Kocamı eski sevgilisinin ablası aradı

Merhaba hanımlar evleneli 7 ay oldu ve bugün hiç beklemediğim bişey oldu kocam işten geldi nasıl söyliycem bilmiyorum ama dedi biraz durdu ve anlatmaya başladı eşimin eski sevgilisi varmış yıllar önce 3 sene sürmüş ama uzun ayrılışlı 3 sene geçirmişler ayrıldıktan sonra kocam ne aramış nede sormuş karşı tarafda aynı şekilde taki bugüne kadar bugün exin ablası arıyo diyoki bu kız seni rüyasında görüyormuş kaç zamandır kötü olarak diyo ve ona arıyo nasılsın iyimisin diye bu nasıl bi edepsizlik ya evli bi adam bu kadar rahat nasıl aranabilirki bide evlendiğini biliyorum diyor ve aradığımı da karına söyleme diyo benim size sorum şu sizce napmalıyım

İnsanlar iyice kafayı yedi gerçekten. Pes. Bence sen ara geri ancak rüyanda görebilirsin zaten de. Dertleri ne bunların? Edepsizlere bak resmen eşinin kafasını karıştırmaya çalışıyorlar.Engelleyin rüyada görmek en klişe yalanlardan ayrıca görmüşse de görmüş biten bitmiş neyin davası o..

Merhaba hanımlar evleneli 7 ay oldu ve bugün hiç beklemediğim bişey oldu kocam işten geldi nasıl söyliycem bilmiyorum ama dedi biraz durdu ve anlatmaya başladı eşimin eski sevgilisi varmış yıllar önce 3 sene sürmüş ama uzun ayrılışlı 3 sene geçirmişler ayrıldıktan sonra kocam ne aramış nede sormuş karşı tarafda aynı şekilde taki bugüne kadar bugün exin ablası arıyo diyoki bu kız seni rüyasında görüyormuş kaç zamandır kötü olarak diyo ve ona arıyo nasılsın iyimisin diye bu nasıl bi edepsizlik ya evli bi adam bu kadar rahat nasıl aranabilirki bide evlendiğini biliyorum diyor ve aradığımı da karına söyleme diyo benim size sorum şu sizce napmalıyım
Ben o ablasını arayıp ağzıma geleni söylerdim ne demek hem arıyacak hemde diyor eşine söyleme diye ALLAH tan eşin sana sadıkmışki söylemiş ya söylemeseydi olaylar başka yere gitseydi vallah ben olsaydım kavga ederdim

Ben çok safım heralde bana çok sıradan geldi hiç büyüteceğim bir olay değil... eşiniz gelmiş size anlatmış bence hiç gerek yokmuş ama böyle bi şey yaşasam asla arayıp karşı tarafla muhatap olmam eşime güvenmiyorum gibi bir algı oluşturmam. Ve tekrar söylüyorum çok sıradan geldi bana olay eğer olayın aslı buysa büyütülecek bi durum yok.

Ben çok safım heralde bana çok sıradan geldi hiç büyüteceğim bir olay değil... eşiniz gelmiş size anlatmış bence hiç gerek yokmuş ama böyle bi şey yaşasam asla arayıp karşı tarafla muhatap olmam eşime güvenmiyorum gibi bir algı oluşturmam. Ve tekrar söylüyorum çok sıradan geldi bana olay eğer olayın aslı buysa büyütülecek bi durum yok.
Bana da çok sıradan geldi ama amacı kardeşini bi hatırlatmaktı kocama kocam geldi dürüstce herşeyi anlattı evet pek sinirli bi tavırla karşılamamış ama çokta konuşmamış bende gece mesaj attım ve ağzıma geleni saydım bide kocamın numarasını bulmaya uğraşmışlar

Bana da çok sıradan geldi ama amacı kardeşini bi hatırlatmaktı kocama kocam geldi dürüstce herşeyi anlattı evet pek sinirli bi tavırla karşılamamış ama çokta konuşmamış bende gece mesaj attım ve ağzıma geleni saydım bide kocamın numarasını bulmaya uğraşmışlar
Keşke hiç muhattap Olmasaydiniz. Eşiniz zaten durumu sizden saklamamis. Onlara gereken cevabi vermiş. Siz şimdi kadına mesaj atıp bu olayın aranızda sorun yarattığını, sizin sinirinizi bozduğunu göstermiş oldunuz. Keyiften dört köşe olmuştur kadin

Keşke hiç muhattap Olmasaydiniz. Eşiniz zaten durumu sizden saklamamis. Onlara gereken cevabi vermiş. Siz şimdi kadına mesaj atıp bu olayın aranızda sorun yarattığını, sizin sinirinizi bozduğunu göstermiş oldunuz. Keyiften dört köşe olmuştur kadin
Aslında mesaj atmak istemedim ama dayanamadım bunlara birinin haddini bildirmesi gerekiyordu bide yalan söylüyor neymiş kardeşide evliymiş bizde inandık

Aslında mesaj atmak istemedim ama dayanamadım bunlara birinin haddini bildirmesi gerekiyordu bide yalan söylüyor neymiş kardeşide evliymiş bizde inandık
O zaman evliyse bende kocasını görsün rüyasında dedim benim kocamı unutucak dedim bidaha beni yada kocamı ararsanız veya mesaj atarsanız size dava açarım dedim en sonunda küfür edip engelledim

Ayy ya Rabbim daha neler göreceğiz? Aramamalı, sonuçta duygusal şeyler yaşanmış, beşer şaşar. Evlerden ırak eşin de yani açık kapı bırakmış ve muhatap oluyor. Sen eski görüştüklerinle mesajlaşıp telefonda dertleşiyor musun?? Saçma😅
Ama ortaya düşüp de kendini haksız duruma düşürme sonra senin yüzünden böyle olduya getirir erkekler dikkatli ol

Öfkeyle kalkan zararla oturur, senin muhatap olmaman gerekiyor. O cevabı sen değil eşin vermeli idi.

Ben ardına düşmez gibi görünürdüm.
Ama gözüm kulağım bir süre orada olurdu. Çok büyük ihtimal başka bir iş vardır altında. Yine de her şeye rağmen kadını asla aramazdım. Çok cringe geliyor böyle aramalar sormalar.

Ama eşime gerçek anlamda güveniyorsam, eşimi tanıyorsam mesela başka olurdu.

Abartmayın ya. Eski sevgilisi eski kanlisi sanki. Keşke bizim kültürde eski sevgililer arada haberlesebilecek arkadaslar olarak kalabilselerdi. Kadın kendisi de aramamis zaten. Birşey de dememis. Adamda gelmiş anlatmış. Hayrolsun deyip geçin. Keşke aratmayip sadece hayır duada bulunsaymis kendi kendine. Ama merak etmiş demek ki. Var mı asla ama asla eski uzun dönem sevgilisini merak etmeyen?

Abartmayın ya. Eski sevgilisi eski kanlisi sanki. Keşke bizim kültürde eski sevgililer arada haberlesebilecek arkadaslar olarak kalabilselerdi. Kadın kendisi de aramamis zaten. Birşey de dememis. Adamda gelmiş anlatmış. Hayrolsun deyip geçin. Keşke aratmayip sadece hayır duada bulunsaymis kendi kendine. Ama merak etmiş demek ki. Var mı asla ama asla eski uzun dönem sevgilisini merak etmeyen?
Ay yok artık.
Neden merak edelim ki. Düzgün bir insan olsa devam ederdik. Sinirimi bozmuş ki bitmiş bir de düzenli haber mi alacağım.
Benim eskilerin biri hariç hepsi cehennemin dibine gidebilir.

Bu yalan hiç mi şaşmaz ya eski sevgilimi rüyamda gördüm heee adamın bir sıkıntısı olsa sen görürsün zaten. Eşinizle bağlantı kurmaya çalışıyor. Siz bir şey yapamazsınız ama eşinizle sağlam bir ayar versin. Muhtemelen bir daha arayacaktır.

Bana kötü niyetli gelmedi gerçekten üst üste kötü şekilde görüp endişe etmiş olabilir. Kendi de aramamis ablasına aratmış. Tekrarlanmazsa sinirlenilecek birsey yok bence.

X