Kocam pedofil mi

Bazı arkadaşlar pembe bir dünyada yaşıyor sanırım babasının tacizine uğrayan kimse yok sanki konu sahibini suçlamak neyin kafası anlamadım. Konu sahibi gozlemleyim, normal bir insan böyle bir itham karşısında büyük olay çıkarır eşinizin tavrı da tuhaf.
Kesinlikle. Boşanmayı bile düşünebilir

Her iki açıdan da korkunç gözüküyor. Bir yandan aslında toplumumuzda düşünülenden çok daha yaygın bir durum. Bknz. Büşra Sanay’ın Kardeşini Doğurmak kitabını okurken aklımı yitirmeme ramak kalmıştı.

Öbür yandan erkekler pek çok sebeple erekte olabiliyorlar, eğer masumsa gerçekten köprüleri yıkacak kadar ağır bir itham. Bence patlamadan evvel bir süre gözlemlemeliydiniz. Tabii kolay bir şey değil size de hak veriyorum.

Her iki açıdan da korkunç gözüküyor. Bir yandan aslında toplumumuzda düşünülenden çok daha yaygın bir durum. Bknz. Büşra Sanay’ın Kardeşini Doğurmak kitabını okurken aklımı yitirmeme ramak kalmıştı.

Öbür yandan erkekler pek çok sebeple erekte olabiliyorlar, eğer masumsa gerçekten köprüleri yıkacak kadar ağır bir itham. Bence patlamadan evvel bir süre gözlemlemeliydiniz. Tabii kolay bir şey değil size de hak veriyorum.
Ben de babam öldüğünde ağlamadım kitabında aynı şeyleri hissettim.

Boşanmakta çözüm değil çocuğu alacak yanına görüş günleri olacak kafayı yersiniz kafada kurmaktan o zamanlar yani iki ucu fena değnek demişler
bir kadin vardi esi 2 cocuguna da tecavuzde bulundugu icin adami vurup olduren. Zamaninda bi insan bi insani nasil oldurur diyordum, onu simdi anlamaya basladim

Oncelikle 8 aylik bir cocugun uzerinden boyle bir fantezi dusunecek kadar igrenc ruhlu biri degilim. Evladina sahip cikmaya calisan 10 yasinda tacize ugramis bundan dolayi da asiri temkinli bir anneyim. Konunun fake olmasini oncelikle ben cani gonulden isterdim ama degil. Sadece kimseyle paylasamadigim icin anonim olarak fikir almak istedim hepinizden.

Temas kaynakli oldugunu dusunmek istedigim icin baska anneler vuna denk geldi mi diye sorma ihtiyaci hissettim. Temennim zaten bu yonde, gercek olmasi cok cok daha agir.
Gizli kameralar alip her odaya yerlestirmeyi dusundum ama ailemden uzak bir sehirde uceetsiz izindeyim maddi drumum yok. Bu gercekten pedofilik bir davranissa nasil kanitlayacagimi da bilmiyorum. Yani ozetle ben ne yapacagimi nasil davranacagimi bilmiyorum
Valla okuduğumdan beri bende boşa koyuyorum dolmuyor doluya koyuyorum almıyor Allah esirgesin.
Aileniz bir süre size gelemiyor mu ne bileyim birlikte gözlemleseniz söylemeseniz de olur varsa öyle bir şey anneninz görür fark eder.
Ya da ücretsiz izindeyim demişsiniz sonrası ne olacak çocuk nerde kalacak?

3 yıllık evlilikte 1 kere görüp, 8 aylık bebekte 5 defa gördüyseniz şüphelenmekte çok haklısınız. Ancak yeri bura değil bence. Burda aaa ne kuruntulusunuz yazan bebeğinizin günahına giriyorsa ya da eşinizi pedofili ile suçlarken değilse. Bir erişkin psikiyatrindan özellikle bu tarz hastalarla çalışan bir psikiyatrdan fikir alın. Hassas bir konu bu.
Yarina randevum var, danisacagim

Canım küçükken tacize uğradım demişsin ve muhtemelen bilinç altında kalıp böyle bir şey düşünmüş olabilirsin . Lütfen kocanı suçlama tedavi ol , bir baba bir iğrençlik yapsa sen yokkende yapardı . Kameradan izliyorsanız böyle bir şeye şahit olurdunuz ama adam bişey yapmamış. Yakıştırmayın yahu siz bir destek alın
insallah boyledir de benim kuruntularimdan ibarettir durum

Esimede soyledim pek sicak degil terapiye ama baslayacak gibi. Bu konuyla alakali degil kendi sikintilarimiz uzerine konusmustuk

Ya en iyi es sizin, sizin cevrenizde hic kotu insan yok tamam. Adama iftira attigimi size ucler besler mi soyledi hanimefendi?! Ona bir sey soylemiyorum ama icim icimi yiyiyor. Birakin da ilk gordugumde de cingar cikartayim. Hangi insan boyle bir seye bunca haberden sonra susabilir Allah askina. Umarim benim yasadigim durum sizin basiniza gelmez, zira siz susup tamam olur diyeceksiniz belli ki!!!
Terbiyenizi takının benimde bir kız evladım var.Boyle bir şeye emin olsam dünyayı yıkarım.Ama evlendigim , sevdiğim adama bu kadar kolay iftira atmam hele öncesinde bir gram şüphem yoksa ,hiç bir yanlışını, hiç bir çocuğa bir hareketini,birinden bir olayını duymadiysam pedofili gibi çok iğrenç bir durumu yakıştırmam.Esiniz nedir ne değildir bilmem bilemem ama ilk tuhaf durumda bu nasıl aklınıza geldi tepkim buna.......

Donsuz gezdiği için küçük temaslarda bile erekte olabilir penis. Kızınızla alakalı olduğunu düşünmüyorum düşünmek istemiyorum.

İlk önce evde don giymeye alıştırın kocanızı.

Erkekler her an her saniye erekte olabilir bu arada illa bir şeyi düşünüp zevklenmeleri gerekmiyor. Çoğu kendiliğinden istemsiz oluyor
Ama her an olamazlar ki o zaman iste de olurlar sokakta da olurlar önü alınmaz bu işin.
Ben çocuk yanlışlıkla temas ettiği için hassas bir bölge ya belki ondan oluyor diye düşünüyorum daha doğrusu düşünmek istiyorum.
Bilinçli bir ereksiyon değil diye yorumluyorum insallah öyledir çok üzücü bir durum diğer turlu

Valla okuduğumdan beri bende boşa koyuyorum dolmuyor doluya koyuyorum almıyor Allah esirgesin.
Aileniz bir süre size gelemiyor mu ne bileyim birlikte gözlemleseniz söylemeseniz de olur varsa öyle bir şey anneninz görür fark eder.
Ya da ücretsiz izindeyim demişsiniz sonrası ne olacak çocuk nerde kalacak?
Krese verip yari zamanli calismayi dusunuyorum. Sehirde esimle ben varim. Mecbur esimle de yalniz kalacaklar. Ama bu suphe varken nasil icim rahat birakacagim bilmiyorum hic. Bakici tutsam olmuyor nobetli calisiyorum. Ahh kafamda 40 tilki

Ama her an olamazlar ki o zaman iste de olurlar sokakta da olurlar önü alınmaz bu işin.
Ben çocuk yanlışlıkla temas ettiği için hassas bir bölge ya belki ondan oluyor diye düşünüyorum daha doğrusu düşünmek istiyorum.
Bilinçli bir ereksiyon değil diye yorumluyorum insallah öyledir çok üzücü bir durum diğer turlu
Insallah oyledir

X