Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kocaeli/İzmit Kuaför Tavsiyelerinizi Bekliyorum KK Hatunları :)

bende mezuniyet saçımı izmittte yaptırmıtım 'mass kuaför' makyajımıda saçımıda beğenmiştim yürüyüş yolunda gimanın karşısındaydı sanırım

Kuaför özer, ama eski demiryolu şimdiki yürüyüş yolunun ordaki....
Tek kelimeyle mükemmel...
Ben kınagecemde ve düğünümde orada yaptırdım...
Özellikle makyaj için orayı tercih ettim. Gelinlikçimin arkadaşı orada makyöz... İstediğm yere gelebileceğini söylemişti...
Sonra kuaför arayışına girdim.. Bi kaç yere baktım, karar veremedim, sonra makyöz dedi ki gel bide bizim dükkana bak burda da biri var o çok iyidir dedi...
Gittim görüşmeye o gün anlaştık..
Çünkü ben kuaförü görünce ve bana naıl bşey yapabilirize dair öneriler sunarken ne kadar ne yapabileceğini kestirebiliyorum....

İlgi harkaydı....
Cuma günü kınagecesi için gittik....
Pazar günü de normalde 10-11de açmalarına rağmen benim için 8de hepsi dükkandaydı... Nika istanulda olacağı için erken halletmem gerekiyordu kuaför işini...
Simit kaşar ve üzümlü kurabiye almışlar.. Bi güzel kahvaltı yaptık önce, sonra da şe koyulduk....
Kaş manikür pedikür en önce... Sonra ojelerim kururken saçıma ilk fön çekildi, sonra makyaja aldılar temel makyajım yapıldı, saçıma son şekil verildikten sonra da makyajımın son rotuşları yapıldı...
Prensesler gibi hissettirdiler kendimi....
Çook güzel iki gün geçirdim, iyi ki Kuaför özeri tercih etmişim....

aaa bu arada suat bence çok klasik saçlar yapıyor, kuzenim suatın adına aldanıp orayı tercih etti ve hiç memnun kalmadı, mehmet tatlı ve ali gür de tartışılmaz iyi ama ben tercih etmedim, çünkü ikisi de alışverişmerkezi içinde, ve gelinlikle öyle uzuuun uzun yollar yürümek istemedim, ve Kuaför özerin bana verdiği gfiyatın 2 katı falan söylediler... Ne gerek var diye düşündüm.. Ve hiç de pişman olmadım....

Canım kuaför özer de de kroyalan ürünlerini kullanıyorlar bilgin olsun....
Bence orayada git bi görüş... Saçımı yapan kişinin adını hatırlamıyorum yaa.. Hatırlasaydım iyiydi.. Ama kısaboylu esmercene biri 35 yaşlarında falan....
Ve prova yapıyorlar hem saç için hem de makyaj için....
Hatta makyajda iki ayrı renk uyguluyorlar ve sen hangisini beğenrsen diye seçme şansı sunuyorlar....
Dediğim gibi ben ilgi ve alakadan çok memnun kalmıştım....

haftasonu gittim mehmet tatlıya,saçımı yapıcak hanıma tam olarak ne istediğimi anlattım,denedik biraz ve inşallah düğün günü de o modeli çalışıcaz. makyaj için de prova yaptık ama sinmedi içime..kryolan kullanıyoruz diyorlar ama kryolan ıslak uygulanır benim bildiğim...neyse iki gözüme benim istediğim iki rengi denediler,zaten koyu bir göz makyajı istemiyorum...birini beğendik.sorun şu ki yaptıkları ten makyajı yani fondoten dışarıya çıktığımda çok koyu durdu.dekolteyle fark edicek.bana söyledikleri dekolteye de pudra vs sürerek farkı kapatıcakları ama ben boynumdan altına makyaj yapılsın istemiyorum ki?? :1no2: her yere bulaşır o,gelinliğe bulaşır ilk önce... düğün günü gittiğimde ellerinde varsa daha açık bir fondöten kullanmalarını istemek olucak,eğer yoksa diye de her ihtimale karşı yanıma kendi fondötenimi götürücem. bulduğum sonuç bu ama çok gerginim eyvahedigeldismile bi de kirpiklerin çok dik çıkıyo,takma kirpikleri de aşağı çeker kirpiğk perması yaptır dediler,ben hiç yaptırmadım ki yaa deli mi bunlar? bilginiz var mı kızlar ya bu kirpik perması hakkında? bilmiyorumkismile

arkadaşlar ben nişan saçımı mehmet tatlıda yaptırdım. çokta memnun kalmıştım

ama düğünde ne yapıcam bilmiyorum. hem kınada hem düğünde kuaföre gitmek istiyorum. 2 gün üst üste mehmet tatlıyada gitmek çok tuzlu olur diye düşünüyorum. gerçi fiyat araştırması yapmadım daha.

neden kimse yazmıyo? kuaför özere giden arkadaşım 2 gece için kaça anlaştın acaba?

Arkadaşlar bende kuaför arıyordum biliyorsunuz 19 haziranda düğünüm ve kuaför özerden randevu aldım inşallah mutlu çıkarımm..

arkadaşlar bende harıl harıl kocaelide kuaför arıyorum ilk gideceğim yer suat birerdi ama bi iki yorum okudum hemen soğudum ama bildiğim en iyi kuaförlerden biri suat birer ..şimdilik aklımda suat birer ve kuaför özer var bu ikisini gerekirse hergün gidip araştırıcam benim istediğim porselen makyajsa gerçekten kryolan ürünleri olsun izmitte bir sürü kuaföre giittim soruyorum porselen makyaj yapıyo musunuz diye hepsi evet diyolar ürünlere bakabilirmiyim diyorum :KK43:((( sonuçsa vasat nolur herkes fikirlerini paylaşsın iyi bi kuaför bulalım...

Kızlar İzmit de yaşayan biri olarak bir kaç bir şey söylemek istiyorum.Suat Birer sürekli gittiğim bir kuaför.Manikür pedikür özel günler için saç ve makyaj boya solaryum cilt bakımı aklınıza ne gelirse her şeyimi orada yaptırıyorum.İki yeri var biri merkez yapı kredinin orada diğeri de şubesi yıldız pastanesinin arasında.Ben şubeye gidiyorum bana daha yakın olduğu için.Suat bey eşi ile birlikte işletiyor.Şubede eşi Nalan Hn var ve kendisi cidden inanılmaz ilgileniyor.Açıkçası müşteri memnuniyeti için bir dakika oradan ayrılmıyor ve ortak bir paydada buluşabilmek için çok uğraşıyor,kırgın ya da istediğini yaptıramadan çıkan birine henüz rastlamadım ki kuaföre haftada 3 gün giden biriyim.Çalışanlar da en az sahipleri kadar iyi ve düzgün insanlar.Hijyen açısından düşündüğünüzde inanılmaz temizliğe önem veren bir kurum,inanın eviniz kadar temiz olduğunu söyleyebilirim.Muhteşem Türk kahveleri var içmeden çıkmayın derim :) Bu arada kaynaklarımı da orada yaptırmıştım çok memnun kaldım daha sonra 4 kere daha yaptırdım,bu uygulamada da başarılılar.Şu an şubede erkek bölümü de var orada da damatlar için tüm uygulamalar mevcut cilt bakımından manikürlerine kadar.
Ben şube hakkında bilgi verebilirim sadece diğerine gitmedim çok fazla ama orasının da farklı olduğunu sanmıyorum nihayetinde işletme aynı işletme...

Kızlar lütfen bu forumu devam ettirin 2011 eylülde evleneceğim özer aklıma yattı,özerde,kocaelideki düğün olan arkadaşlar resim ve makyajlı halinizi koyarsanız sevinirim.Kocaeli çok az bu sitede gsaliba

Merhaba değerli KK hatunları,bir az önce okuduğum mesajlardan çok üzüntü duydum.Ben Kuaför Suat ın işletmecisi ve aynı zamanda Suat Birer in eşi Nalan Birer.Biraz önce sistemimizden bu yaz kaç gelin başı yaptığımızın listesini çıkardık ve toplam 378 tane gelini bu salondan mutlu bir şekilde çıkarmışız.Yanlarında da en az 2 kişiyle geldiklerini hesaplarsanız bu yaklaşık 1000 kişinin bizden mutlu bir şekilde ayrıldığını gösterir.
Bazı şeylere açıklık getirelim,hem siz hem de bu konuda araştırma yapanlar aydınlansın,gördüğüm kadarıyla çok yardımcı olan olmamış.
Birincisi gelinbaşımız için paket ücretimiz yaz boyunca 350TL idi.İçinde öncelikle ücretsiz provanız,manikürünüz,pedikürünüz,komple ağdanız ve kaş-bıyık var.Tabiki gelinbaşı ve makyaj da buna dahil.Şimdi buna çok yüksek bir rakam olarak bakanlar olacaktır,kimine uygun gelecektir ama pahalı diyenlere şöyle anlatayım.Burada bir kalite satın alıyorsunuz ve inanın salon,ekip,kullanılan ürünler buna değer,bizi ziyaret ettiğinizde ve Suat Birer Club ın ayrıcalıklarından yararlanmaya başladığınızda göreceksiniz.
İkincisi,ekibin kalabalık olmasının sebebi zevklerin ve renklerin herkes için değiştiği ve bu tür durumlarda herkesin isteklerine ayrı ayrı yanıt verebilmekten kaynaklanmaktadır.
Üçüncüsü,evet,salonlarımızda kullanılan ürünler porselen makyaj için kullanılan Kryolan ürünleridir ve ayrıca buna ek olarak Kryolanın her ürünü ıslak kullanılmaz bunların arasında kuru olarak kullanılanlar da vardır.Salonumuzda bunlara destek olarak yurt dışından bizzat getirdiğim farklı markalarda ürünler de kullanılmaktadır.
Dördüncüsü,sadece bu sene İtalya,Fransa ve İspanya daki dünyaya mal olmuş kuaförlerden eğitim alan bizzat Suat Birer in kendisidir ve müşterinin isteği doğrultusunda gerek klasik gerek modern topuzların hepsini uygulayabilmektedir.
Son olarak da kendisi çok mülayim,sakin ve ılımlı ve saygılı bir insandır,bu işe çıraklıktan başlayarak seneler verdiğini unutmayan ve her müşterisine ayrı ayrı değer veren bir kuafördür.
Son bir not herkesin kendine has çalışma prensiplerinin olduğu gibi Suat Bey de müşterisinin isteklerini göz önünde bulundurur fakat kendinden de mutlaka bir şeyler katmak ister...
Soracağınız şeyler için her zaman buradayız,telefon numaramız xxxxxxxxxx ,gelin bir kahvemizi için,beraber neler yapabileceklerimizi görelim...
Saygılarımla...
Nalan BİRER

Son düzenleyen: Moderatör:
Nalan hanım ,bu olumlu yazınız karşısında fikrimi değiştirdim,zaten ben belirli aralıklarla gelen bir müşterinzim.önümüzdeki eylül ayında evleniyorum.Kuvvetle muhtemel sizi tercih edeceğim,bunun en öncelikli nedenleri kalitenizi biliyor olmam,ücretsiz prova uygulamanız ,kullandığınız makyaj ürünleri ve yazdığınız kelimeler.Özellikle size ulaşacağım.Öncesinde bir sorum var evlenmeden ne kadar önce size gelmeliyim?

X