Kocam pedofil mi

8 ay içinde 5 kez mi? Diyelim ki oldu, normal biri bu durumda rahatsızlık hisseder ve bebeği tutmaya devam etmez. Pedo olduğu için değil normal insan olduğu için rahatsız olur zaten
Bu mesajı görmedim pardon 14 sayfa olmuş atladığım yerler vardır yorum yapmıyorum

Kızından çocukları da olmuştu sanieim
Evet mühendis. 7 çocuğu olmuş. Bir tanesi ölmüş. Üç çocuğa kızın annesi bakmış. Diğer üç çocuk bodrum katta kızla beraber hapis yaşamış. En sonunda çocuklardan biri hastalanıp, hastaneye gidince olay ortaya çıkmış.

Ya burda kadın bir şüphesinden bahsetmiş üzerine 73636262 tane örnek verilip olabilirliği arttırılmış. Ve kadın diyor ki bir yerine bakarken yakalamadım sadece su durum yeterli mi bu damga için?
Eşim beni aldatıyor mu gibi bir şüphe değil bu.
Evet bu durum da gayet yeterli 3-5 defa olmuş çünkü.

Evet mühendis. 7 çocuğu olmuş. Bir tanesi ölmüş. Üç çocuğa kızın annesi bakmış. Diğer üç çocuk bodrum katta kızla beraber hapis yaşamış. En sonunda çocuklardan biri hastalanıp, hastaneye gidince olay ortaya çıkmış.
Ayy nasıl kimse duymaz bilmez, bir anne nasıl susar çıldırmamak işten değil... Yıllar önce bir dizi de izlemiştim, hatta olay Amerika'da baya ünlüymüş. Baba baya zengin ve 2 erkek çocuğuna sistematik olarak tecavüz ediyor. Sonra çocuklar anne ve babasını öldürüyorlar. Mahkemede para için ailelerini öldürdükleri sonucuna varılıyor diye hatırlıyorum ama oradaki bir sahnede baba da annesi tarafından tecavüze ugramis diye gözüküyor. Kocası kadını terk edince oğlunu kocasının yerine koyuyor falan...korkunç şeyler...

Şimdi buldum isimlerini, Menendez kardeşler

Konu sahibinin olayı belirginleşmemiş bir şey,var mı yok mu bilmiyoruz ama şunu okumak ciddi anlamda psikojimi bozdu.Bu nasıl aşağılık biri ya,aklım mantığım almıyor.Belki arkadaşınız şu anda normal insanlar gibi bir hayat sürüyor ama bu tramvayı ömür boyu üzerinden atamayacak😔.
Evet çok ağır ama sevdikleri, yaşadığı güzel şeyler onu iyileştirdi. Ömür boyu üzerinden atamayacak dememeliyiz, bu söylem o pislikler için galibiyet olur. Zaten öyle söyleyenler var. İstismarda genelde "bana bir şey olmaz, sen rezil olduğunla kalırsın" gibi sözlerle karşı tarafı manipüle edip, çaresiz bırakıyorlar. Kişi artık yaşadığının değil ortaya çıkarsa yaşayacaklarının daha kötü olacağını düşünüyor, istismara sessiz kalıyor. Her yara iyileştirilir yeter ki doğru ilacı kullanalım. İçiniz rahat olsun, arkadaşım gerçekten çok mutlu. Hanımefendi kocasıyla öpüş koklaş nispet yapıyor bekarlığıma. :))

Evet çok ağır ama sevdikleri, yaşadığı güzel şeyler onu iyileştirdi. Ömür boyu üzerinden atamayacak dememeliyiz, bu söylem o pislikler için galibiyet olur. Zaten öyle söyleyenler var. İstismarda genelde "bana bir şey olmaz, sen rezil olduğunla kalırsın" gibi sözlerle karşı tarafı manipüle edip, çaresiz bırakıyorlar. Kişi artık yaşadığının değil ortaya çıkarsa yaşayacaklarının daha kötü olacağını düşünüyor, istismara sessiz kalıyor. Her yara iyileştirilir yeter ki doğru ilacı kullanalım. İçiniz rahat olsun, arkadaşım gerçekten çok mutlu. Hanımefendi kocasıyla öpüş koklaş nispet yapıyor bekarlığıma. :))
Dışarıdan öyle gözüküyor olabilir ama bunu yapan aşağılık kendi öz babası,beyninin bir köşesinde daima yaşadıkları vardır.Belki rüyalarında görüyordur sürekli,çok zor bir durum gerçekten.

Dışarıdan öyle gözüküyor olabilir ama bunu yapan aşağılık kendi öz babası,beyninin bir köşesinde daima yaşadıkları vardır.Belki rüyalarında görüyordur sürekli,çok zor bir durum gerçekten.
O değil de kardeşi sanki daha kötü gibi, sağlığı çok bozuldu. Gözleriyle görmüş, mahkemede tanıklık yapmış. Adam da bu arada hapisten çıktı hayatına kaldığı yerden pislikle devam ediyor. Bunu da bu şekilde anlatma sebebim kimseyi üzmek değil ama bakıyorum da bazıları hiç böyle şeyler olmamış gibi davranıyor.

O değil de kardeşi sanki daha kötü gibi, sağlığı çok bozuldu. Gözleriyle görmüş, mahkemede tanıklık yapmış. Adam da bu arada hapisten çıktı hayatına kaldığı yerden pislikle devam ediyor. Bunu da bu şekilde anlatma sebebim kimseyi üzmek değil ama bakıyorum da bazıları hiç böyle şeyler olmamış gibi davranıyor.
Kac yil yatti?

Bana göre bu tür konularda çıngar çıkarıp bağırmak yerine farketmemiş gibi yapılmalı. Sessizce takip edip gözlemlemek kesin emin olmak gerek. Özensiz dikkatsiz fazla rahat bir adam mı yoksa kesin pedofili mi. Biz buna karar verip kesin öyledir veya değildir diyemeyiz. Evde bırakıp gittiğim zaman bebek kamerasından bakıyorum hiç bir şey yapmıyor diyorsunuz. Mesela o kameranın var olduğunu biliyor mu, biliyor da ona göre bir şey yapmıyorsa ben ondan gizli ikinci hatta üçüncü kamera kurardım. En pahalı en süper teknolojiye gerek yok, oyuncağın vs içine saklanan basit kameralar her yerde satılıyor. Kredi kartıyla almayın nakit ödeyin, ekstrede görünmesin. Emin olun pedofili yavaş yavaş işi ilerletir. Kucağında ereksiyonla bırakmaz o işi. Bir süre çeşitli bahanelerle bebeği kısa aralıklarla bırakın ve diğer kameralardan da bakın. Kocanız gayet normalse, bebekle teması baba-çocuk gibiyse veya çocuğu gerekmedikçe kucağına alıp orasına burasına dokunmuyorsa olay sizin kuruntunuzdur.

Yine ben olsam bundan sonrasını doktora gitmesi şeklinde devam ettiririm. Bu ereksiyonların bir sebebi vardır, bir sağlık sorunun olmasın git bir üroloğa muayene ol derdim. İç çamaşırsız gezmesini yasaklardım, bana göre ne isterse onu giysin ama çocuklu evde donsuz gezemez.

Orda curuyup gitmedikten sonra gerci ne kadar yattiginin ne onemi var bilemedim, cok da azmis bu sucun yatari.
Böyle suçu sabitleşmiş adamları nasıl toplum içine salabiliyorlar anlamıyorum.Genelde içeride mahkumlar tarafından öldürülüyor böyle tipler ama kesinlikle ya müebbet ya da hadım cezası gibi caydırıcı bir cezası olmalı bunun.

Yanlış anlayacak birşey yok kadına herkes saldırmış ama o bir anne endişelenmekte çok haklı geri gelince babadan bile korumalıyız evlatlarımızı pedofili erkekler ensest erkekler var bu bir gerçek bu tarz şeyleri yakalayan bir arkadaşım vardı eşinden boşanmak istedi bu durumdan dolayı sonra birkaç ay sessizce hep eşinin geçmişini izlemiş hep pedofili şeyler görünce emin olmuş bundan biraz takip edin

Böyle suçu sabitleşmiş adamları nasıl toplum içine salabiliyorlar anlamıyorum.Genelde içeride mahkumlar tarafından öldürülüyor böyle tipler ama kesinlikle ya müebbet ya da hadım cezası gibi caydırıcı bir cezası olmalı bunun.

ben de anlamiyorum. Cildiriyorum boyle seyleri okudukca.

Maalesef mahkum tarafından öldürülme vakaları çok çok az diye biliyorum. Bir yakınım infaz koruma memuru ondan duymuştum. Diyelim ki mahkum müebbet almış "nasıl olsa buradayım bunu da öldürsem ne olacak" diye düşünür, öldürür sanıyoruz. Ama öyle olmuyormuş müeebet mahkumun tam kapalıdan yarı açığa geçme şansı olduğu için iyi halini korumaya çalışıyor. Cezası süreli olan da zaten hiç bulaşmıyor. Yine cezaevinde çalışan başka bir yakınımdan duyduğum da cinsel suçla girenlerin genelde tek kişilik hücrede tutulduğu.

Orda curuyup gitmedikten sonra gerci ne kadar yattiginin ne onemi var bilemedim, cok da azmis bu sucun yatari.
Bu olay aslında daha mide bulandırıcı da arkadaşım iyileşmişken sorgulamadım. O yokmuş gibi yaşıyor. Kendince bir savunma mekanizması geliştirip sanki hiçbir şey olmamış gibi hayatı yaşıyor. Çocukken aldığı birkaç seans terapi dışında hiç terapi de almadı.

Maalesef mahkum tarafından öldürülme vakaları çok çok az diye biliyorum. Bir yakınım infaz koruma memuru ondan duymuştum. Diyelim ki mahkum müebbet almış "nasıl olsa buradayım bunu da öldürsem ne olacak" diye düşünür, öldürür sanıyoruz. Ama öyle olmuyormuş müeebet mahkumun tam kapalıdan yarı açığa geçme şansı olduğu için iyi halini korumaya çalışıyor. Cezası süreli olan da zaten hiç bulaşmıyor. Yine cezaevinde çalışan başka bir yakınımdan duyduğum da cinsel suçla girenlerin genelde tek kişilik hücrede tutulduğu.
10,15 yıl yatırıp topluma salmak çok tehlikeli,bu adam sapık ve ilk bulduğu fırsatta yine yapacak bunu.Cinsel suçlarda hadım çok mantıklı ceza bence.

Suçunu saklamış olabilir. Aslında cezaevindekilerin böyle cezalıları öldürmesi, zarar vermesi yeni olay herhalde, popüler bir durum. Yoksa adamların adli siciline bir bakıyorlar eskiden pedofiliden ceza yemiş, gayet sağlıkla cezaevine girip çıkmış.

Arkadaslar iyi aksamlar. Kafami cok kurcalayan bir soru var ve ben ne yapacagimi bilmiyorum. 8 aylik bir kizim var. Kocam kizimi kucagina aldiginda birkac sefer erekte vaziyette gordum. Ilk gordugumde beynimden vurulmusa dondum ve cok buyuk bir kavga cikti. Aciklamasi ise bu ima etmeye calistigin seyi duymak bile istemiyorum insan kizina nasil o gozle bakabilir ustelik o bir bebek oldu. Cinsel bolgelerine dokunmaya calisma ya da acip bakma gibi hareketleri yok, ben yanlarinda degilken bebek kamerasindan takip ediyorum. Lutfen anneler bu ereksiyon normal mi durduk yere falan olur mu ? Siz hic denk geldiniz mi? esime sevgiyle yaklasamiyorum midem bulaniyor.
Kanım dondu ya 8 aylık bebek pedofili kelimeleri nasıl Yanyana gelir

X