Kocam pedofil mi

Hayir, ben tacize ugramis bi cocuktum. O yuzden gelmistir belki aklima o yuzden belki bu kadar takiliyorumdur bu konuya bilmiyorum. Ama esimin hicbir davranisini gormedim pedofiliyle alakali. Kizima karsida gormedim. Sadece ereksiyon iste
Haberlerde okumuştum . Kadın cocukları olunca eşine sürekli sapıknmuamelesi yapıyor..kadına öz babası küçükken istismarda bulunmuş. Neyse en son bosanıyorlardı . Zor bir durum ama sizin geçmiş travmanız ile de alakalı olabilir.

Muhtemelen ban yiyeceğim ama yazmamak için kendimi zor tutuyorum. Konu sahibine fake diyenler, tedavi ol diyenler, yok o daha bebek iftira atma diyenler, abartıyorsunuz diyenler . Ya sizler uzayda mı yaşıyorsunuz yoksa kafanız mı güzel? Siz kendi çocuğuna tecavüz eden şerefsiz baba haberlerini izlemediniz mı? Yada bu duruma maruz kalan kadınların hikayelerini dinlemediniz mi? Yada ensest ilişki diye bir şey duymadınız mı. Sırf laf olsun torba dolsun diye yorum yazmayın .

Kk. Kadınları bilinç duzeyi olarak bu konuda beni şoka uğrattı resmen.
Sosyo ekonomik duzeyi, eğitim duzeyi farketmeksizin Ulkemizdeki orani nedir? Ne kadar yaşandigini bilinmiyor olunmasını bir nebze anlayabilirim ama Ensest nedir?i de bilmiyor olamazsiniz.

Aile içi durumlarda çocukların yillarca bu iğrençliğe maruz kalmalarında ki etkenlerden biri de annelerin bu konudaki buradakine benzer düşünce ve tepkileri olsa gerek.

Son düzenleme:
Eşim dediğin,çocuk sahibi olduğun adama hemen pedofili damgası vurmak ne kadar vicdanı.Erkekler bir çok durumda erekte olabilir.Kucucuk bebeğe erekte oldu nefsi kabardı demek doğru mu?
Geçmişinde yaşadığı travmayı emin olmadigi bir adama iftira boyutunda yüklemek mantıklı mı?????
Hemen değil ki 3-5 kere olmuş diyor. Bu hemen mi? Ben de altından başka bir şey çıkmasını diliyorum ama eşimdir yapmaz saçmalığını geçiniz.

Peki normalde de boyle ruzgar esse erekte olur mu? Yani cok hassas midir?

Konu cok hassas oldugu icin pek cok uye kabullenmek istememis. Kabullenmek istesek de istemesek de hayatta bu gercekler var. Onemli olan cocugu korumak. Konu sahibi bence esine soylemekle cok iyi yapmissin. Eger korktugun gibiyse farkedildigini bilmek onu geri tutacaktir diye umuyorum.

Kendi terapilerinize daha cok yogunlasin. Kendinizi toplayin ve bakin bakalim siz mi kuruyorsunuz yoksa dusundugunuz gercek mi?

Bu esna da tabi bebegi babasiyla yalniz birakmayin. Evde artik boxer giymesi gerektigini, bebegin giderek bilinclendigini ve babasıni evde bu sekilde gormesinin normal olmadigini soyleyin.

Nolur konu fake olsun.. Yeni üyelik ilk konu.

Pedofili + ensest.
Okuduğumdan beri içime taş oturdu resmen, bunu ima ettiginizde kendini düzgünce açıklaması çok garip geldi. Kopsun kıyamet bu ne biçim dünya ya. Kızın o senin be pislik
Bebegi sakın yalnız bırakmayın, sanirim yardım aliyorsunuz bunu hemen psikologunuzla paylaşın. Kucağına falan vermeyin.

Nolur konu fake olsun.. Yeni üyelik ilk konu.

Pedofili + ensest.
Okuduğumdan beri içime taş oturdu resmen, bunu ima ettiginizde kendini düzgünce açıklaması çok garip geldi. Kopsun kıyamet bu ne biçim dünya ya. Kızın o senin be pislik
Bebegi sakın yalnız bırakmayın, sanirim yardım aliyorsunuz bunu hemen psikologunuzla paylaşın. Kucağına falan vermeyin.
Yahu hemen gaz vermeyin kadına. Bebeği evde babasıyla bırakıp kameradan izliyormuş bir şey görmemiş adamda. Sakin hareket etsin, bebeği kucağına verme falan, nasıl yapsın ne bahane sunsun? Ya adamda fiziksel bir rahatsızlık varsa ve tedavi olur düzelirse? Pedofili çok ciddi bir itham, kuruntudan ibaretse adama da yazık. Konu sahibi zaten emin değil kanıtlanabilir bir şey yok ortada. Evet şüphelensin gözlemlesin takibe alsın ama yok sana bebek diyemez.

Pedofililer asılmasın öldürülmesin, bedenleri aşı ilaç kozmetik deneylerinde kullanılsın, güneş yüzü göremesin diyen biriyim. Gram acımam. Konudaki babanın pedofili olup olmadığına biz kesin karar veremeyiz. Konu sahibi bugün bir uzmanla görüşeceğini yazdı, bırakalım da onlarla hareket etsin.

Durum çok korkunç ama siz kocanız daha iyi tanırsınız.mesela benim eşimde bazen durup dururken erekte olur ama aklıma hiç böyle bişey gelmez.sizin aklınıza geldiyse illa vardır bı bildiğiniz.

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Allahim kiz bebegim olacagino öğrendim ve su okuduğum nedir 😟😟 ne diyeceğimi bilemedim

Maalesef mahkum tarafından öldürülme vakaları çok çok az diye biliyorum. Bir yakınım infaz koruma memuru ondan duymuştum. Diyelim ki mahkum müebbet almış "nasıl olsa buradayım bunu da öldürsem ne olacak" diye düşünür, öldürür sanıyoruz. Ama öyle olmuyormuş müeebet mahkumun tam kapalıdan yarı açığa geçme şansı olduğu için iyi halini korumaya çalışıyor. Cezası süreli olan da zaten hiç bulaşmıyor. Yine cezaevinde çalışan başka bir yakınımdan duyduğum da cinsel suçla girenlerin genelde tek kişilik hücrede tutulduğu.

Keşke böyle pisliklere yavaş yavaş zehir verilse, geberip gitseler.

Nasıl bir tuhaflık olduğunu düşündüğünüzü bilmiyorum ama ben tuhaflık değil de rahatlık (kendilerince) ve hijyensizlik olduğunu düşünüyorum
Sünnetli bir erkek için bu mümkün değil.
Daha rahat edemez. Sünnet derisi yani koruyucu kılıf olmadığı için sürtünmeden rahatsızlık duyuyorlar. Ekstra hassas oluyor çünkü.
Eşim mayo bile giyse filesinden rahatsız olur. Hele ki eşofmanı donsuz giyecek.

Hemen değil ki 3-5 kere olmuş diyor. Bu hemen mi? Ben de altından başka bir şey çıkmasını diliyorum ama eşimdir yapmaz saçmalığını geçiniz.
Ben hiç "esimdir yapmaz "demedim demem,hayatta herşey olur.Konu sahibi kaç yıllık eşi hiç bu zamana kadar tuhaf bir şey görmemiş, duymamış,adamın geçmiş hikayesinde böyle bir kuskulanacak olayı olmamış eşinden dostundan tuhaf birşey duymamış . parka gittik tuhaftı,akraba çocuğuna şöyle baktı vb bir hikayesi yok.Bu tarz adamlar mutlaka belli eder.Soruyorlar 8 aydır bebeğe bakışında bir tuhaflık var mı diye yok diyor.....
Baştan beri şunu söylüyorum neden böyle bir olay olunca insanın aklına ilk pedofili gelir.Ben asla kimseyi aklamam kimsenin içini bilemem kocasını en iyi taniyan o...... konu sahibi birşeyleri ya saklıyor ya da önceki travması depreşti hep aynı şeyi yazdım.

arkadaslar hepinizin mesajlarini okuyorum bebegim kucuk oldugu icin hepsine tek tek cevap veremiyorum. Evet zaten takipteyim esimi, kucagindan alip kacirmam mumkun degil. Cunku kanitlayabildigim hicbir sey yok. Daha randevuma var, randevudan sonra konustuklarimizi aktaracagim. Destek olan herkese ayri ayri cok tesekkur ederim, donsuz gezme mevzusuna cok takilmissiniz mumkun degil diyenler valla mumkun esim donsuz geziyor ben de sasiririyorum ama giy desemde 3 senede dinletemedim. Tabiki 1 2 aya kizimin da gormemesi adina mutlaka giydirecegim ama suanlik durum bu.

arkadaslar hepinizin mesajlarini okuyorum bebegim kucuk oldugu icin hepsine tek tek cevap veremiyorum. Evet zaten takipteyim esimi, kucagindan alip kacirmam mumkun degil. Cunku kanitlayabildigim hicbir sey yok. Daha randevuma var, randevudan sonra konustuklarimizi aktaracagim. Destek olan herkese ayri ayri cok tesekkur ederim, donsuz gezme mevzusuna cok takilmissiniz mumkun degil diyenler valla mumkun esim donsuz geziyor ben de sasiririyorum ama giy desemde 3 senede dinletemedim. Tabiki 1 2 aya kizimin da gormemesi adina mutlaka giydirecegim ama suanlik durum bu.
Nasıl donsuz geziyor 😳😳

Ya gorsem zaten aninda bosayacagim ama bir turlu gormuyorum yanlis bir hareketi. Diyorum ya anlayamiyorum. Dusunuyorum sonra diyorum ki ben yanlis dusunuyorum. Ama onlarca haber gordum ne babalar ne dedeler yoktur ya bir sey diyip gecemiyorum
Canım benim sen yasadigin olaydan dolayı böyle düşünüyorsun,kameralarda bile bile yakalamamissin,eşin lütfen evde camasirla gezsin esaofmana sürtünmesi bile onları tahrik eder,sende sürekli adamın biyerine baktığın için ve bence oda bunun farkında olduğu için bile ereksiyon olabilir,şimdiye kadar böyle birşeyine şahit olmamissin resmin bütününü bak ve artık camasirda giysemesini sağla birde öyle gözlemle

Canım benim sen yasadigin olaydan dolayı böyle düşünüyorsun,kameralarda bile bile yakalamamissin,eşin lütfen evde camasirla gezsin esaofmana sürtünmesi bile onları tahrik eder,sende sürekli adamın biyerine baktığın için ve bence oda bunun farkında olduğu için bile ereksiyon olabilir,şimdiye kadar böyle birşeyine şahit olmamissin resmin bütününü bak ve artık camasirda giysemesini sağla birde öyle gözlemle
cok denedim ama ben boyle rahatim niye karisiyorsun gibi cevaplar aldim hep. Zorla da giydiremiyorum

X