Kocam beni çok yıpratıyor

Çok çok haklısınız. Yaptığı çok yanlış eşinizin. Sizin de içiniz dolmuş tokat atmışsınız. Bu konuda asla bir yanlışınız yok. Aynı şeyleri siz yapsanız acaba onun tepkisi ne olurdu? Sizin var mı samimi erkek arkadaşlarınız. Geç saatlere kadar konuştuğunuz, dertleştiğiniz? Eğer cevabınız hayırsa, size bu evlilikten bir yarar gelmez.
Tabii yok işte sorun burda sanırım o da olsun istiyor ama yapınca sinir olacağına olay çıkacağına eminim

Anladim.

Eşiniz sınırlarını ayarlamayi bilmiyor, olgunlasmamis yani ya da niyeti bozuk ve siz sanirim niyeti bozuk olarak niteliyorsunuz ki sorun cikiyor.

Peki siz her arkadasina mi mudahale ediyorsunuz ki bu kadar sorun cikiyor acaba? Hic kendinizi elestirdiniz mi bu konuda?

Gerci bir detayi kacirmisim, hic kimse iki eşin arasinda soruna sebep olacak kadar onemli olmamali.
Tam olarak öyle aslında okları kendime cevirdigim de çok oldu ama tam olarak hep ben suçlamıyorum bu psikolojiyle insan kendini kaybediyor hep mi haksizim adamın hiç mi suçu yok diye tam bir manipülatör kendisi haklı olduğun konuda haksız cikiyosun

En başta şunu belirtmek isterim ki arkadaşlık çok normal birşey hatta belki açacağım konu üzerine herkese doğru gelmeyen durumlar da olabilir fakat şunu biliyorum ki eşimin normal kız arkadaşı yok yani hep anormal tipler hep değişik acaip gormeye alışık olmadığım kişiler oluyor mesafe koymasını istediğimde kavga çıkıyor dolayısıyla ben çok rahatsızım en son da bir bayan yüzünden kavga ettik gitti yine o kızı aradı konuştu ama konuşmadım diye yalan söyledi arama dökümüne gizlice ulaştım amacım seni tanıştırmaktı dedi bu arada kızma sebebim biz 1 senedir tanışıyor olmamıza rağmen bu kadar samimi arkadaşını 1 aydır ismini cismini görüyor duyuyorum halen görüşüyorlar arama saatine kafayi taktım kaç kere tanıştırmak istedim tanıştırmadı en son 10 da aramış tanıştırayım diyor asla istemedim annesine şikayet ettim iş icin arıyordur normal arkadaşıdır diyor ama kızla sadece meslekleri aynı zırt pırt aramasindan rahatsiz oldum eşim asla umursamıyor annesi de oğlum seni seviyor ihanet etmez diyor artık tavır yapmaktan bile sıkıldım eşim azıcık bir şey desem bu sefer canın kavga etmek istiyor galiba diyor ya da of yine mi aynı şeyler diyor az önce de birbirimize girdik tokat atıp saldırdım o da artık benim hayatıma karışma dedi çok kötüyüm
Eşimi velisine şikayet etmek hiç aklıma gelmemişti, çok iyiymiş. Bir dahakine canımı sıktığında ben de babasını çağırayım.

Eşimi velisine şikayet etmek hiç aklıma gelmemişti, çok iyiymiş. Bir dahakine canımı sıktığında ben de babasını çağırayım.
Hahah neden şikayet olsun ki oğlunun ne olduğunu bilsin istedim konuşup konuşup iki yetişkin gibi olamayınca cagreyi annesine durumu bildirmekte buldum yoksa annesi eline sopayı alıp dövecek halı yok 😄

Baştan evlenmeyecektiniz, adam da bir acaip madem etrafında kızlar var git onlardan biriyle evlen alakasız biriyle evlenip nedne onun günahına giriyorsun :KK51: Adamın sana hiçbir saygısı yok konu sahibesi onunla bununla gevşekçe muhabbetler yapıyor seni hiçe sayıyor. Düzelltemezsin.
Evlendikten sonra anladım ki aile baskısı ailesi kendi konuştuğu kızları gelin olarak almayacak birisi eşim fazlasıyla uc fikirli rahat bir adam.

Kocanız mezhebi geniş biri.Baskalari için sizi üzecek kadarda aadi gizli saklı konuşan görüşen insan masum değildir net
Benim hayatıma karışma diyor tekmeyi basmalisınızz
Defolsun kendi hayatıyla başbaşa kalsn

Esiniz sizi sevmiyor bence. Eger arkadasligi normal olsa tanistirirdi zaten. Siz nicin annesini araya sokuyorsunuz zaten gorucu usulu ve hizli olmus evlilik annesine uygun buldugu icin evlendi belkide sizinle. Siz ya takmayacaksiniz ya da bosanacaksiniz
Tanıştırmaya sonradan yanaştı sadece kolumu sıkarak illa taniscan diyince bende ipler koptu

Bi mesajda işle ilgili konuşuyorlar demişsiniz burda muhabbet. Gece 10 da muhabbet edecekse gitsin onla evlensin
Yok işle alakali bir durumdan bahsetmedim annesi diyordu kızım telaş yapma esin sana ihanet etmez ariyosa iş için ariyordur diyor onu demesinin sebebi de üniversiteden aynı bölümü bitirmiş olmaları.

Ailem ya yüzüğü takacaksin taniyacaksin ki bunun dönüşü yoktu ailemde ya da kimseyle sevgili olmayacaksın modundalardi ailemin cehaleti benim hatalarımla birleşince köşeye kistirilmis fare gibi ilk kapana kendimi attım ne yazıkki bana.
Bu sizin ikinci üyeliğiniz değil mi? Aynı konu ve aynı içerikle konular açan bir üye vardı. O kadar benziyorsunuz ki.

Konu bu. Bilgileriniz neredeyse aynı. Takıldığınız şeyler de aynı.

X