Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kocaeli/İzmit Kuaför Tavsiyelerinizi Bekliyorum KK Hatunları :)

Öncelikle tebrik ederim sizi.Bana gelmeden önce gelinlik ve duvağın hazır olması gerekiyor ki saç için size fikir veriyim.Bunlar hazırlandıktan sonra gelirseniz yardımcı olurum.Şimdiden kolay gelsin.

Öncelikle tebrik ederim sizi.Bana gelmeden önce gelinlik ve duvağın hazır olması gerekiyor ki saç için size fikir veriyim.Bunlar hazırlandıktan sonra gelirseniz yardımcı olurum.Şimdiden kolay gelsin.

Nalan hn.plan değişikliği oldu mayıs ya da haziran a çekildi düğün.aslında aklımda bir gelinlik modeli ve saç var bi bakmanızı isterim.Tabi bunu izmit te bulabileceğim bir gelinlikçi varmı yada tecrübenize güvenerek bu nasıl bir gelinlik,ve bu saç bu gelinliğe gidermi ?

Eklentiler

• $2123523524-7.jpg
    $2123523524-7.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 110
  • $sade-gelinlik-modelleri3.jpg
    $sade-gelinlik-modelleri3.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 103
arkadaşlar merhaba
bende yeni evlenip izmite gelenlerdenim. önceden istanbulda yaşıyordum ve kuaförümden çok memnundum. buraya geldiğimde bayağ bir kuaför dolaştım hüsranla sonuçlandı artık saçımı kendim yapıyordum fakat şimdi oturduğum muhittin orda halil acar kuaförü buldum ve çok memnunum. işletme sahibi halil bey çok güler yüzlü ve işini çok ciddi yapıyor özellikle röfle konusunda çok iyi.tavsiye ederimm :))

Lütfen bu konu devam etsin haziran 4 te nikahım var suat ve özer arasındayım,geçen gün suatın yürüyüş yolundaki şubesine gittim ,250 lira dediler ama dükkanı beğenmedim diğer şubesine gideceğim konuşmaya ,ayrıca makyaj provasına para alınıyor
makyaj ürünleri kryolan kullanıyorlarmış ve ben porselen istiyorum zaten
çok fazla ilgilendiklerini söyleyemeyeceğim ,şahsen benim kuaförüm olsa gelin saçıyla ilgili bir talebi olan müşterim gelse,önce oturturum hayalini öğrenirim fikir sunarım,yüz şekline göre fikir veririm makyaj konusunu konuşurum,bunlar benim için önemli,
umarım diğer şubesinde bunu yaparlar.olmazsa özer e gidicem
:KK20:

Izmite sonradan gidecek biri olarak
sadece gelinbasi icin degil, gündelik gidebilecegim en iyi kuaför tavsiyelerini ögrenmis oldum.. :KK34:

Son düzenleme:
Lütfen bu konu devam etsin haziran 4 te nikahım var suat ve özer arasındayım,geçen gün suatın yürüyüş yolundaki şubesine gittim ,250 lira dediler ama dükkanı beğenmedim diğer şubesine gideceğim konuşmaya ,ayrıca makyaj provasına para alınıyor
makyaj ürünleri kryolan kullanıyorlarmış ve ben porselen istiyorum zaten
çok fazla ilgilendiklerini söyleyemeyeceğim ,şahsen benim kuaförüm olsa gelin saçıyla ilgili bir talebi olan müşterim gelse,önce oturturum hayalini öğrenirim fikir sunarım,yüz şekline göre fikir veririm makyaj konusunu konuşurum,bunlar benim için önemli,
umarım diğer şubesinde bunu yaparlar.olmazsa özer e gidicem
:KK20:

slm haziran gelinim ...bende yıllardır özer'e gidiyorum turgut'a yaptırıyorum saçlarımı sözümde nişanımda ve inşallah düğünümdede onunla çalışıcaz.sadece ben değil diğer kuzenlerimde ona gidiyorlar hepimiz çok memnunuz kendilerinden :) sadece sorun şu ben makyajımı başka kuaförde yaptırııyorum sanırım düğün günündede öyle olucakk bu biraz zor geliyor.şimdiden kolay gelsin sana tatlım .bişey sorucam sana fotoğrafçıyı halletinizmi ? ben henüz karar veremedim

Hepsi erkek mi bu kuaförlerin ?

Kapalılara yönelik yok mu ?:44:

slm haziran gelinim ...bende yıllardır özer'e gidiyorum turgut'a yaptırıyorum saçlarımı sözümde nişanımda ve inşallah düğünümdede onunla çalışıcaz.sadece ben değil diğer kuzenlerimde ona gidiyorlar hepimiz çok memnunuz kendilerinden :) sadece sorun şu ben makyajımı başka kuaförde yaptırııyorum sanırım düğün günündede öyle olucakk bu biraz zor geliyor.şimdiden kolay gelsin sana tatlım .bişey sorucam sana fotoğrafçıyı halletinizmi ? ben henüz karar veremedim
esracım hoşgeldin tatlım,suata karar verdim, adımı falan yazdırdım,inşallah mutlukla ayrılırım,provada yapacaklar,makyajıda porselen yaptırcam,sen kime yaptıracaksın merak ettim:26:fotoğrafçıyıda hallettim,pendikten birini buldum,hatta ben topic açmıştım ,ordan buldum eşiyle birlikte çalışıyorlar facetede sayfaları var çok içime sindi,nisanda buluşup detayları konuşacağız:KK64:ben belgesel tarzında istediğim i,çin kuaförde başlıcaz:KK24:
Hepsi erkek mi bu kuaförlerin ?

Kapalılara yönelik yok mu ?:44:
canım türban bölümü vardır sanırım bir sormalısın

Son düzenleme:
Herkese Merhaba,

Ankarada yaşıyorum ancak nişanlım İzmitli olduğu için nisan ayında izmitte evleniyoruz kısmetse opuyorumnanaktan Hiç bilmediğim bir şehirde gelinsaçı yaptıracak olmaz beni biraz geriyor. eyvahedigeldismile Etrafımda İzmitli olan arkadaşlarıma sordum ama çoğu uzun zamandır orada olmadığı için net birşey söyleyemedi. Carrefourdaki Mehmet Tatlıyı öneren oldu,bir de internetten Suat isimli kuaför hakkında bir iki yorum okudum ama çok çalışanı olan bir kuaför iyi birine denk gelmezsen memnun kalmazsın falan diyenler de oldu. Bilirsiniz en az saç kadar önemli bir de makyaj var. Hatta sanırım benim için daha önemli çünkü çok sade bir topuz ve üzerinden duvak düşünüyorum.

Ay çok uzattım :) Kısacası dedim ki ben en iyisi KK hatunlarına sorayım,bana mutlaka yardım ederler :) İyi bir saç ve makyaj için kuaför önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

tek kelimeyle suşunu söyleye bilirim mehmet tatlıda sevgi hnm var inanılmaz topuz yapıyor ben gelin nişan saçımı yaptırdım çok ğüzel oldu herkez beyendi hiç düşünmeden gidebilirsin yardımcı olurlar h,ç merak etme git konuşşderim

tek kelimeyle suşunu söyleye bilirim mehmet tatlıda sevgi hnm var inanılmaz topuz yapıyor ben gelin nişan saçımı yaptırdım çok ğüzel oldu herkez beyendi hiç düşünmeden gidebilirsin yardımcı olurlar h,ç merak etme git konuşşderim

toğuz istemiyorum ben,daha doğrusu topuzla nasıl olacağımı bilmiyorum sanırım provada karar vereceğm,topuz isteyenlere iyi bir referans vermişssin,

Ben kararımı suat tan yana kullandım,nalan hanımla görüştük ,prova tarihimide ayarladım,:87:

Kızlar konuyu takip edenlerden biri de benim, düğünüm eylülde, kuaför araştırması yapıyorum, topuz düşünüyorum ben, bi arkadaş mehmet tatlı da sevgi hanım diye birini tavsiye etmiş, gidip görüşmeyi düşünüyorum, başka öneriler de bekliyorum, inşallah herşey hayal ettiğimiz gibi olur :KK16:

kesinlik le sevgi hanım derim mehmet tatlıda calışıyor inanışmaz saclar yapıyor arkadaşlar tavsiye ederimm herkezee

Kızlar konuyu takip edenlerden biri de benim, düğünüm eylülde, kuaför araştırması yapıyorum, topuz düşünüyorum ben, bi arkadaş mehmet tatlı da sevgi hanım diye birini tavsiye etmiş, gidip görüşmeyi düşünüyorum, başka öneriler de bekliyorum, inşallah herşey hayal ettiğimiz gibi olur :KK16:

bence hiç düşünme git konuş pişman olmasınn ben sözümü nişanımı gelin sacımı hep sini yaptı çok ğüzel oldu her kez cok beyendi zaten izmitte markalı bir yere git kuaförde foforafcı ciçekçiye ssana sevgi hnm tavsiye ediceklerdirrr

Arkadaşlar ben saçlarıma röfle yaptırıcam ama oldukça sık bir röfle yanlız benim saçlarım çok zayıf bu nedenle 2 yıldır dinlendiriyorum saçlarımı :KK43: Bana tavsiye edebileceğiniz röfle yapan bir kuaför söyleyebilirmisiniz çok ihtiyacım var tavsiyelerinize:KK43:

canım kaliteli bir röfle rengi istiyorsan halil bey derim.halil acar kuaför. saçımın gerçek röfle zamanı gelmeden asla röflemi yapmaz yani benden çok saçımı düşünen bir kuaför :))

Kızlar gölge yaptırmayı düşünüyorum. Bir kaç yer gezdim ama emin olamadım. Lütfen bana da tavsiyede bulunun. Belsada ki Yüksel de saçımı kestirdim. Gölgede fikir verme konusunda çok ilgili davrandı. Fakat çok vasat bir yer. Ne yapsam bilemedim ya.. Gölge yaptırıp, röfle yaptırıp, boyatıp daha doğrusu saç rengiyle oynatıp da çok memnun kalanlardan tavsiye bekliyorum. Bu hafta içi gideceğim. Ben de size fikir veririm. Şimdiden teşekkürler kızlar..

X