Gelinbaşı ve Gelin Tacı Kocaeli/İzmit Kuaför Tavsiyelerinizi Bekliyorum KK Hatunları :)

Teşekkürler.. Saçlarımda şu an hiç boya ya da başka bir işlem yok. Daha önce boyadan oldukça yıpranmıştı. Belime kadar uzun saçlarımı bob style ın biraz uzunu olarak kestirdim. Şu an saçlarım çok sağlıklı. İçime sinen bir şey yaptırayım ki tekrar tekrar deneme yapıp saçımı yine yıpratmak istemiyorum. O nedenle çok titiz davranıyorum. Suata gidip bir görüşeyim ben. Siz yaptırıp memnun kaldınız mı? Açıkçası tarzıma uygun birşey yapamamalarından da korkuyorum. Klasik bir kafayla dolaşamam :KK43:(

evet cnm ben yaptırdım çok memnun kaldım..hatta gelin başımı bile orda yaptıracağım şiddetle tavsiye ederimm

izmitte güzel röfle yapan kuaför biliyormusunuz.bazıları çok pahalı verilen paraya acıyorum.uygun ama güzel yapan bir kuaför aryorum..

Kızlar bana da manikür-pedikür yaptırabileceğim bir kuaför önerebilir misiniz İzmit'te?

Şuan izmitten olup öncelerde yorum yapan arkadaşlardan hiçbiri yok mu acaba şuannn ? suatın fiyatlarını fln bilen var mı ???????

yorumları ypan arkadaşlar gittikleri kuaförleri ve yorumlarını yapabilirmi acabaa aralık 17 de benimde nişanım olucak yardım istiyorummmm :KK14:

Herkese Merhaba,

Ankarada yaşıyorum ancak nişanlım İzmitli olduğu için nisan ayında izmitte evleniyoruz kısmetse opuyorumnanaktan Hiç bilmediğim bir şehirde gelinsaçı yaptıracak olmaz beni biraz geriyor. eyvahedigeldismile Etrafımda İzmitli olan arkadaşlarıma sordum ama çoğu uzun zamandır orada olmadığı için net birşey söyleyemedi. Carrefourdaki Mehmet Tatlıyı öneren oldu,bir de internetten Suat isimli kuaför hakkında bir iki yorum okudum ama çok çalışanı olan bir kuaför iyi birine denk gelmezsen memnun kalmazsın falan diyenler de oldu. Bilirsiniz en az saç kadar önemli bir de makyaj var. Hatta sanırım benim için daha önemli çünkü çok sade bir topuz ve üzerinden duvak düşünüyorum.

Ay çok uzattım :) Kısacası dedim ki ben en iyisi KK hatunlarına sorayım,bana mutlaka yardım ederler :) İyi bir saç ve makyaj için kuaför önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum yerimseniben

mehmet tatlıda sevgi hnm ve metin bey var 2side yardımcı olur sevgi hnm topuzda cok iyi metinbey röflede boyada kesimde cok cok iyi sengi hnm şimdi mehmet tatlı adına topuzda türkiye yarışmasına katılcak mehmet tatlı adına düşünün 1000 çalışanın içinden sevgi hnm topuz içinn karra senin

Merhaba

Ben profesyonel makyozum ve bu konuda size yardımcı olabilirim.
Kullanmış olduğum ürünler Profesyonel Makyaj Ürünleri olan Kryolan & Mac ürünleridir.

Makyaj Süresi 45 dakikadır. Ancak Gelin Makyajı yada Nişan Makyajı gibi özel günlerde ise bu süre 1 saati bulabilir ancak aciliyet gerektiren durumlara ayak uydurup takım çalışması yapabiliriz:)

Maalesef ülkemizde makyaj yapmayı sadece boyanmak olarak algılayan ve kendine ne şekilde makyaj yapmasını bilemeyen belkıde zaman bulamayan yada klasik kuaför makyajı anlayısında makyaj yaptırmak zorunda kalan pek çok bayan bulunmaktadır.Benim makyaj uygularken asıl amacım ;yüzünüzün güzelliğini iddialı olmak adına karartmak kesınlıkle degıl amac yuzde varsa kapatılması gereken noktaları kapatmak guzellıklerı ortaya cıkartmak bunu yaparken de profesyonel urunler kullanıp yüzünüze hem cılt bakımını saglamak hemde cılde zarar vermemek ,aydınlık ,sağlıklı ve hoş bir görüntü yaratmak ve doğal bir görüntü ortaya çıkartmak bu arada da size kendi yüzünüze yaparken ufak tüyolarda vermek :)

Ayrıca makyaj için kendinize almak istediğiniz ürünler yada bu konu ile ilgili makyajı kendinize nasıl uygulamanız gerektiği konusunda da her türlü danışmanlık ta yapabilirim.Böylelikle bu konuda aldığınız makyaj danışmanlığı ile hayat boyunca kullanmanız gereken ürünleri yüz tipinize göre uygulamanız gereken biçimleri,yüzünüze gidecek far/ruj/allık ta ki renk tonlarını görme fırsatı bulacaksınız.Ve bu uygulamaları hayat boyu kullanıp kendinize uygulayabileceksiniz.

Makyaj yapmadan önce beraber her bir parçası için oturup hayalinizi dinleyecek ve sonunda kendi düşüncelerimi de paylaşıp harika sonuçlar yaratacağız.Bunun yanında bu konuda eğitimimi Kryolan Academy Neriman Eröz ‘den & Mac Eğitmeni Yeşim Gözkaya’dan aldığımı belirtmek isterim.

Bana ulaşmak için:0531-282-34-84 'den veya izmitmakyaj@gmail.com' veya Facebook'taki sayfamız www.facebook.com/#!/profile.php?id=100003585915807 ' dan da ulaşabilirsiniz.

Kuaför Çiğdem var, birçok tanıdığım onu tercih ediyor. Bende nişan ve gelin başımı ona yaptırmıştım işini ciddiyetle gayet iyi yapıyor, müşterisini memnun bırakıyor o yüzden müşterileri müdavim olmuşlar.

Kızlar Gölcük de Renna Güzellik salonu şiddetle tavsiye ederim.

gelin saçı ve makyajı için görüşmeye gittim.hayalkırıklığına uğradım saçıma fön cektrmeye gdiordum oraya .çok beğeniyorum
makyözüne makyajda hangi ürünleri kullanıyorsunuz diye sordum flormar dedi :S porselen makyaj yapıomsnz dedim yapıorz da yani pek fark yok ki zaten sabitleyici falan kullanıoruz dedi :S yakıştıramadım orhan a . eledim

mehmet tatlıya gdicem bir de özere. 2siarasında düşünüorum. hangisi dersiniz. ya dabaşka bir kuaför ? of bu iş ne zor.bilmiyorum da bir yer...

X