Kocam doğru düzgün çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Elifff22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2022
98
-134
23
Hikayeme nerden baslasam bilemiyorum öncelikle merhaba eşimle evleneli 2 buçuk sene oldu kaçarak evlendik maalesef 1 buçuk yaşında oğlum var ve 8 aylık hamileyim eşim şuan asker yaşı 20 şuan asker iznine geldi evde size anlatmak istediğim konu şu çalışmıyor doğru düzgün hep bir işe girip çıkıyor iş begenmiyor rahatına çok düşkün bu zamana kadar hep sabrettim bekledim değişir diye ama yok hep aynı bana ümitler veriyor çalışacağım eve çıkacağız herşey güzel olacak diyor ama olmuyor hiçbir zaman oğlunun bez mama sini bile alamıyor çocuk çok istedi ben istemedim kendi ailesi de istedi ama bakamiyorlar benim kendi ailem de sorumsuz annem yok zaten babam arada arar o kadar bosansam gidecek yerim de yok ne yapacağımı bilemiyorum bazen intihar etmek istiyorum sonra vaz geçiyorum şuan kaynanamın evinde kalıyoruz eşim askerligini bitirince kendi evimize çıkarız diyor fabrikaya sigortalı işe girer çalışırım diyor ama artık inancım kalmadı diyorum ki kendi kendime eğer bu seferde çalışmazsa çocukları da bırakır başımı alır giderim diyorum ama nereye gideceğim bilmiyorum en kotu kadın sığınma evine giderim alırlarsa tabi beni ama böyle olsun da istemiyorum ben çok severek evlendim eşimle hayla seviyorum ama Sevgi yetmiyor evlilik için parasız hicbirsey olmuyor bunu anladım çalışmazsa bu evlilik bitecek bana ne yapmam konusunda fikir verebilecek kişiler var mı artık böyle yokluk içinde ilerlesin istemiyorum

Şuan yirmi yaşında ise 18 yaşında ona kaçtınız? Siz kaç yaşındasınız?
Ard arda çocuk yapmak niye?? Çocukları bırakıp sığınma evine mi gitmeyi düşünüyorsunuz birde çocuklarınızı neden bırakıyorsunuz nasıl ya??

Yahu hadi 1 çocuk yaptın diğeri için neden korunmadın? Peşinden gelecek değillerdi ya hap alıp içseydin söylemeseydin
20 yaşında daha ergenlikten bile çıkmamış bir koca
Ayrıca asker
Kv ile yaşıyorsun
Ne diyim ki Allah yardım etsin
Bundan sonra korun bari..

Şuan yirmi yaşında ise 18 yaşında ona kaçtınız? Siz kaç yaşındasınız?
Ard arda çocuk yapmak niye?? Çocukları bırakıp sığınma evine mi gitmeyi düşünüyorsunuz birde çocuklarınızı neden bırakıyorsunuz nasıl ya??

Bak orasini atlamisim. Böyleleri ne diye anne oluyor hic anlamiyor. Canta birakip gidiyorlar sanki

Buyuk konuşmak istemem cocugum da yok zaten ama 18 yaş dolar dolmaz kocaya kaçan cocuğu aileniz silip atsa yeriydi. Bir de kalkmis ailem sorumsuz diyorsunuz, bir de cocugunuza mi bakacaklardi? Konuda sadece 2 tane sorumsuz var o da siz ve eşiniz.
Aileniz sorumsuzsa da bunun cozumu ilk bulduguna kacip ard arda dogurmak değil.

20 yaşinda cocuktan ne babaliği, kocaligi bekliyorsunuz bu devirde, olursa da bu kadar olur işte.

İnsanlar değişmez, mesela kendinizi düşünün. Küçücük kacmissiniz, ders almamışsiniz 1 çocuk yapmışsınız, gene ders almamışsiniz 2. Çocuğu yapmışsınız. Akıllanmis misiniz? Hayır. Akillanacak misiniz? Hayır. Sizin yaptığınız o çocukların yükünü kim çekecek? Biz enayi olanlar. Daha ağır şeyler yazacağım ama neyelse...

2.5 seneye 2 çocuk,çalışmayan koca kv+kp cümbür cemaat yaşamaca. Kuzum ne sevgisi?
Haklısınız sevgi kalmadı sözde seviyoruz birbirimizi ama içim artık öyle demiyor yani düşünüyorum beni sevse çalışır bize bakar ama kendini daha çok seviyor kendini dusunuyor rahatına düşkün çalışmıyor

bu evlilik bitecek
Hiç olmaması gereken bir evlilikti. O çocuklara ne olacak? Bakamıyorlar demişsin bir anne olarak nasıl bırakacaksın ellerine?? Ergen kafasıyla iş tutar kaçarsan yine ergen kafasıyla çocuklarıda eşya gibi bırakıp başını alıp gitmeyi düşünürsün tabi..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X