KOCAM BENİ KISKANMIYOR NORMAL MI?

Ne güzel işte kıskanmayan sizi sık boğaz etmeyen biriyle evlisiniz . Bende mesela kıskanmam ve kıskanç sevgili de istemem

Ahhshshhs gell bekliyor seni
Senin pasaklı, iğrenç kocan sanmıyorum benim 10 metre yanıma yaklaşabilsin çok bekler 😃
Onun dengi sensin. Şortlarından verecekmiş gsgsgs kim ne yapacaksa senin kokmuş şortlarını

Ben bir yıldır evliyim sevgili olduğumuz süre boyunca eşim deli gibi kıskanç bir insandı kot pantolon giysem bile sıkıntı çıkartacak cinstenti her şeyi sorgular karışırdı bir dakika bile rahat bırakmazdı bundan rahatsızdım fakat evlendikten sonra son zamanlarda beni hiçbir şekilde kıskanmadıgını farkettim bu kadar deli gibi kıskanç bir insan nasıl böyle umursamaz bir insana dönüştü buna şaşkınım açıkçası sevgisi mi bitti acaba? Bu gece dışarı çıktık mini bir elbise giymiştim alkollü bir mekandaydık ve sarhoştum beni tek başıma lavaboya yolladı ve hiçbir şekilde kontrol etmiyor bu durum zoruma gitti açıkçası benden kaynaklı değil tabikide ama sarhoşum mesela kolumdan tutup lavabonun kapısında bile beklemedi sevgiliylen kot pantolonuma bile karışan adam Şuan neden böyle davranıyor anlamlandıramıyorum bence kıskançlıkla alakasız her erkeğin yapması gereken bir şey bence sarhosum düz bile yürüyemiyorum yanımda olmasını istiyorum kendi agzımla söylüyorum ama lavaboya götürmeye tenezzül bile etmiyor üstelik ortada birsürü erkek varken. Bu sadece bir örnek buna benzer kıskanmadıgına çok defa şahit oldum baştan beri böyle olsa kabulüm fakat sevgiliylen alkollü bi mekana gittiğimiz zaman lavabo kapısında nöbet tutardı adeta psikolat derecinde kıskanç bir insandı. Evlendikten sonra sevgisi mi bitti ilgisi mi bitti sizce bilmiyorum kafamı çok kurcalamaya başladı ?

Eklentiler

• IMG_1352.jpeg
    IMG_1352.jpeg
    41,2 KB · Görüntüleme: 19
X