Kocam sürekli, uzun süre küs kalıyor ne yapmalıyım?

midyesever

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
112
52
25
Kızlar merhaba kocamla 1 yıllık evliyiz çoğu zaman mutluyuz ama eşim en ufak tartışmada 2 3 gün küsüyor ve asla konuşmuyor. Son zamanlarda sürekli iş arkadaşlarıyla buluşmaya başladı ben sürekli evde tekim buna rağmen bu duruma bi süre ses çıkarmadım ama dün iyice sinirlendim ve dışarı çıkmasına surat asıyorum diye küstü gel konuşalım diyorum suratıma bakmıyor git başımdan falan diyo. Ben nasıl davranmalıyım ya canım çok sıkkın bunaldım artık.

Küsen insana tahamülüm yok. Çocuk değiliz ki küselim sorunları konuşarak halletmek varken.

Kızlar merhaba kocamla 1 yıllık evliyiz çoğu zaman mutluyuz ama eşim en ufak tartışmada 2 3 gün küsüyor ve asla konuşmuyor. Son zamanlarda sürekli iş arkadaşlarıyla buluşmaya başladı ben sürekli evde tekim buna rağmen bu duruma bi süre ses çıkarmadım ama dün iyice sinirlendim ve dışarı çıkmasına surat asıyorum diye küstü gel konuşalım diyorum suratıma bakmıyor git başımdan falan diyo. Ben nasıl davranmalıyım ya canım çok sıkkın bunaldım artık.
Umrumda olmaz serbest bırakırım. Kendi bilir

Aynı konuyu tekrar açmak yerine eski konunuzu gündemde tutmaya çalışsanız daha güzel olur aslında.

Üzerine düşme alışkanlık hâline getirir. Eğer kendini tutar da her küstüğünde umursamazsan bir süre sonra kendi kendine tribe girdiğini düşünür ve vagzecer bu huyundan. Babam küser kensini odaya kitlerdi annem kahvaltiya cagirirdi ikna etmeye falan ugrasirdi. Hatta bizi de göndermek isterdi ama ben kızdım üzerine düşme aç kalsın o zaman çocuk gibi hareketler demiştim. Bakti ki umursayan yok millet o kahvaltıyı yemeği gayet mutlu mesut yiyor artık bıraktı yoksa aç kalacağını kendine zarar vereceğini gayet iyi anlamıştı.

X