Kocam herşeye kızıyor

CharmQueen

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
13
-18
24
6 yıllık evliyiz çocuğumuz yok
En ufak şeyde bile eşim bana gerizekalı aptal deyip duruyor ve başka kadınlarla evlenmek istediğini söylüyor yaptığım her işe karışıyor her işimi eleştiriyor canım birşey çektiğinde bile kendine yalvarttırıp öyle alıyor mesela bugün canım birşey çekti ve zorla aldırdım yalvararak tabiki içine attı attı attı akşam olunca bir anda kavga etmeye başladı ne gerizekalılığım kaldı ne başka birşey hatta ben deliymişim kendisi öyle diyor.
Hatta bunla da yetinmeyip çok af edersiniz bana sadece yiyip wc gidiyorsun bile dedi ben sürekli birşey yiyen bir insan değilim günde bir kere yemek yiyorum bazense hiç.
Sürekli beni aşağılıyor 159 boy 54 kiloyum bütün vücuduma laf ediyor
Kötü hissettiriyor kendimi
Değersiz hissediyorum sürekli kulağına kulaklık takıp onu getir bunu götür deyip duruyor.
Konuştuğum zaman bile kızıyor hep
Sürekli birşey izliyorum sen insan değil misin diye bağırıyor.
Biryerim ağrıdığı zaman hasta olduğum zaman bu kavgalar daha çok oluyor ve çok uzuyor.
Canımın ağrıdığını söylüyorum bahane yapıyorsun diye daha çok bağırıyor.
Siz olsanız ne yapardınız?

Sen seviyorum diyorsun o zaman sevmeyi bilen duygularina saygi duy sadece . . . Cunku bu anlattiklarina bakarak sunu demek istiyorum asla ama asla sizi sevmiyor . Seven insan sevdigine boyle yapar mi ? Fiziki acidan daha kotudur ruhun zedelenmesi . Hee ben seviyom da seviyom diyorsan soylenecek soz yok . Kendim ettim kendim buldum dersin. Ne diyim.

Seviyorum vicdan azabı duyuyorum

Umarım çocuğunuz yoktur.
Madem bu cehennemde yaşamayı kendiniz seçiyorsunuz işkencenizi de yalnız başınıza çekin. Sakın çocuk yapıp o yuva dediğiniz cehennem de azap çekmek zorunda bırakmayın.

Bakın, boşanın demedim. Yetişkin bir insan olarak kendinize layık gördüğünüz hayat buysa ne ala. Sizin seçiniz. Ama, sakın ama sakın bir çocuğu bu cehenneme mahkum etmeyin.

En ufak şeyde bile eşim bana gerizekalı aptal deyip duruyor ve başka kadınlarla evlenmek istediğini söylüyor yaptığım her işe karışıyor her işimi eleştiriyor canım birşey çektiğinde bile kendine yalvarttırıp öyle alıyor mesela bugün canım birşey çekti ve zorla aldırdım yalvararak tabiki içine attı attı attı akşam olunca bir anda kavga etmeye başladı ne gerizekalılığım kaldı ne başka birşey hatta ben deliymişim kendisi öyle diyor.
Hatta bunla da yetinmeyip çok af edersiniz bana sadece yiyip wc gidiyorsun bile dedi ben sürekli birşey yiyen bir insan değilim günde bir kere yemek yiyorum bazense hiç.
Değersiz hissediyorum sürekli kulağına kulaklık takıp onu getir bunu götür deyip duruyor.
Biryerim ağrıdığı zaman hasta olduğum zaman bu kavgalar daha çok oluyor ve çok uzuyor.
Boşanırdım ya napıcam .
İnsan muamelesi görmediğin sevilmediğini sayılmadığın yerde sende durmazsın umarım .
Çocuğun da olmaması bir şans . Boşanın

Allah rızası için, kendi hakkına daha fazla girme. Ayıdan bozma bu yaratığı bir an önce dehle, çocuğunuz da yokmuş. Sen çok güzel ve özelsin. Her halinle. Seni çöpmüş gibi hissettirmesine müsade etme, istediğin zaman motivasyon konuşmaları yapabiliriz. Buradan numaramı vermiyorum, istersen özel mesaj yaz, sen çok değerlisin

X