Kocam beni boşuyor

Eve direkt şerh koydurtabilirsiniz hemen vakit kaybetmeden evlilikte mi alındı tabii orası mühim
Bunun dışında yine bir zengin kadın avcısı TC erkeği modeli şaşırtmıyor. Hep kadınlar için bu tabir kullanılır çok büyük algı yapılarak oysa burdaki konulardan bile belli oluyor ki erkeklerde bayağı kadına çökme, zengin avcılığı had safhalara çıktı. 6 yıllık evlilikten çok bir şey kaybetmezsiniz emin olun tam aksine böyle bir adamı silerek kendinizi ödüllendirin
Evi bekarken aldı dediğiniz gibi orda bı hakkım yok evliyken alınmadı çünkü.. aslında hani zamn kaybetmeyi ben mesela başkasıyla evlenseydim çoluk çocuğa karisrdim diye düşündüm çok istiyordum çocuğumun olmasını birazda o yönden hani

İnsallh dediğiniz gibi olur. Ben birşey soracam size şimdi biz bir ay içinde evlendik serefsiz kendi acele etti istedi anam babam yok falan diye neyse evlendik hiç bir sorun yoktu 6 yıla kadr gene yoktu am şimdi ben evde mutsuzdum dışarıya mutlu gozukuyodum diyomus. Yani mutsuz insan 6 yıl mutlu olmadig birnin yanında nasıl durabilir yanımda ayrilmiyordu bensiz yatağa girmiyordu ama neymiş mutsuzmus acele etmiş sevmemiş falanda filan heralde zemin hazirliyo millete karşı bunu duyunca gülsem mi agalasam mi bilemedim cidden kendimden yaşadıklarından şüphe ettim iyice
Ay ne diyecek ben para için daldan dala konarim hayat felsefem bu benim demez heralde ..Sevmemiş sizi çünkü parayı herşeyden çok seviyor imkanı seviyor bir fiyatı var yani sizde ne takıyorsunuz onun ne dediğini parayı veren düdüğü çaldı daki düdük o deyin onun için 😂😂😂😂 güzel benzettim ama

Evi bekarken aldı dediğiniz gibi orda bı hakkım yok evliyken alınmadı çünkü.. aslında hani zamn kaybetmeyi ben mesela başkasıyla evlenseydim çoluk çocuğa karisrdim diye düşündüm çok istiyordum çocuğumun olmasını birazda o yönden hani
Biz kadınlarda anne olma içgüdüsü baskın doğru ama evren sizi seviyormuş erkenden gösteriyor bir tahayyül edin böyle bir adamdan çocuk yapsaydınız olacakları daha çok bunalıma girerdiniz sizin bunalımı geçtim çocuğun hakkına girerdiniz.
Profildeki yaş doğruysa eğer hala gençsiniz önünüze eminim bu modelden daha iyileri çıkacaktır.

Bekarken aldıysa bir hakkınız yok kanunen işsiz güçsüz belli ki çok fazla yorar sizi mal tazminat durumu adam orada bir düzen kuracaksa zaten burdaki cezayı da çok tınlamayacaktır siz direkt açın davayı iyi bir avukatla anlaşıp
Hayırlısı artık onuda vermezse yapcak bisey yok
Ay ne diyecek ben para için daldan dala konarim hayat felsefem bu benim demez heralde ..Sevmemiş sizi çünkü parayı herşeyden çok seviyor imkanı seviyor bir fiyatı var yani sizde ne takıyorsunuz onun ne dediğini parayı veren düdüğü çaldı daki düdük o deyin onun için 😂😂😂😂 güzel benzettim ama
Bencede cuuk diye oturdu bu laf .. ama insan üzülüyor karşındaki insanın nankör olusunu vicdansız oluşunu bu dünyanın öbür dunyasida var birinin ahını almak bu kadar basit olmus demek ki böylesi inanlarin allhtan korkusu yok

Biz kadınlarda anne olma içgüdüsü baskın doğru ama evren sizi seviyormuş erkenden gösteriyor bir tahayyül edin böyle bir adamdan çocuk yapsaydınız olacakları daha çok bunalıma girerdiniz sizin bunalımı geçtim çocuğun hakkına girerdiniz.
Profildeki yaş doğruysa eğer hala gençsiniz önünüze eminim bu modelden daha iyileri çıkacaktır.
Tabi bı yandan oda var çocuk olsayd babasız buyuyecekti bu arayıp sormazdida cocugu. Ben 89 luyum yaşım geçiyor diye çocuk sahibi olamam diye düşünüyorum

Teşekkür edebilirsiniz. İşsiz güçsüz adam, şans eseri çocuğunuz da olmamış daha ne istiyorsunuz kurtulduğunuza şükredin. He ama bi zina davası vs güzel olur orası ayrı.

Hayırlısı artık onuda vermezse yapcak bisey yok

Bencede cuuk diye oturdu bu laf .. ama insan üzülüyor karşındaki insanın nankör olusunu vicdansız oluşunu bu dünyanın öbür dunyasida var birinin ahını almak bu kadar basit olmus demek ki böylesi inanlarin allhtan korkusu yok
Boşverin ahı Allah kurtarıyor işte sizi tutunun o ipe çıkın bu kör kuyudan kendinize bakın hayatınıza kalan yıllara zaten belliymiş kumaşı günün sonunda yapmasaydin olur iki enerjiniz varsa kendinize harcayın kendinize bakın çalışın gezin huzur bulmaya sağlıklı olmaya odaklanın ah ile huzur bulamadığıniz gibi takıntı yaparsınız sonrası beyne zarar bırakın bu enerjiyi

Teşekkür edebilirsiniz. İşsiz güçsüz adam, şans eseri çocuğunuz da olmamış daha ne istiyorsunuz kurtulduğunuza şükredin. He ama bi zina davası vs güzel olur orası ayrı.
Ahh işte hiç aklıma gelmedi dün akşam görüntulu aradığında söylemişti kadinla konusutugnu falan ses kaydı alsaydim biseler yapsaydım hiç aklıma gelmedi video faln alsaydim

Boşverin ahı Allah kurtarıyor işte sizi tutunun o ipe çıkın bu kör kuyudan kendinize bakın hayatınıza kalan yıllara zaten belliymiş kumaşı günün sonunda yapmasaydin olur iki enerjiniz varsa kendinize harcayın kendinize bakın çalışın gezin huzur bulmaya sağlıklı olmaya odaklanın ah ile huzur bulamadığıniz gibi takıntı yaparsınız sonrası beyne zarar bırakın bu enerjiyi
Galiba öyle kendimi boşa yiyip bitiriyom o keyfinde ben burda düşünüp duruyom

Ahh işte hiç aklıma gelmedi dün akşam görüntulu aradığında söylemişti kadinla konusutugnu falan ses kaydı alsaydim biseler yapsaydım hiç aklıma gelmedi video faln alsaydim
Tekrar konuşturmaya çalışın. Boşanma için konuşacaktım vs diye arayıp konuyu diğer kadına getirin ama bunları yapmadan önce bi avukata danışın o illa bi yol gösterir.

Tekrar konuşturmaya çalışın. Boşanma için konuşacaktım vs diye arayıp konuyu diğer kadına getirin ama bunları yapmadan önce bi avukata danışın o illa bi yol gösterir.
Aslında olur tekrar ariyim konusuyum biraz bahsetsin 50 likten o sıra aldım aldım almadım kaldım

Bence ses kaydı değil mesaj attırın bildiğim kadarıyla ses kaydı olayını aile mahkemelerine sunmak biraz güç oluyor. Yani siz yine önce bir avukattan danışmanlık alın derim. Benim yakın arkadaşımında elinde nice ses kaydı vardı maalesef mahkemeye sunulamadı.

Bence ses kaydı değil mesaj attırın bildiğim kadarıyla ses kaydı olayını aile mahkemelerine sunmak biraz güç oluyor. Yani siz yine önce bir avukattan danışmanlık alın derim. Benim yakın arkadaşımında elinde nice ses kaydı vardı maalesef mahkemeye sunulamadı.
S smkg evet bu durum yüzünden önce avukata danışın dedim. Mutlaka bi avukattan akıl alın biz sadece tavsiye verebiliriz ama avukatınız işinin ehli biriyse yol gösterir.

Tabi bı yandan oda var çocuk olsayd babasız buyuyecekti bu arayıp sormazdida cocugu. Ben 89 luyum yaşım geçiyor diye çocuk sahibi olamam diye düşünüyorum
Yaşın geçiyor olabilir ama geçti mi? Hayır!
Emin ol bundan kurtulduğunda daha iyisi çıkacak karşına zaten bu modelden daha kötüsünü düşünemiyorum.
Sadece çocuk isteğiyle gözü kapalı çocuk yaparsanız daha çok üzülürsünüz ilerde

Yani illa yazı olacak öylemi.

Haklısınız belki bosanmayip surundurme konusunda nereye kadar surundurcem doğrudur konusuyo zaten kadınla ona da bişe yapamam. 6 yıl boyunca benim calistigim donemler oldu cocukda yok bunlarada tamam.. ev babasindan kalmadı kendis yurt dışinda calismis almış evi bekarken.. bu şerefsiz Rusya'da değil Gürcistan'da ya kadn orda ya telefonda konusuyor.. haaa hak talep edemem belki kimse belki sahitlikde yapmaz ben söylediği sözü söylüyorum evi sana veririm dediğini.. bu arada tapu bende kalsm gene otur diyo ne amaçla söylediği açıkça belli zaten o şekilde olacak değil ama ben o evi alamasamda deniycem yani haaa eğer vermem der diretirse taikide uzatmam bı ömür dava sürecek hali yok uğraşamam zaten
Eşiniz herhangi bir aksiyona girişmiyor, her şey aynı dursun kalsın istiyor. İster boşan ister boşanma diyor. Baskı zorunluluk yok adamda, hala onun yapacağı hamleye güveniyorsunuz. Evi verirse vermezse diye boş bir fikrin etrafında dönüyorsunuz. Boşanmayıp gider bir de evlilik dışı çocuk yaparsa asıl o zaman geçen yıllara oturur ağlarsınız. İsterse 50 yaşında bile baba olur ama siz anne olamazsınız. 5-10 sene böyle yaşasanız adamın umurunda değil, arada gelir kalırım sen de istersen dur orada diyor. Niyetiniz tüp bebeğe ikna etmek mi? Yani tamam gelme, istediğin kadınla beraber ol ama ikimizin çocuğu olsun mu diyeceksiniz? Böylece hem anne olup hem de evde söz sahibi mi olursunuz? Hep karşı tarafı suçlamayın. Kim eş diye aldığı çalışmayan etmeyen adamı yıllarca besler? Siz de hatalısınız, bunu kabul ederseniz her şey daha kolay olur. Çocuklu sıfırdan başlamak mı çocuksuz sıfırdan başlamak mı daha iyi?

Eşiniz herhangi bir aksiyona girişmiyor, her şey aynı dursun kalsın istiyor. İster boşan ister boşanma diyor. Baskı zorunluluk yok adamda, hala onun yapacağı hamleye güveniyorsunuz. Evi verirse vermezse diye boş bir fikrin etrafında dönüyorsunuz. Boşanmayıp gider bir de evlilik dışı çocuk yaparsa asıl o zaman geçen yıllara oturur ağlarsınız. İsterse 50 yaşında bile baba olur ama siz anne olamazsınız. 5-10 sene böyle yaşasanız adamın umurunda değil, arada gelir kalırım sen de istersen dur orada diyor. Niyetiniz tüp bebeğe ikna etmek mi? Yani tamam gelme, istediğin kadınla beraber ol ama ikimizin çocuğu olsun mu diyeceksiniz? Böylece hem anne olup hem de evde söz sahibi mi olursunuz? Hep karşı tarafı suçlamayın. Kim eş diye aldığı çalışmayan etmeyen adamı yıllarca besler? Siz de hatalısınız, bunu kabul ederseniz her şey daha kolay olur. Çocuklu sıfırdan başlamak mı çocuksuz sıfırdan başlamak mı daha iyi?
Şimdi bana bosanmiycam onunla ayrı takilacam seninle Ayri takilacam demedi ki bende zaten kabul edip oturmadim.. haa çocuk olayı ben ona demedim ama gel tüp bebek yapalım ama sen her şekilde istedigni yaşa diye birşeyde geçmedi her kadın ister çocuğunun olmasını sonuçta bu evlilik için emek veriyoruz öyle hemen bosanlmiyor kimsede boşanma için evlenmiyor.. borç ödedim yardımcı oldum destek cikiyim istedim karşımdaki insanın bu kadr sefersiz adi biri olacagni nerden bilebilirdim bu kavunmuda kokluyum alıyım düştük bı çukurun içine ama herşey öyle olmuyor işte

Hayır mesajdan emin olmayarak söyledim çünkü ses kaydı örneğini bizzat yakınım yaşadı. Direkt avukattan danışmanlık alın öyle iletişime geçin adamla
Tmm o zamn çok sağolun anca bilen biri olmalı soracam bakalim

X