Kocam sanal aşk yaşıyor

Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım Kınamamalıyım püü

Güzel bakış açısı demişsiniz ama inanın burda anlattıklarınıza güzel yorum yapacak kadın sayısı çok azdır. Zaten hiç bir kadın da bu durumu güzel bakış açısıyla değerlendirmemeli. Kendinize yapabileceğiniz tek iyilik var o da bu adamdan kurtulmak. Belki kendinize yeni bi hayat kurarsınız belki her şey çok güzel olur neden bu saygısızlığa sessiz kalıyorsunuz. Bu anlattıklarınıza sessiz kalmanız bile hiç sağlıklı bir durum değil. Bence çareyi burda aramayın. Psikolojik olarak destek almanız çok daha iyi.

Allah aşkına bu nasıl bir evlilik? Siz evli olduğunuza eminmisiniz? Resmen eşiniz gözünüzün önünde zina yapıyor. Sizde bu çirkinlige ve günaha ortak oluyorsunuz. Size iyi davranması gerçekten çok büyük bir lüxmüş. Ne kadar mide bulandırıcı bir konu bu ya. Ayrilamama sebebiniz nedir cidden merak ediyorum. çokmu çirkinsiniz veya engelli falan mısınız? Sizi orda tutan ne? Ev işi yapıp kocanizin baska kadinlarla yazismalarini okumak mı? Yargılamayın demişsiniz ama sizin kendinize saygınız bile yok gerçekten allahtan size şifalar diliyorum.

Ayrılma da başkasının başı yanmasın artık çok oyunculu oyunları oynayan biri olarak diyorum kimse bize bebeğim aşkım demiyor yamulturum adam senin kocanın manitasıdır o idare et boşver

Şok oldum ,nasıl bı kafa yapınız var ? Aldattığını biliyorsunuz sizi sallamiyor,sizinde umrunuzda değil. Psikolojik rahatsızlığıniz var mı?

Gezdiriyor derken ? Evcil hayvan gezdirilir benim bildiğim.

Çok rahatsız değilsiniz, boşanmak size göre mümkün değil.Aynen böyle devam ke............

Lütfen bu konuda çok hassasım ilk kez bu konuyu açık ettim .En yakın arkadaşlarım bile bilmez.Jiç kimseyle paylaşmadım.Ne olur yargılamayın .güzel bakış açılarınıza ihtiyacım var

Konuya nasıl güzel bakacağız, neresi güzel mesela
Yıllardır size dokunmayan ama başkalarıyla ayrı bir hayatı olan bir adam var karşımızda kendisine iyi gözle bakmak mümkün değil. Sizin ki açık ilişkide değil çünkü aldatma tek taraflı eminim siz yapsanız kabullenmez. Bir kadın için olabilecek en kötü hayatı yaşıyorsunuz sorunu çözmek adına hiç bir girişim olmamış sizi aldatarak hayatını yaşıyor. Madem bu kabulünüz o zaman daha uzun yıllar bekleyeceksiniz çükü işe yaramadığı zaman yaşlılığında iyi bir koca olacaktır eminim....

Yemin ederim bu kafayı istiyorum. Evet bana bu lazım.

yok o öyle değil maddi olarak keyfim yerinde gitsem nolacak kafası bu bence.

Kızlar konu fake filan yazıyosunuzda bence değil var böyle insanlar. Hatta size bişey söyleyeyim mi bence konu sahibi kariyerli bir kadın bile olabilir. Sümsük kocasına katlanma nedeni anne babasının baskıcı ve kazık kadar kadının bağımsız birşey yapmayı bilmiyor olması olabilir.
Hatta bu kadını herkes çok güzel mutlu bir evlliği var sanıyordur dışardan eminim

Çok tanıdık geldiniz konu sahibi oysanız eğer lütfen güçlü olun artık .Kimseye ihtiyacınız yok hayatta kendinizden başka. Başınızda çoban olmadan da yaşanır ölmezsiniz kuzu değilsiniz siz

Evet en doğru tespit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…