Meme protezi karın germe lipo dolgu ve botox uygulaması yada herhangi bir estetik müdahele yaptırdınız mı? Aslen sakaryalıyım kocaelinde yaşıyorum bana yakın olması ve istanbula göre daha iyi fiyatlar olması tercih sebebim olucak. forumlarda bir iki meme protezi yaptırmış arkadas var sonuçlarınıda oldukça iyii.ama diğer operasyonlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum benim gibi merak eden muhakak vardır internette nerdeyse hiç bir bilgi yok bu doktor hakkında..üniverste hastanesinde yapıyormuş ameliyatı sizce üni hastaneleri nekadar güvenilir ilgi alaka gercekten anlatılanlar gibi eksik ve kötümüdür

merhaba, yeni rastladım yazınıza tonguç beye olmadım ama onun hakkında iyi şeyler duymuşluğum var ama o kişi burun estetiği olmuştu ve memnundu.

Sevgili Tonguç Hocam, hem meme büyütme hem liposuction ameliyatımı yaptı haziranda. Son derece memnunum. Ve muhtemelen bu yıl içinde bir kaç arkadaşım daha kendisiyle tanışacak :)

Ben de meme küçültme olmak istiyorum :) Ama doktorum bayan olursa daha rahat olacağım sanki yani öyle hissediyorum şu anda, aylardır forumdaki yazıları okuyorum , sonunda üye olup insanların fikirlerini öğreneyim dedim .Ama çok kararsızım çok korkuyorum:)))

4 aralıkta bel,göbek,iç bacak,basen,kalça liposuction ve göğüs protezi takıldı. vücuttan çıkan yağ ile yüze -göğüslere dolgu yapıldı. ben memnun kaldım. yurtdışı dönüşü burun ameliyatı olmayı düşünüyorum.

Sevgili arkadaşlar doç.dr tonguç işken şuan izmitte yeni açılan bir özel hastanede operasyonlarını gerçekleştiriyor.önceden kocaeli üni.deydi.

suan muthis teknolojik ekipmanlarla beraber hizmet veriyor..bugun yine bizzat kendisiyle gorustum.cocuk dusunmedigim icin yapmayalim diye karar almistik ama artik bu karinla yasayamam.albumde önceki hali var .. yapilacak operasyonlar tam karın germe,basen simit gıdı hem vaser hem normal lipo. Cikan yagi ise göğüs üstüne enjekte edip dolgu yapacak.aslinda kesinlikle gogus protezide önerdi gogus iclerimde doku kaybi var fakat suan istemedigim icin dolgu yapacak sadece cok ama cok korkuyorum.once karin ve berbat çıkıntili yağlarim hallosun ..

Sevgili arkadaşlar doç.dr tonguç işken şuan izmitte yeni açılan bir özel hastanede operasyonlarını gerçekleştiriyor.önceden kocaeli üni.deydi.

suan muthis teknolojik ekipmanlarla beraber hizmet veriyor..bugun yine bizzat kendisiyle gorustum.cocuk dusunmedigim icin yapmayalim diye karar almistik ama artik bu karinla yasayamam.albumde önceki hali var .. yapilacak operasyonlar tam karın germe,basen simit gıdı hem vaser hem normal lipo. Cikan yagi ise göğüs üstüne enjekte edip dolgu yapacak.aslinda kesinlikle gogus protezide önerdi gogus iclerimde doku kaybi var fakat suan istemedigim icin dolgu yapacak sadece cok ama cok korkuyorum.once karin ve berbat çıkıntili yağlarim hallosun ..
Aaaa öyle mi hadi gözünüz aydın olsun. Ameliyat günü belli mi? öncesi sonrası fotoğraflarını mutlaka çek. ben öyle yaptım. keşke protez de taktırsan çünkü ben en çok protezimden memnun kaldım.
bana vazer lipo yapmadı. keşke yapsaydı. Korkma, herşey olup bitiyor bir bakıyorsun aradan haftalar geçmiş. bugün benim 4.haftam doldu. sanki dün gibiydi. tam zamanında yaptırıyorsun. yaza fıstık olacağız :KK66:

Aaaa öyle mi hadi gözünüz aydın olsun. Ameliyat günü belli mi? öncesi sonrası fotoğraflarını mutlaka çek. ben öyle yaptım. keşke protez de taktırsan çünkü ben en çok protezimden memnun kaldım.
bana vazer lipo yapmadı. keşke yapsaydı. Korkma, herşey olup bitiyor bir bakıyorsun aradan haftalar geçmiş. bugün benim 4.haftam doldu. sanki dün gibiydi. tam zamanında yaptırıyorsun. yaza fıstık olacağız :KK66:

Tonguç işken bu işin ehlk bir doktor(gogus ve burun) ancak karın germe olan biri bulamadim forumda.sadece fiyat icin gorusmye gittimde bir kizin karnini gordum.wc de .. inanilmaz guzel sekilliydi..benim gidima vaser yapckmis bide bacak icine dedi yalns hatrlamiyorsam ..gogus yapalim cok iyi sonuc aliriz dddi fakat hem lipo hem meme hem germe acisi a katlanamayabilirim :KK43:

Tonguç işken bu işin ehlk bir doktor(gogus ve burun) ancak karın germe olan biri bulamadim forumda.sadece fiyat icin gorusmye gittimde bir kizin karnini gordum.wc de .. inanilmaz guzel sekilliydi..benim gidima vaser yapckmis bide bacak icine dedi yalns hatrlamiyorsam ..gogus yapalim cok iyi sonuc aliriz dddi fakat hem lipo hem meme hem germe acisi a katlanamayabilirim :KK43:
ayyy keşke ben de en azından bir hastasına rastlasaydım da görseydim sonuçlarını. ama kendimde tecrübe etmiş oldum. ben de karın germe istedim ama kesinlikle olmaz sana dedi. lipo ile düz karın yaparım dedi. yurtdışından gelince mekik falan çekip iyice şekile sokmak istiyorum.
açıkcası sezaryen sonrası o dikişler çok zorluyor. çünkü yatma,kalkma,oturma,eğilme ve doğrulmada sadece karın kasları kullanılıyor. 2 hafta zorlanmıştım. ama göğüste 3-4 gün zorlandım sonrası gayet normal geçti. bu yüzden karın germe fikrimden hemen vazgeçtim.wc de gördüğün kişi karın germe mi yaptırmış yoksa normal lipo mu yaptırmış?
bana göre fiyatta da iyi bir doktor. her kolaylığı her indirimi yapıyor. yarın yakalayabilirsem kore öncesi son muayenemi olup eriyen dikişleri aldırmak istiyorum. acayip kaşıntı yapıyorlar.

Suan tonguç hoca medikal parkta.banada fiyatta yardimci olacagini soyledi ve olduda .. benim cok fazla islem var buna ragmen cok iyi fiyat verdi ve tonguç hoca doçent biliyorsun doçent farki almadi gibime geldi.
ben sirada beklerken hastalarini inceliyorum burun hastalari bariz zaten bandajli.benim karnina baktigim kisi annesiyle sohbet ederkn anladim karin oldugunu ve hemn rica ettim gosterdi cok iyidi ama oncesini bilemem tabi.bayanda karin germe kursak basen de lipo da varmis.minicik izleri vardi..birde yurtdisindan cok hadtadi vardi farkettiniz mi ? Ben karin germe olduktan sonra guvenirsem tam anlamiyla gogus botox dolgu vs hep tonguç hocaya gidicem.buraya koycam bol bol fotograf cunku insan inanilmaz rahatliyor onceden olmus insanlarin olumlu yada olumsuz yorumlarina.bu arada gercekten cok tatli bir hoca en ince ayrintilarla olur yada olmaz demesi fiyatta ciddi oynama yapmasi beni tonguç hocaya itti.birde baska dr gorustum pek kanim isinmadi fln..

Sana neden karin germe yapmadi tonguç hica? Dogum yaptin mi ?
Dün görüşmek için hastaneye gittiğimde p.tesiye kadar hastanede olmayacağını öğrendim hem hastaymış hem de semineri falan varmış. son kontrol için gittim ama diğer doktor murat beye kontrol oldum. sonuçtan oldukça memnun. neden karın germe olmadığı sordum. ben doğum yapmama rağmen karında sarkma yokmuş. haif çıkıklık var. kaslar sağlam olunca sporla toparlanır diye düşünüp yapmamışlar. ama çok rahatsız oluyorsan mini germe yapılır dedi.
ben de farkettim yurtdışından gelen hastası daha fazla. ama bizzat konuşmadım hastalarıyla. şimdi kaynanam ve görümcem gördüler , çok iyi olmuş. fazlalığın ne ise hepsi gitmiş dediler. işte bu yorum yüzümü güldürdü.
peki ameliyat günü ne zaman?

H hulyakevin evet tonguc hoca yokmus asistanini aradim tekrar bir gorusme icin.. bana hocamiz rahatsiz dedi sali gununden sonra gidicem..yabanci uyruklu cok hastasi var arapca konusan ingilizce konusan cok.benim gittigim vakit abartisiz 30 kisi vardi bi cogu amely.olmus burun bandaji olan milim milim yuruyen falan..birde dikkat ettiniz mi tonguc hoca asma katta hastanenin en klas bölümünde :KK70:
Ben akademi hastanesine giitim hemen yanindaki hastaneye (biraz daha fiyat uygun olabilir dusuncesiyle) cok sinirlerim bozuldu direk pat pat yuzume fiyat soyledi karnimi actim ilgilnmedi bile bende direk yana gectim randevusuzdum saatlerce avmde vs oyalandim ve gorustum.bana 15 tatil ve onun ilk haftasi full oldugunu 15 tatil.sonrasina biraktigini soyledi..bende zaten aşiri korkuyoru iyi oldu o arada annem refktcim olcak calisan biri annm.o da iznini ayarladi ona gore falan..birde işlem 4/5 saat surer min.dedi..cok korkuyorum tam germe basen ic bacak simit gidi lipo...durumuma gire diz cevresi ayak bilegi sirtta ki katlanmayada lipo olcak..basende cok yag varmis giger yerlerde daha azmis falan.netestigi an yazcam foruma burda az biraz sakinlesiyorum yoksa kalbim pır pır:KK14:

H hulyakevin evet tonguc hoca yokmus asistanini aradim tekrar bir gorusme icin.. bana hocamiz rahatsiz dedi sali gununden sonra gidicem..yabanci uyruklu cok hastasi var arapca konusan ingilizce konusan cok.benim gittigim vakit abartisiz 30 kisi vardi bi cogu amely.olmus burun bandaji olan milim milim yuruyen falan..birde dikkat ettiniz mi tonguc hoca asma katta hastanenin en klas bölümünde :KK70:
Ben akademi hastanesine giitim hemen yanindaki hastaneye (biraz daha fiyat uygun olabilir dusuncesiyle) cok sinirlerim bozuldu direk pat pat yuzume fiyat soyledi karnimi actim ilgilnmedi bile bende direk yana gectim randevusuzdum saatlerce avmde vs oyalandim ve gorustum.bana 15 tatil ve onun ilk haftasi full oldugunu 15 tatil.sonrasina biraktigini soyledi..bende zaten aşiri korkuyoru iyi oldu o arada annem refktcim olcak calisan biri annm.o da iznini ayarladi ona gore falan..birde işlem 4/5 saat surer min.dedi..cok korkuyorum tam germe basen ic bacak simit gidi lipo...durumuma gire diz cevresi ayak bilegi sirtta ki katlanmayada lipo olcak..basende cok yag varmis giger yerlerde daha azmis falan.netestigi an yazcam foruma burda az biraz sakinlesiyorum yoksa kalbim pır pır:KK14:
AAAaa öylemi? bende geçen yıl acıbadem de göstermiştim. Pek ilgi görememiştim. bir de pek güven verememişti bana. ayrıca acıbademde kozmetik medikal sigorta alırsam ameliyat o ücret içinde olacaktı. mesela geçen yıl kozmetik sigorta 5000tl idi ve 8 taksitle ödemesi vardı. 1 yıl boyunca 15000tl lik yağ aldırma ve silikon taktırma yapılabilirdi. yani bu ameliyat bana sadece 5000tl olacaktı hemde 8 taksit. ama dediğim gibi güven vermedi. ve ben 1 sene bekledim. sonra kbb doktorum bana tonguç hocayı önerdi. o zaman üniversite hastanesindeydi. annem de izin alamadığı için bekledim. medikal parka a geçince gittim. iyiki orada oldum. çünkü hastane çok rahattı. evet en klas katta ve en klas koşullarda.
ekibi çok iyi. ben estetisyen mukerrem hanımı da çok sevdim. doktor murat beyi de çok sevdim. çok arkadaşça yaklaşım gösterdiler. bu arada ben de yurtdışı sayılırım. ameliyatımı başka güne vereceklerdi koreye gideceğim için öne çektiler(şu an koredeyim)
bu arada korseleri 6 hafta giyecekmişim. ben yolculuk var diye çıkarmıştım 4.haftada. ayrıca 23 kiloluk 3 valiz 12 kiloluk 3 valiz ve 2 omuz çantası vardı. eşime yardım edeyim dedim taşıdım.
gece dikiş yerlerim çok sızladı. açıkcası korktum. hemen korselerimi giydim. şu an rahatım. eşim kızdı. ben varken neden böyle birşey yaptın dedi.
ayrıca lipo olan yerlerim benim acımamıştı. yani o kadar yerimde lipo vardı ben wc ye oturma kalkma da çok acı hissetmedim. çok korkmuştum halbuki. sadece göğüs dikişlerim 3 gün çok acıdı. kollarımı oynatmak acıtmıştı. sonra geçip gitti.
diz çevresi,gıdı,ayak bileği katlanması ne demek? ben anlayamadım. oralarda da yağlanma var mı?
doktor benim ameliyata 3 saat dedi. çünkü kalçamı haife aldı. ben asıl kalçam için gitmiştim. çok sivri ve basenliydi. ama kalça çok yok dedi. benim ameliyat 8 saat sürdü. sadece kalça oyalamış. inanamadık tüm ekip şaşırdık o kalçadan o kadar yağ nasıl çıktı diye :) hahahah komik yaaa. kaynanam,annem,teyzelerim,eşim bayıldılar kalça dümdüz oldu.
göbek düz olmadı zaten germe işlemi olmadı sadece yağ alındı. onu sporla toplayacağım.
bel inceldi. zaten bende bel,simit neredeyse hiç yoktu yine de orantılamak için lipo yapıldı.
iç bacak maaaaaalesef çok gitmedi. hala birbirine sürtüyor. tonguç bey ,sürtülen yerler yağ değil kas. kaslarını kesip alamam dedi. mecbur onu da sporla platesle şekillendirmem lazım.
basen de çok güzel oldu. yani ne çok düz ne de çok çıkık. tam kalp şekilli gibi duruyor vücudum.
6 ayda düzene girer dedi doktor murat bey. 1 ayı gitti. geriye 5 ay kaldı.
kendi olduğum bölgeler lipo olarak acısı dayanılacak kadar yani ilaçsız idare edecek kadar oldu ama göğüs için 5 gün ağrı kesici gerekti. 5 günden sonra hiç ağrı kesici içmedim. sen de korkma 3 günden sonra inanılmaz iyileşerek geçiyor günler.
beni dinle doktordan rica et 3 gün kal hastanede. ve bana dua edeceksin. 2 gün kalma. 3 gün kal.
uzuuun uzun yazdım kusura bakma. aynı doktor olunca bilgi vermek istedim.

ayak bilegi diz kapagina lipo olcak yalnis yazmis olabilirim :)
Aslinda bana goguse yuvarlak bir protrz (.kucuk boyutta) tam.olur dedi ama hem herseye lipo hem germe hem gogus korktu gozum.hem nakit olarak vercegim icin ciddi faturalar cikar dusuncesiyle zamana yaydim..tonguc hoca ünvanli olmasina muthis tecrubeli olmasina ragmen sifir komplex ve inanilmaz yardimci fiyatta farketmissindir:cool:
evet diger dediginiz dr lar icinde iyi diye duyuyorum ama ben tonguc hocanin gogus burun aml.daha oncede duydum ve gordum oyuzden icim coookrahat fiyattada cok iyi bir fatura cikartti iyki diyorum yan hastanenin fiyat politikasi bi nebze dusuk diye oraya degil bir hirsla tonguc hocaya gitmisim:KK30:
Oyle valiz vs tasimisnz iyi cesaret iyki birsey olmamis ve onrasi kore yolculugu falan risk almissin.
ben hastaneye 20 dk mesafede oturuyorum adapazari(sakarya)da.bu sebeple 3 gun fazla olabilir tabi bilmiyorum ki tonguç hoca ne derse uyacagiz :KK5:
oncesi sonrasi fotograflarn var mi yada yuklemeyi dusunuyormusun?

5 fotografiniz var gorunuyor fakat beni izlemeye alirsaniz gorebilirim ben sizi izlemeye almistim :KK66:

Sirtta katlanma yazmisim katlanma dedigim hani iç camasirinin altinda bi bombe olusur ya onu kastetmistim..ama karnimin durumuna gore iralara lipo uygulancak..tam olarak neden boyle dedi bilmiyorum..lipoluk cok fazla bolgem var azar azarda olsa..arti birde tam karin germe.karin icine aplik...yontemiyle kas dikimi vs dedi.cok uzun anestezi almiyim yada heryerim zonklamasin diyemi bilmiyorum :KK12:

Sirtta katlanma yazmisim katlanma dedigim hani iç camasirinin altinda bi bombe olusur ya onu kastetmistim..ama karnimin durumuna gore iralara lipo uygulancak..tam olarak neden boyle dedi bilmiyorum..lipoluk cok fazla bolgem var azar azarda olsa..arti birde tam karin germe.karin icine aplik...yontemiyle kas dikimi vs dedi.cok uzun anestezi almiyim yada heryerim zonklamasin diyemi bilmiyorum :KK12:
Neste Neste şimdi fotoğraflarınıza baktım. bence göğüs silikon ihtiyacı yok. gayet dolgun duruyor. karın ise ve germe işlemi gerekiyor. aslında normal görünüyorsun yani kilolu gibi değilsin.
kaç çocuğun var? benim bir tane var.
öncesi sonrası pek yapamadım. koreye geleceğiz diye hep hazırlık içindeydim. aceleye geldi hem ameliyat hem koreye yolculuk. dönüşe kadar 5 kilo alırım kesin. çünkü kaynanam çok yediriyor. ne kadar hayır desem de zorluyor. kıramıyorum.
dönüşte hem diyet hem spor başlayacağım.
ben de nakit ödediğim için o ay inanılmaz zorlandık. hatta borç bile aldım. ama bu forumda istanbuldaki doktorların fiyatlarını görünce neredeyse yarı fiyatına kaç işlem yaptırdım diyorum kendi kendime. ayrıca aml. sonra her kontrolüm ücretsizdi.
ben doğum sonrası 87 kiloydum. diyetle 53e kadar düştüm o zaman yine koreye gelmiştim. 65 kilo olup geri döndüm. tekrar diyet yaptım 58,7 oldum ve yağ aldırdım. aml.sonrası asla kilo kaybım olmadı aksine çok çok fazla kilo gösteriyordu tartı.
tekrar zayıflayacağım günleri iple çekiyorum. yine de aynada kilolu gibi durmuyorum. korenin M bedenini giyiyorum bu bile büyük başarı. S beden 34,M beden 36 oluyor.

şimdi fotoğraflarına baktım. bence göğüs silikon ihtiyacı yok. gayet dolgun duruyor. karın ise ve germe işlemi gerekiyor. aslında normal görünüyorsun yani kilolu gibi değilsin.benim evim otogar karşısı. çok yakındım ama hastanede kalmak daha iyi oluyor. hemşireler her ihtiyacında yanındalar. sık sık yatağın değişiyor. çünkü kanama,terleme durumu oluyor.hoca onay verirse hastane ücreti ödediğin para içinde oluyor. ben 4 gece kaldım 1 geceyi bana ödettirdi hastane. ve 1 gece 300tl aldılar.
sadece 3 öğün yemek veriyorlar. akşam yemeği ile sabah kahvaltısı 12 saat ve arada meyve falan yok!
acıbadem hastanesinin o güzelliği var. 3 ana 3 ara ve kahve-çay ikramları var. tek kötü yanı ise pencereleri açılmıyor acıbadem de.
kaç çocuğun var? benim bir tane var.
öncesi sonrası pek yapamadım. koreye geleceğiz diye hep hazırlık içindeydim. aceleye geldi hem ameliyat hem koreye yolculuk. dönüşe kadar 5 kilo alırım kesin. çünkü kaynanam çok yediriyor. ne kadar hayır desem de zorluyor. kıramıyorum.
dönüşte hem diyet hem spor başlayacağım.
ben de nakit ödediğim için o ay inanılmaz zorlandık. hatta borç bile aldım. ama bu forumda istanbuldaki doktorların fiyatlarını görünce neredeyse yarı fiyatına kaç işlem yaptırdım diyorum kendi kendime. ayrıca aml. sonra her kontrolüm ücretsizdi.
ben doğum sonrası 87 kiloydum. diyetle 53e kadar düştüm o zaman yine koreye gelmiştim. 65 kilo olup geri döndüm. tekrar diyet yaptım 58,7 oldum ve yağ aldırdım. aml.sonrası asla kilo kaybım olmadı aksine çok çok fazla kilo gösteriyordu tartı.
tekrar zayıflayacağım günleri iple çekiyorum. yine de aynada kilolu gibi durmuyorum. korenin M bedenini giyiyorum bu bile büyük başarı. S beden 34,M beden 36 oluyor.

Yooo goguslerim oldukca kotu.o fotografta destekli ic camasirindan oyle cikmis :KK66:
Benim bir cocugum var birde ölü dogum.2 gebelik yani.100 kilo oldum ilkinde ikincide 7 aya kadar 5 kilo aldim ilkinde 40 kilo..cok aldim yani.
Siz kayinvalidenize bakmayin yemeyin.
siz istnbulda ki doktorlarda amlyt oldunuz mu? Rakamlar cok ucuk ve farkli ama tonguç işken çok iyi biliyorsunuzdur işinde.ama bundan onceki yillarda universitede oldugu icin bitaz cekince oluyordu ama yinede fiyatlari uygun diye talep coktu.suan ozelde ve bence hakettigi yerde :KK66:
Birdaha gelecekmisin tonguç işkene?

X