Kocaeli Konak Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı ?

coraspin alıyor musun sen şu an? ben transfer ertelenince bıraktım ama bilmiyorum almam gerekiyor mu
Bana transfer erteleyelim diye haber verdiği gün özlem hemşire kullandığınız tüm ilaçları bırakın dedi. o yüzden folikasit ve kendi kullandığım calsiumum dışında hiç bişey kullanmıyorumm

Bide ben dekort kullanıyordum iştahımı çok açmıştı bıraktıktan sonra düzene girdim.

Ben de sadece verdikleri vitamini kullanıyorum şu an o da acaip mide bulantısı yapıyor sevmedim ama artık idare ediyorum
Valla açıkçası çok da her verdikleri vitamini almıyorum bir vitamini 300 400 TL.. normal kendi folbiol folşk asitim internetten aldığım kalsiyum ve omega3. bunların 3 ü hastanenin önerdiği vitamin fiyatından daha uygun.. senin neden ertelenmişti?

Benim geçen ay olacaktı transfer adet oldum adetim bittikten sonra çok şiddetli bir kasık ağrım oldu 3 tane dolorex içtim geçmedi hastanelik oldum. Şeyma hoca baktı bi tuhaflık yok filan diyor ama yatış verdi sabaha kadar ağrı kesici antibiyotik kas gevşetici yapıldı sonra da 1 hafta antibiyotik kullandım. Şimdi tekrar adet bekliyorum aslında zamanı geldi ama heralde o ilaçlardan vs biraz gecikmeli olacak. Olduktan 20 gün sonra gibi de transfer oluyormus sanırım

evet ilaçlardan iğnelerden hep gecikiyor benimde opu olduğu ay 3 gün gecikti. sabırla adet olmayı bekliyorum. süreç zor sabretmek çok önemli. evet adetin 5.günü muayeneye çağırıyor e2 ve progesteron bakılıyor gidişata göre de 20. günü tranfesfer..

G galuska canım kusura bakma sürekli sana soruyorum doktorumuz aynı olduğu için. salı günü transfer olacağım insallah. Ama yarından itibaren progestan iğne + fitil kullanmamı söylediler. Sende bu şekilde mi kullanmıstın. O kadar çok ilac var ki dekort,coraspin,enox, progestan, estrofem artık fenalaşıyorum

Evet canım ben de aynen bunları kullandım mağlesef çok ilaç var dediğin gibi ama bebiş sana tutunduktan sonra ilaçlar birer birer bırakılıyor

Oncelikle buraya yazan herkese teşekkür ederim Gerçekten faydalı oluyor. Yarın bende konak hastanesine on görüşmeye gideceğim.

Kızlar yazışmalarınızı okudum. Bende Konak’ta tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Memnun kaldınız mı birde size toplamda maliyeti ne kadar oldu cevap verirseniz sevinirim

Kızlar yazışmalarınızı okudum. Bende Konak’ta tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Memnun kaldınız mı birde size toplamda maliyeti ne kadar oldu cevap verirseniz sevinirim
Canım tedavi aşamasındayım ben şuan tüp bebek 17bine geliyor ama ilaçlar benim 11bin tuttu, ki daha da tamamlanmadı süreç

Canım tedavi aşamasındayım ben şuan tüp bebek 17bine geliyor ama ilaçlar benim 11bin tuttu, ki daha da tamamlanmadı süreç
Çok fazlaymış ilaçlar 30 bini buluyor ozaman. rapor falan çıkartıp ilaçları alma imkanı yokmu acaba. Sosyal güvenceniz vs vardı değil mi herhangi bir indirim yapmıyorlar yani

Çok fazlaymış ilaçlar 30 bini buluyor ozaman. rapor falan çıkartıp ilaçları alma imkanı yokmu acaba. Sosyal güvenceniz vs vardı değil mi herhangi bir indirim yapmıyorlar yani
Onun için sanırım üniversite hastanesine gitmeniz gerekiyor özel olduğu için burası herhangi bir şey olmadı sosyal güvencem var ama raporum olmadığı için bir işe yaramıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…