Kocam beni boşuyor

Eşiniz herhangi bir aksiyona girişmiyor, her şey aynı dursun kalsın istiyor. İster boşan ister boşanma diyor. Baskı zorunluluk yok adamda, hala onun yapacağı hamleye güveniyorsunuz. Evi verirse vermezse diye boş bir fikrin etrafında dönüyorsunuz. Boşanmayıp gider bir de evlilik dışı çocuk yaparsa asıl o zaman geçen yıllara oturur ağlarsınız. İsterse 50 yaşında bile baba olur ama siz anne olamazsınız. 5-10 sene böyle yaşasanız adamın umurunda değil, arada gelir kalırım sen de istersen dur orada diyor. Niyetiniz tüp bebeğe ikna etmek mi? Yani tamam gelme, istediğin kadınla beraber ol ama ikimizin çocuğu olsun mu diyeceksiniz? Böylece hem anne olup hem de evde söz sahibi mi olursunuz? Hep karşı tarafı suçlamayın. Kim eş diye aldığı çalışmayan etmeyen adamı yıllarca besler? Siz de hatalısınız, bunu kabul ederseniz her şey daha kolay olur. Çocuklu sıfırdan başlamak mı çocuksuz sıfırdan başlamak mı daha iyi?
Yıllarca da beslemedim onun şöyle bı huyu var gidiyo calisyor 5 6 ay geliyodu eve şehir dışına falan gidiyodu

Şimdi bana bosanmiycam onunla ayrı takilacam seninle Ayri takilacam demedi ki bende zaten kabul edip oturmadim.. haa çocuk olayı ben ona demedim ama gel tüp bebek yapalım ama sen her şekilde istedigni yaşa diye birşeyde geçmedi her kadın ister çocuğunun olmasını sonuçta bu evlilik için emek veriyoruz öyle hemen bosanlmiyor kimsede boşanma için evlenmiyor.. borç ödedim yardımcı oldum destek cikiyim istedim karşımdaki insanın bu kadr sefersiz adi biri olacagni nerden bilebilirdim bu kavunmuda kokluyum alıyım düştük bı çukurun içine ama herşey öyle olmuyor işte
Adam sen evde otur çıkma ben arada gelirim demiş, daha ne derse ikna olacaksınız ikili hayat yaşamak istediğine acaba? Bu lafı duyduktan sonra acabalarda dolanıyorsanız pekala kabul edip susup oturmuş oluyorsunuz.

Adam sen evde otur çıkma ben arada gelirim demiş, daha ne derse ikna olacaksınız ikili hayat yaşamak istediğine acaba? Bu lafı duyduktan sonra acabalarda dolanıyorsanız pekala kabul edip susup oturmuş oluyorsunuz.
Ya arkadaşlar ben SMDi evde bile kalmıyorum allha aşkına ya zaten kabul etsem gider oturur sineye ceker bosanmasini kabul etmezdim ya yapmayın şunu ya allhim yarrabil o onun düşüncesi benim degil

Ya arkadaşlar ben SMDi evde bile kalmıyorum allha aşkına ya zaten kabul etsem gider oturur sineye ceker bosanmasini kabul etmezdim ya yapmayın şunu ya allhim yarrabil o onun düşüncesi benim degil
Tane tane anlatın. Adam geldi size bu teklifle, sizin tepkiniz ne oldu, ne dediniz bunun üzerine neler yaptınız?

En son görüntülü aradı annesi babsida yanımda neyse açtım tlfnu babası falan konuştu işte kizdilar falan sonra kadından bahsetti konustugm bir var dedi.. bende tamam o zaman gel ordan bosanalim ama evi bana verirsin dedim sonra o da tapu gene bende kalsın sen otur orda annen babanda gelsin birlikte oturun dedi bende ne işim var dedim sonra işte bnde gelirim arada dedi bende kızdım ettik olay bu yani adamın kendi pişkinligi kendisini utanmaz olunca ar damari çatlamış herşeyi çok raht konusabiliyor

En son görüntülü aradı annesi babsida yanımda neyse açtım tlfnu babası falan konuştu işte kizdilar falan sonra kadından bahsetti konustugm bir var dedi.. bende tamam o zaman gel ordan bosanalim ama evi bana verirsin dedim sonra o da tapu gene bende kalsın sen otur orda annen babanda gelsin birlikte oturun dedi bende ne işim var dedim sonra işte bnde gelirim arada dedi bende kızdım ettik olay bu yani adamın kendi pişkinligi kendisini utanmaz olunca ar damari çatlamış herşeyi çok raht konusabiliyor
Bu adamın bu kadar pişkin olması sizi tanıdığından gibi geliyor bakınca. İlginç bir şekilde ikili hayatının bir parçası olmayı kabul edeceğinizi düşünmüş. Siz bi düşünün bakalım ben bu adama bu kadar yüzü ne ara verdim diye. Çünkü sizden çok emin duruyor.

Bu adamın bu kadar pişkin olması sizi tanıdığından gibi geliyor bakınca. İlginç bir şekilde ikili hayatının bir parçası olmayı kabul edeceğinizi düşünmüş. Siz bi düşünün bakalım ben bu adama bu kadar yüzü ne ara verdim diye. Çünkü sizden çok emin duruyor.
Belkide haklısın iyi niyetimden dolayı o sekilde dusunmus olabilir ama yanlis düşünüyor

Belkide haklısın iyi niyetimden dolayı o sekilde dusunmus olabilir ama yanlis düşünüyor
Ben sadece bir an önce gelsin bosanal bende kendi yoluma bakiyim memlekete gidiyim

6 yıllık evliyim çocuğum yok. Evliligimizden beri doğru düzgün çalismadi yeri geldi ben çalıştım en son yurt dışına gitti 3 aydır orda ve iki gün öncesine hiç bişey yoktu.. normal konustugmuz yerde mesaj atarken birden boşanmak istediğini söyledi hakkima giriyormuş beni sevmiyormus olmuyormus anladım ki bı kadın varmış ve bugün açıkladı 1 aydır Rus kadınla konusuyormus.kadin 50 yaşında cocugu falan varmış o yüzden boşanmak istiyormuş bunu açıkça söyledi herksin önünde ariyarak.benim buna ne yapmam lazım
Herşeyi geçtim beni herkesin içinde rencide , gururumu ayaklar altına alacak, daha ağzıyla kuş tutsa geri dönüşü olmaz. Koşa koşa soluğu mahkemede alırdım.

Evi bekarken aldı dediğiniz gibi orda bı hakkım yok evliyken alınmadı çünkü.. aslında hani zamn kaybetmeyi ben mesela başkasıyla evlenseydim çoluk çocuğa karisrdim diye düşündüm çok istiyordum çocuğumun olmasını birazda o yönden hani

Hukuki hicbir hakkiniz yok. Calismayan bos beleş bi tip. Anlasmali bosanin gitsin

X