Kocam Beni Umursamıyor

Busemxxd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
11
-1
27
Merhaba arkadaşlar neden burdayım bende bilmiyorum ama sanırım sıkıntılarımı dertlerimi buraya dökmek bana çok iyi gelcek
Ben 22 yaşındayım. Bundan 9 ay önce evlendim eşimle internetten tanıştık sözlendik nişanlandık 7 ay nişanlı kaldık eşim bilgisayar oyunlarını çok sever hatta benden daha çok desem bile yeridir evlendiğim günden beri hep tartışıyoruz eşim bana çok bağırıyor bağırdığında bana fiziksel bi zararı olmuyor ama kendine çok zarar veriyor sinirlendiğinde ve bende haliyle piskolojik zararlar görüyorum umursamaz bi insan ben ağladığımda ben üzüldüğümde yanıma gelip teselli etmez beni kaybetme korkusu yok sözde var ama davranışlarından anlaşıldığı üzere bana hissettirdiği kaybetme korkusu olmadığıdır. Her kavgamızda boşanalım babanın evine git der hep bana kapının yolunu gösterir o öyle deyince bende çeker giderim arkamdan gelmez ama bi iki gün geçince beni almaya gelir ama özür dilemez yaptığı şeyleri hep haklı olarak görür bağırmasını bile konuşmaya çalıştım çok kez ama yine bağırdı çağırdı insan sevdiği insandan korkar mı eşinden ben korkuyorum ondan bir şey istemeye ondan habersiz bir şey yapmaya nişanlıyken bana çok çektirdi ve beni öyle alıştırdı şuan onun bana yaptığı şeyleri ben ona yaptığımda yine kızıyor ve ona beni sen alıştırdın dediğimde iyi bok yemişim buna da alıştırcam diyip kendini savunuyor ve burda anlatmadağım çoğu şey boşanmak istemiyorum seviyorum çünkü elimden geldiğinde her şeyi yapmaya çalışıyorum a desem batıyo b desem batıyo ama ben güldüğüm zamanlarda o da mutlu yeter ki güler yüz göstereyim ona arkamda dolanır yardım eder çamaşır asar bulaşık yıkar evi toplar süpürür siler ama ben beni sevsin istiyorum benden kolay vazgeçmesin istiyorum çocuğumuz olsun çok istiyorum ama onun bu huylarından vazgeçmesi lazım sürekli bilgisayar başında geçiriyor vaktini akrabaları yüzünden beni boşayacaktı inanır mısınız ben artık ne yapacağımı bilmiyorum baana yardım edin lütfen kendimi vazgeçilemz nasıl yaparım onu bende aynı şekilde nasıl umursamaz davranmalıyım bilmiyorum lütfen yardım edin

Bu kadar yeni evliyken böyle ise toparlayamazsın daha. 🤷🏻‍♀️ Zaten sağlıklı bir süreçle evlenmemişsiniz. Ama yine de düzenli cinsel ilişkinin vs. Vereceği bir heyecan bir heves olması lazım ki bu bence seni sevmesede olabilecek bir şey. Ten uyumu yaşayamamış olabilir seninle.

Bu kadar yeni evliyken böyle ise toparlayamazsın daha. 🤷🏻‍♀️ Zaten sağlıklı bir süreçle evlenmemişsiniz. Ama yine de düzenli cinsel ilişkinin vs. Vereceği bir heyecan bir heves olması lazım ki bu bence seni sevmesede olabilecek bir şey. Ten uyumu yaşayamamış olabilir seninle.

Merhaba merve cinsel ilişkimizde hiç bir problem yok ama gayet her şey güzelmiş gibi ya da bana öyle geliyor bilmiyorum..

Merhaba merve cinsel ilişkimizde hiç bir problem yok ama gayet her şey güzelmiş gibi ya da bana öyle geliyor bilmiyorum..
Elbette ihtiyac olduğundan cinsel ilişki yaşanıyordur. Ama aradığını bulamamış belli ki 😔

Bi uzmandan yardım alsanız daha iyi olur sanki evlilik terapistini düşünün derim ilk etapda çocuk düşünmemeniz iyi olmuş bunu bi süre daha uzatsanız sizin faydanıza olur rabbim yardımcınız olsun

Bi uzmandan yardım alsanız daha iyi olur sanki evlilik terapistini düşünün derim ilk etapda çocuk düşünmemeniz iyi olmuş bunu bi süre daha uzatsanız sizin faydanıza olur rabbim yardımcınız olsun
Ben piskoloğa gittim tek başıma ama hani kendimden şüphe eder olmuştum artık sorun bende mi gerçekten diye ama doktora anlattığımda ben sana ilaç yazarım mutlu hissedersin kendini ama sorunlarınızı çözemezsiniz dedi aile terapistine gitmenizi öneriyorum dedi ve eşim çalışıyor bahanesi ne ara gideceksin ne ara yapcaksın falan filan işte :KK43:

neden nişanlıyken size çok çektiren biri ile evlendiniz ? kınamak için söylemiyorum. yaşınız bence zaten evlilik için çooook genç. ailenizden, büyüklerinizden uyaran kimse olmadı mı ?

keşke nişanlandığında hatalarını onun huyu bu diyerek sineye çekmeseydin o yüzden seni kaybetmekten korkmuyor. karşısında çok ezik kalmışsın. sevmek yetmiyor evlenmek için malesef. hiç bir kadın böyle davranılmayı hak etmiyor.

neden nişanlıyken size çok çektiren biri ile evlendiniz ? kınamak için söylemiyorum. yaşınız bence zaten evlilik için çooook genç. ailenizden, büyüklerinizden uyaran kimse olmadı mı ?
Şuanki aklım olsaydı inan yapmazdım Annem çok dedi kızım vazgeç olmaz ama insan sevince her şeyi güzel geliyordu demekki :KK43:

keşke nişanlandığında hatalarını onun huyu bu diyerek sineye çekmeseydin o yüzden seni kaybetmekten korkmuyor. karşısında çok ezik kalmışsın. sevmek yetmiyor evlenmek için malesef. hiç bir kadın böyle davranılmayı hak etmiyor.
Nişanlı olduğumuz zamanlarda da bu tür sıkıntılar vardı ama aynı evin içinde olmayınca atlatıyordun bir şekilde ailesi çok konuştu bak kaybedersin yapma diye sonra bağırmamıştı bi süre ve yine ne olduysa eski haline geri döndü

Şuanki aklım olsaydı inan yapmazdım Annem çok dedi kızım vazgeç olmaz ama insan sevince her şeyi güzel geliyordu demekki :KK43:

bence zaten en baştan size kötü davranmasına izin verip evlenerek değerinizi onun gözünde sıfırlamışsınız. ben olsam bu noktadan sonra dik durur değerimi anlamasını sağlardım. bugüne kadar her ne yapıyorsam daha farklı davranıp şaşırtırdım. bir de çift terapisini önerirdim.

bence zaten en baştan size kötü davranmasına izin verip evlenerek değerinizi onun gözünde sıfırlamışsınız. ben olsam bu noktadan sonra dik durur değerimi anlamasını sağlardım. bugüne kadar her ne yapıyorsam daha farklı davranıp şaşırtırdım. bir de çift terapisini önerirdim.
Kendime yeni çevre edinmem lazım arkadaş edinmem lazım nasıl yapıcam bilmiyorum

Oyun benim eşimde de var sürekli telefonda oyun oynuyor zaten öyle çok muhabet eden biri değil hep öyleydi çok sessiz konuşmayı sevmiyor oyun onu daha çok kapatti inşallah düzelir canım :KK43:

Yapman gereken kendini ondan yuksekte gor ozguvenli ol kendinden emin ol ve ona asla o sarilmadan sarilma o gelsin yanina cogu zaman uyurken sarilmak felan isterse kibarca ayy askim sicak sarilmayalim felan diye kac birazcik da sen kac o kovalasin oyunla mi oynuyor umrunda degil gibi davran sen de git baska seyle ilgilen kisacasi sen sevgini belli etme ayrica kavga da etme kavgayla anlamaz okuzler gerektigin de tribini at kenara cekil birde ne olursa olsun evini terketme arkandan gelecegini biliyorsan terket yok pesine dusmeyecekse terketme belki birbirinizin huylarini yeni yeni tanidiginiz icin boyle daha cok kisa evliliginiz yerine oturur insallah yeterki sen diren ha birde onun dediklerini asla yapma o bisey diyorsa tersini yap kendi kararlarin oldugunu anlasin o sana su soyle olsun diyorsa kibarca reddet ulasilmaz ol kisacasi 😌

Çok zor gerçekten ne yapacağını bilememek :KK43:

Sen butun ipleri ona vermişsin ne yazikki ona kendini vazgeçilmez hissettirmissin biraz geri cekilmeni oneririm kiskansanda kizsanda umursamiyor gibi davran sanki.ondan sogumussum havasi yarat telefonuna oyunlar yukle surekli oyun oyna veya bu sitede takil aksamlari laf sokma msela birak istedigi kdr oynasin surat asma lafini etme al tlfnunu gec bir koseye telefonka ugras bi kac gune durumun farkına varcsk aman hemen su koy verme ve bilerke yaptiginida gozune sokup eline yuzune bulastirma lutfen 🤣

Yapman gereken kendini ondan yuksekte gor ozguvenli ol kendinden emin ol ve ona asla o sarilmadan sarilma o gelsin yanina cogu zaman uyurken sarilmak felan isterse kibarca ayy askim sicak sarilmayalim felan diye kac birazcik da sen kac o kovalasin oyunla mi oynuyor umrunda degil gibi davran sen de git baska seyle ilgilen kisacasi sen sevgini belli etme ayrica kavga da etme kavgayla anlamaz okuzler gerektigin de tribini at kenara cekil birde ne olursa olsun evini terketme arkandan gelecegini biliyorsan terket yok pesine dusmeyecekse terketme belki birbirinizin huylarini yeni yeni tanidiginiz icin boyle daha cok kisa evliliginiz yerine oturur insallah yeterki sen diren ha birde onun dediklerini asla yapma o bisey diyorsa tersini yap kendi kararlarin oldugunu anlasin o sana su soyle olsun diyorsa kibarca reddet ulasilmaz ol kisacasi 😌
Açıkçası denemediğim şey kalmadı umursamıyorum ama o da anlamıyor ben uzak kalıyorum diye oda uzak kalıyor bana 😕

Sen butun ipleri ona vermişsin ne yazikki ona kendini vazgeçilmez hissettirmissin biraz geri cekilmeni oneririm kiskansanda kizsanda umursamiyor gibi davran sanki.ondan sogumussum havasi yarat telefonuna oyunlar yukle surekli oyun oyna veya bu sitede takil aksamlari laf sokma msela birak istedigi kdr oynasin surat asma lafini etme al tlfnunu gec bir koseye telefonka ugras bi kac gune durumun farkına varcsk aman hemen su koy verme ve bilerke yaptiginida gozune sokup eline yuzune bulastirma lutfen 🤣
Kendi haline bırakınca da olmuyor işte anlamıyor bu erkekler neden böyle :)

Oyun benim eşimde de var sürekli telefonda oyun oynuyor zaten öyle çok muhabet eden biri değil hep öyleydi çok sessiz konuşmayı sevmiyor oyun onu daha çok kapatti inşallah düzelir canım :KK43:
telefonla kalsa keşke evlendik hemen gitti kendisine bilgisayar aldı bilgisayar telefon televizyon bende arada aklına gelirsem işte :/

X