Kocam pedofil mi

Yarina randevum var, danisacagim
Sizin psikologunuza değil. Ona da danışın tabi ama pedofili konusunda deneyimli bir merkeze. Bu şekilde başlıyor mu, nelere bakmak lazım vs vs. Önemseyin ama bilen kişilerle konuşun. Bura yeri değil. Bu basit kv vs konusu değil. Hepimiz a desek, gerçek b ise ne olacak?

Bunu ispatlamak için -varsa eger- onu rahat bırakın. Bir süre kendini gizleyecektir ama eninde sonunda ortaya çıkacaktır. Bir tutar iki tutar sonra tutamaz kendini. Kontrollü bir şekilde yalnız bırakıp izleyin belli etmeden. Hatta görüntü alabilirseniz tam kanıt olur. O zaman size diyecek tek sözü olamaz.

Umarım düşündüğünüz gibi değildir, ama eşinizin açıklaması biraz tuhaf geldi bana. Özellikle "üstelik o bir bebek" demesi, bunu belirtmesi ne mana yani? Belki de o an ne diyeceğini bilememiştir bilemiyorum, çok bıçak sırtı bir konu bu :KK43:

Bu arada evde iç çamaşırsız gezen kadin tanıdıklarım da var benim boxer olmadan gezmesine bir şey diyemeyiz. Hepiniz evde sütyen takıyor musunuz mesela?
Is yaparken yanlışlıkla kolumuz göğsümüze değiyor canımız acıyor hemen göğüs ucu belirginleşiyor. Ben buna yordum sizin durumunuzu da allah korusun zaten zaman çok bozuk buluttan nem kapıyoruz belki de böyle yanlışlıkla çarptığı için canı yandı falan öyle gorduuuz siz. İyi düşünmek istiyorum fikir üretip size destek olmaya çalışıyorum vallahi

Benim bir arkadaşım babasının tecavüzüne uğramıştı senelerce sürmüş bu iğrenç olay. Babasıdır yapmaz diyemiyorum o yüzden. Bu arada eşinizi siz tanırsınız. Çocuk, bebek giysisi giyip ağzında emzik vs. seksi (!) görünmeye çalışan pedofili çağrıştıran kadınlar var. Eşiniz böyle kadınları beğeniyor mu? Sizden böyle giyinmenizi istedi mi? Yatak odanızı, eşinizin taleplerini düşünün.

Terbiyenizi takının benimde bir kız evladım var.Boyle bir şeye emin olsam dünyayı yıkarım.Ama evlendigim , sevdiğim adama bu kadar kolay iftira atmam hele öncesinde bir gram şüphem yoksa ,hiç bir yanlışını, hiç bir çocuğa bir hareketini,birinden bir olayını duymadiysam pedofili gibi çok iğrenç bir durumu yakıştırmam.Esiniz nedir ne değildir bilmem bilemem ama ilk tuhaf durumda bu nasıl aklınıza geldi tepkim buna.......
Cocukken hic beklemedigim biri tarafindan tacize ugradigimdan beri dayimin amcamin yaninda bile sort giyemeyen biriyim ben. Ki siz sevdigin adam falan diyorsunuz, seviyorum tamam ama bu kizimi kucagina aldiginda erekte oluyorsa sevdigim degil nefret ettigim bir adam olur. Kimse kizimdan daha onemli degil zira. Bana emanet bir can var ortada ve ben onun benim gibi bir travma yasamasini istemiyorum sadece

Bu arada evde iç çamaşırsız gezen kadin tanıdıklarım da var benim boxer olmadan gezmesine bir şey diyemeyiz. Hepiniz evde sütyen takıyor musunuz mesela?
Is yaparken yanlışlıkla kolumuz göğsümüze değiyor canımız acıyor hemen göğüs ucu belirginleşiyor. Ben buna yordum sizin durumunuzu da allah korusun zaten zaman çok bozuk buluttan nem kapıyoruz belki de böyle yanlışlıkla çarptığı için canı yandı falan öyle gorduuuz siz. İyi düşünmek istiyorum fikir üretip size destek olmaya çalışıyorum vallahi
Allah razi olsun icimi rahatlatiyor belki diyorum sadece boyledir ben yanlis anliyorumdur

Benim bir arkadaşım babasının tecavüzüne uğramıştı senelerce sürmüş bu iğrenç olay. Babasıdır yapmaz diyemiyorum o yüzden. Bu arada eşinizi siz tanırsınız. Çocuk, bebek giysisi giyip ağzında emzik vs. seksi (!) görünmeye çalışan pedofili çağrıştıran kadınlar var. Eşiniz böyle kadınları beğeniyor mu? Sizden böyle giyinmenizi istedi mi? Yatak odanızı, eşinizin taleplerini düşünün.
Hayir asla. Oyle fantezileri yoktur dumduz bi adam iste normal turk erkegi

insallah boyledir de benim kuruntularimdan ibarettir durum
Canım bak bu çok ağır bir itham inşallah yanılıyorsundur ama şüphelendiğinde bir durum varsa takibinde ol ne diyim başka .okurken tüylerim ürperdi . Ya çocuklukta yaşadığın taciz olayının etkisiyle böylemi düşündün acaba daha önce hiç şüphelendiğin bir olay yaşandımı

Şaka di mi bu lütfen şaka olsun
Gerçi sarılma öpüşme dokunma oldu mu aranızda biliyorsunuz erkekler cinsellik konusunda hassaslar eğer gerçekten öyleyse bir daha kızınızı babasının yanında bırakmayın nasıl bir konu Allahım ve gerçekten öyleyse boşanın çocuğuda göstermeyin göstereceksenizde beraber başka türlü değil..

Psikolog bir arkadaştan böyle bir vaka duymuştum. Bir baba kendi itiraf ediyor, kızına karşı istek duyduğunu. Ama elinde olmadığını, kendinden nefret ettiğini vs… İcraat olmamış tabi ama hisleri adamı çok rahatsız etmiş, psikoloğa danışmış. Terapi alıyormuş.

Cocukken hic beklemedigim biri tarafindan tacize ugradigimdan beri dayimin amcamin yaninda bile sort giyemeyen biriyim ben. Ki siz sevdigin adam falan diyorsunuz, seviyorum tamam ama bu kizimi kucagina aldiginda erekte oluyorsa sevdigim degil nefret ettigim bir adam olur. Kimse kizimdan daha onemli degil zira. Bana emanet bir can var ortada ve ben onun benim gibi bir travma yasamasini istemiyorum sadece
Ben de diyorum ki travmaniz yüzünden belki de eşinize pedofili diye dünyanın en iğrenç etiketini yapistiriyorsunuz.Normal evliliklerde ,ilişkilerde bir insanin öyle kolay aklina gelen birşey değildir.Dedigim gibi eşinizi bilmem .......ama hemen o psikolojiye girmeniz adamdan migdeniz bulanması bana öncesinde bir şeyden suphelendiginizi ya da travmanizin tetiklediğini hissettirdi.

Sütyen ve don aynı şey değil ki. Donun işlevselliği çok fazla.

Başıma ağrı girdi çıldırmalık bir konu.
Eşime bile okudum şok geçirdi, birkaç üyenin söylediği erekte olunabilecek durumlardan bahsetti. Israrla çocuk kucağındayken asla mümkün değil, farzedelim oldu asla kucağında tutmazsın tutamazsın dedi.
İkna olmuş gibi yaparak uzaktan izleyebileceğiniz şekilde takip edin lütfen. Ben nedense ortalık bu kadar sapkınlıklarla doluyken sizi eleştiremiyorum. Bile isteye kocanıza iftira atabileceğinizi, olmamış bir şeyleri olmuş gibi söyleyeceğinizi düşünmüyorum. Çok hassas bir konu😞

Sütyen ve don aynı şey değil ki. Donun işlevselliği çok fazla.
Valla aklıma gelenleri yazıyorum belki bir fikir olur yardımcı olabiliriz diye ne bileyim sonuçta rahat etmek için takmıyoruz. Ayrıca benim çevremde bazı arkadaşlarım belirttiğim gibi giymiyorlar iç camasiri çekiyorlar bir pijama altlarına bence hijyenik değil ama erkek kafası bakarsak hijyene kadar önem verirler bilmiyorum belki eşi de o nedenle rahat diye giymiyordur

X