Kocam bir başkasına aşık:(

Tüm bunları evlenmeden önce tartar biçerdim.
Evlendiysem de çocuk yapmadan önce 2-3 sene ya da her ne kadar vakit sürerse, evliliğe alışmaya, eşimi tanımaya, evliliğimizi bir düzene oturtmaya çalışırdım.
Eşimin yeni ilişkiden çıkışının hemen üzerine evlenmez, hemen de çocuk yapmazdım.

Bence de yüz yüze konuşun, paylaşın.
Bu ilişkinin üzerinden 4 yıl geçmiş, 3 yaşında bir çocuk var ve eski defterlerin sadece bir kuruntudan ibaret açılmasının o aileye zarar vereceğini düşünüyorum.En çok da her zaman olduğu gibi çocuk ya da çocuklara.

kesinlikle evlenmeden önce bildiğim bir yıkıntı üzerine ilişki kurmaya hele bir de çocuk yapmaya kalkmazdım. yine de Allah yardımcınız olsun..

cnm gerçekten çok üzüldüm bende eşime deliler gibi aşığım. seni anlıyorum ne olursa olsun onu çok seviyorsun ayrılmak istemiyorsun anladığım kadarıyla o zaman savaşçı ruhlu olcaksın bir daha bu konuyu eşine açma konuşmuşsun susmuş ayrılalım dememiş ya derse bihaki sefere napıcaksın

çok bakımlı ol içsel ve dışsal organizasyonlar yap süpriz akşam yemekleri ayarla süpriz doğum günleri onu sevdiğini onun sizin için özel olduğunu ve herşeyden önemli olduğunu kızının ve sizin odak noktanızın o olduğunu belli et

birlikte bol zaman geçirin sende ayrı vakit geçirmesini engelle bir şekilde örneğin ben eşim araba yıkamaya giderken bile çocuğu peşine takıyorum gezdir çocuğu diyorum hem sorumluluk evle ilgili hemde yanlış birşey yapamıyor. yani çabalarsın elinden geleni yaparsın sonra gönül rahatlığıyla ben aşkım için evliliğim için savaştım dersin, olmadı yol verirsin Allah kimsenin ahını kimsede koymaz emin ol.

her ne yaparsan yap sonunda mutluluğun seni bulacağına eminim ben çünkü Allah iyilerle beraberdir. Denedim yaşadım ve öğrendim.
Allah yar ve yardımcın olsun :)

allah sabir versin size boyle seyler okuyunca kendimi yerinize koyyyom inanilmaz acitiyo canini insanin kim bilir yasayinca neler oluyordur.:KK43:

Böyle bir olayı bir bayan arkadaşım yaşadı fakülteden bir çocuğa aşıktı 4 yıl sonra çocuk bunu terketti, ve ona aşık olan bir başka çocuk bu kıza evlenme teklif etti, yıllarca sabırla arkadaşımın aşkını unutmasını bekledi. Müziklerde ağlayan, gözlerinde başka bir erkek olan bayan arkadaşım, ve Onun karşısında sabırla kendisini sevmesini bekleyen ve aslında gerçekten seven kocası, çocukları olldu, çok şey paylaşıldı tabii yıllarca, ve birgün arkadaşımla sohbet ederken bana dediki eşi için; biliyormusun; Ben eşimi çok seviyormuşum, çünkü sevgi, sevgi gördükçe oluşuyor, beni annem babam bile böylesine derin sevemezdi, O beni herşeye rağmen sevdi, ve ben şimdi Onun yanında olduğum için çok mutluyum ve eşimi çok seviyorum dedi. Sevgin kazanacak, buna inan sen sevginin karşılığını alacaksın. :KK16:

şu anda ikinci bebeğime hamileyim nisan ayında inşallah doğum yapıcam. eşim doktorasını bitirip yurda döndü. aramızdaki sorunlar çözüldü her şey çok güzel gidiyor ilgin için teşekkür ederim

konu sahibinin gerideki sayfalarda verdiği cevap
şu anda herşey yolundaymış allah herkesin evine huzur versin

Arkadaşlardan bazıları bu konuda eşinle daha fazla konuşmaman gerektiğini söylemiş. Kesinlikle katılıyorum. Önce sen unutmalısın bu konuyu, sen hatırladıkça eşine daha çok hatırlatırsın. Üstelik eşin senin için üzülürse sana aşık olması daha zor olur. Zamanla unutulmayacak hiçbir aşk yoktur. Hele ki evde ona güleryüz gösteren, kıymetini ve mutlu olmasını bilen biri olduğunu düşünüyorsa. Sizin paylaşımlarınız arttıkça eşin sana daha çok aşık olacak. Hem madem bu kadar seviyorlarmış birbirlerini, neden ayrılmışlar. Onların sevgisi galip gelmemiş demek ki, senin sevgin gelmiş. Eşin seninle bir ömür geçirebileceğine güvenmiş, onunla değil. O zaman sen bence kesinlikle bu konuyu kapatmalı, evine ve eşinle mutlu olmaya odaklanmalısın. Evinde gördüğü huzur ve sevgi, eşinden mutlaka karşılık görecektir :KK66:

Onunla aşkım canım diye konuşuyordu yanımda duyuyordum diyosun sen de pek masum sayılmazsın hani adam reddedilmeyeceğinden emin olarak evlenmek istemiş senle sen de evleneyim diye evlenmişsin sanki.evlendiğimizden beri bir tatlı söz etmedi demişsin aşık olmadığı belli ve sen de biliyorsun bir de çocuk yapmışsın bunları sorgulamak için bence geç artık çocuğa yazık.sabredip oturacan belki bir gün unutur

Canımm Allah yardımcınız olsun eminim o da çok büyük sıkıntılar yaşıyordur kendini sevgisini eşine verememek,çekip gitmiş birine aşık kalmak onu yaşamak ne kadar zor eşinizde sizde çok zor yollardasınız..bence ona eğrisiyle doğrusuyla düşünebileceği zaman tanıman yaani ayrıntılı bir mektup yazıp(yüzünüze bakıp anlatamayabilir) gerekirse o kadını arayıp aralarındaki şeyi netleştirsin (yani kadın kendi yolua gitmişse bunu eşinizin iyiceee anlaması lazım) sonra size karşı duygularını düşünsün ayrılmalımısınız onu,onun kalbini başka biriyle paylaşmaya katlanmadığınızı vs yazın işte..sonra bikaç gün annenize vs. gidin o kendiyle kalsın biraz

bilmiyorum bakacakmısın buraya ama merak ettim çözüldümü sorununuz?
çözüldü yazmışsın geçen yıl ama merak ettim:44:

eski bir konu,ben daha yeni gördüm ve inceledim.konu sahibi sanırım 1 yıldır falan girmiyor buraya.ama keşke girseydi.bize kendinden yine kesitler sunabilseydi.sevgili hanımefendi,sizin yorumlarınız,tavrınız,tarzınız,yaşadıklarınız çok güzel birer örnek oldu bana şahsen.kendimi çok sabırlı ve fedakar olarak adlandırırken aslında yaptığım şeyin aşırı olduğunu,kendime de saygı ve sevgi duymam gerektiğini,ölçüyü tutturmam gerektiğini,gururumun yerli yersiz çıkışlarını biraz olsun dizginlemeyi arzuladığımı fark ettim sayenizde.kadınlar kulübünde ve gerçek hayatta sizin gibi bir insanın var olması hayran olunası ve imrenilesi bir şey bana göre.sevgili konu sahibi siz çok değerli,güzel bir insansınız.ve yaşadığınız tüm güzellikleri hak ediyorsunuz.hayatımda kimsenin yerinde olmak istemedim ama sizin bazı özelliklerinizii görünce imrendim size,çok takdir ettim.her zaman böyle sakin,sabırlı ve pozitif bir insan olmak istemişimdir.dikenlerimi törpülemek için çeşitli hayat sınavlarından geçiyorum ben de..kendi hatalarımın yanısıra çok şanssızlıklarım da oldu ve doğrulamadım bir türlü.ama her gün yeni bir ders alıyor insan hayatta.bu dersler umarım yarayışlı olur ve bir daha aynı yönde hatalar yapılmasına engel olur.kendi hayatımda bunu diliyorum en azından.umudum defalarca kırılmış da olsa ,umudum var diyebilmeyi başarabilmek,hayata karşı daha olgun,daha sabırlı olabilmek kendi adıma ve tüm insanlık adına dileyebileceğim bir şey.canı gönülden diliyorum.ve size teşekkür ediyorum burada olmasanız bile.

Son düzenleme:
Aslına bakarsan boşanmak gerekir ama sanmıyorum boşanacağını bu yüzden kesinlikle çocuğu almadan tek başına uzak bir yerde bir otele gider bu sürede hem kafa dinler hem hayatı sorgular hemde eşinin ne durumda olacağını izle derim .Gerekirse bir dedektif tutup sen yokken ne yaptıgına emin ol. Bir yada iki ay sonra dön. ve gereken konuşmayı yap.Çok hırpalanmış gözlerinde özlem aşk dolu bir bakış varsa devam edersin. Ama yok herşey aynıysa birde onunla görüşmüşse bu yokluktan faydalanıp ayrılmalısın.yada hergünün bu şekilde azapla geçer. Kızını yanına alma diyorum çünkü senimi kızınımı özlediğini anlaman daha kolay olur. Yani eğer ayrılamam diyorsan bu şekilde yapabilirsin.

Aslına bakarsan boşanmak gerekir ama sanmıyorum boşanacağını bu yüzden kesinlikle çocuğu almadan tek başına uzak bir yerde bir otele gider bu sürede hem kafa dinler hem hayatı sorgular hemde eşinin ne durumda olacağını izle derim .Gerekirse bir dedektif tutup sen yokken ne yaptıgına emin ol. Bir yada iki ay sonra dön. ve gereken konuşmayı yap.Çok hırpalanmış gözlerinde özlem aşk dolu bir bakış varsa devam edersin. Ama yok herşey aynıysa birde onunla görüşmüşse bu yokluktan faydalanıp ayrılmalısın.yada hergünün bu şekilde azapla geçer. Kızını yanına alma diyorum çünkü senimi kızınımı özlediğini anlaman daha kolay olur. Yani eğer ayrılamam diyorsan bu şekilde yapabilirsin.
Kafan çok güzelmiş güle güle kullan.

ay sen çok yaşa emi ya:KK70::KK70::KK70:

hepsi nerdeyse böyle bu erkek miletinin fıtratları böyle ama böyle diyede fazla ileiye gitmemeliler.ben olsam alır çocularımı giderimeger aşıksa ve onsuz yapamıyosa beni sevmiyeni bende sevmem.ayrıca evli adamın aşkı meşki olmaz o kadını çok beğenmiştir oda 3 yıl sürmez hatta 3 gün yeni yetmeler gibi yıllarca aşık olamaz .herşey istediğini elde edene kadar sonra başkasıyla .....uzar gider alıştımı bırakamıyolar aldatmak hoşlarına gidiyor.ben bu duyguları ala sıyla yaşadım tek farkla aşk yoktu.metres gibi kadınlarla hayat yaşadı gittiği kadar sonra bıraktı.onlar o...sensin gerçek der halada.ahhhhhhhhh ah kadın olmak.:KK50:

X