kocam beni begenmiyor

Diyetisyene gitseniz daha iyi olur tabiki en azından size göre bir programla eziyet çekmeden kilo verirdiniz. Ama madem kendiniz yapacaksınız, herkese önerilen belli başlı rutinleri oluşturmaya çalışın bari:
7den sonra yemeyin, ekmeği şekeri hamur işlerini kesin, yani karbonhidratı kesin protein ağırlıklı beslenin, bol su, yürüyüş. Bu şekilde 1ay falan alışırsanız zamanla çok yemenize neden olan insülin direnci kırılacaktır. Ben uzun zamandır bunları uyguluyorum eziyet çekmeden kilomu koruyorum.

birkere diyet yaptim 10 gun sadece 1
kilo vermisim dugunumuz var bna diyorki seni dugune goturmicem cok uzerime gelyor

Sporsuz olmuyor, kendinizi aç bırakarak sadece daha çok yeme isteğine teşvik edersiniz.
Biraz araştırın, vakit yaratın ve spora başlayın. Evde bile yapabilirsiniz videoları takip ederek.

Esas nokta şu ki, bunu kendiniz için yapın, eşiniz de dahil kimsenin beğenisi önceliğiniz olmasın. Öncelik, sizin kendinize güveninizin tekrar yerine gelmesi.

birkere diyet yaptim 10 gun sadece 1

kilo vermisim dugunumuz var bna diyorki seni dugune goturmicem cok uzerime gelyor
Ben eşin haklı demiyorum,yarın bir hastalığa tutulur olur 200 kilo.
Ama siz de hiç dikkat etmiyorsunuz.
Benim eşim de iridir,hiç utanmadım ondan,hep öyleydi.Canımın da içidir.
Ben kilo alırsam beğenmezse hak veririm ama.
Çünkü beni hiç kilolu görmedi ve o şekilde de beğenmezdi zaten.
Kilo vermek sabır ve istikrar ister.
İyi bir doktor aç nasıl kalınmaz onu gösterecek size.
Eşinizi gömüp durmayın bence,çare öneriliyor ve tüm yolları kapatıyorsunuz.

e canim yemeni kisamiyorsun diyetisyen yok. spor dicem o da kalsin dicen. ben baska zayflama yontemi bilmiyorum.

hayir yiyorum ama o kadar cok degil 7 den snra hic yemyorum spor yapamyorum diyetsyen gdemyorum uzak diyet yptm ama 1 ayda 2 bucuk kilo vrdm

evet braz yuruyeblsem cocuklar var hava soguk canm yaz glseydi hic dglse arabaya atlar hem gezdrrm hem yuruyus yaparm bol bol su iciyorum durmadan sabah ac karnina baslyorum

benimkide aliskin degil hele gobegim hic gtmyor kaldi ayni 7 8 aylik gbi

Öncelikle böyle adamlardan çocuk yaparsanız olacaklar zaten belli. Şişmanladın, kilo ver. Hadi artık olmuş bitmiş en azından evin yakınlarında mutlaka park ve yürüyüş alanı vardır. Zayıflayacaksanız kendiniz için zayıflayın. Kıymetinizi bilmeyen kocanız için değil.Ayrıca biri bana kilo ver diyecekse bu kişi sanırsam Orlando Bloom falan olmalı. Bu ne cesaret yiğidim

aranizda chia yada chocolate slim felan kullanan varmi yada goji bery

e

eskiden bekarken 44 kiloydum evlndm 50 oldum snra dogum ne derkn 70 oldum
Ben herhalde ilkokulda 44 kiloymusumdur hatırlamıyorum yani :)ayrıca boyum a kiloma göre beni sevecek adamın sevgi anlayışını hiç almayayim ben bünyeye zarar ...kimseye kolay kolay boşa diyemem ama bu çok büyük bir saygısızlık ve kilo da buna sebep olamaz. .

Sen eger gercekten kendin icin istiyosan hemen bi diyetisyene git. Insulin direnci vs. Varmi birde tahlillerine baktirt.
Farkettim de hic spor yapiyorum vs. Yazmamissin sporsuz kilo vermen pek mumkun degil. Hic degilse ip atla 20 dk. Baslarda cabuk yorukursun ama cok faydali.
Ayrica adini yazdigin çayları icerek zayiflayamazsin. Yani caylar zayiflatmaz sadece yardimci olur.

aranizda chia yada chocolate slim felan kullanan varmi yada goji bery
Cnm bnde ikinci dogumumu yaptim 7 ay once 73 kiloyla doguma girdim .hamilelik ve dogumdan 40im cikana kadar deli gibo yemek yedim .esim hc kilolusun demedi ama bn hep zayflicm derdim he he der gulerdi .). Smdi 48 kiloyum doktorlara goturuo hastamiyim diyee .))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…