Kocamı eski sevgilisinin ablası aradı

Eyvahlar olası eski sevgilisi minnoş masum kocanızı mı aratmış. Hemen müdahale etmelisiniz. Kadının numarasını alın ve arayıp türlü çeşitli hakaretleri sıralayın. Çünkü kocanız 3 yaşında ve kendisi tepki vermeyi beceremez, ne demesi gerektiğini bilemez.

Bana da çok sıradan geldi ama amacı kardeşini bi hatırlatmaktı kocama kocam geldi dürüstce herşeyi anlattı evet pek sinirli bi tavırla karşılamamış ama çokta konuşmamış bende gece mesaj attım ve ağzıma geleni saydım bide kocamın numarasını bulmaya uğraşmışlar
Umarım nur topu gibi bir hakaret davanız olur. Bir de mesaj, ispatlı delilli 😂

Yıllarca susmuş şimdi niye arıyor bence çok saçma .
Belli ki arada iletisim var .
Belki adam görüştü onla .
Oda eşine söyleyecem.diye tehdit ediyor .
Kadın sana ulaşmadan hemen yerini yapıyor .
Bu kadar cesaretli kendini düşüren kadın heralde o düğünü de basardi .
Bu kadar saf dusunme

Bugün evliyken arayan, daha önce de aramıştır, ulaşmıştır. Belki kadını engelledi, bu yüzden ablasını aradı. Yani nasıl bir birliktelikleri var bilmiyorum, ama kimse rüyamda gördüm diye böyle aramaz evli birini, ha allah korusun cenaze olur, o zaman arar, ama çok kısa konuşur kapatır.
Teziniz yanlıs
İnsan evli birini Ruyamda gordum dıye de Baska bı bahaneyle de
Hatta bahanesızde arar aratır
Siz yeni dunya düzensizliğinden cok geride kalmıssınız😞

Teziniz yanlıs
İnsan evli birini Ruyamda gordum dıye de Baska bı bahaneyle de
Hatta bahanesızde arar aratır
Siz yeni dunya düzensizliğinden cok geride kalmıssınız😞
Iyide seneler sonra aramaz bence.
Arada bir şey olmazsa .
Kadın çok takıntılı olsa adam evlenirken falan sorun çıkarırdı .
Hiç bir zaman aramamis şimdi ablasına aratıyor bana saçma geldi

Merhaba hanımlar evleneli 7 ay oldu ve bugün hiç beklemediğim bişey oldu kocam işten geldi nasıl söyliycem bilmiyorum ama dedi biraz durdu ve anlatmaya başladı eşimin eski sevgilisi varmış yıllar önce 3 sene sürmüş ama uzun ayrılışlı 3 sene geçirmişler ayrıldıktan sonra kocam ne aramış nede sormuş karşı tarafda aynı şekilde taki bugüne kadar bugün exin ablası arıyo diyoki bu kız seni rüyasında görüyormuş kaç zamandır kötü olarak diyo ve ona arıyo nasılsın iyimisin diye bu nasıl bi edepsizlik ya evli bi adam bu kadar rahat nasıl aranabilirki bide evlendiğini biliyorum diyor ve aradığımı da karına söyleme diyo benim size sorum şu sizce napmalıyım
Ay kızlar ne fenasiniz yaa valla yorumları okuyunca kendimi çok saf hissettim 😂😂😂 ben olsam aklıma hiçbir şey getirmezdim, kocama da bana karşı dürüst davrandığı için teşekkür ederdim nebilim ://

Ay kızlar ne fenasiniz yaa valla yorumları okuyunca kendimi çok saf hissettim 😂😂😂 ben olsam aklıma hiçbir şey getirmezdim, kocama da bana karşı dürüst davrandığı için teşekkür ederdim nebilim ://
Erkekleri tanıyınca herşey beklenir biliyorsun .
Zaten bu erkeklerin peşinde hep takıntılı bir kadın oluyor nedense.

🙂 Cıkarmaz cıkarmaz
Neler oluyor hayatta
E tamam da niye şimdi çıkartıyor .
Birden adama aşık olduğunu mu farketmiş🤣
Yıllar sonra.
Bence çok saçma .
Bizdw eskileri rüyamızda görüyoruz olabiliyor gidip ablama mi araticam.
Bana hiç inandırıcı gelmedi diyelim ki öyle neden eşine gelmiş söylemiş.
Ben evli adamım aramayın beni der kapatır teli adam her yerden de engeller.
Karşına söylemesinin amacı başka bir yerden duyduğu şeylere inanmasını engellemek .

Bana da çok sıradan geldi ama amacı kardeşini bi hatırlatmaktı kocama kocam geldi dürüstce herşeyi anlattı evet pek sinirli bi tavırla karşılamamış ama çokta konuşmamış bende gece mesaj attım ve ağzıma geleni saydım bide kocamın numarasını bulmaya uğraşmışlar
Size sıradan gelmemiş eğer sıradan gelseydi "derdi kocama kardeşini hatırlatmaktı"demezdiniz.Ulaşmasaydılar iyiymiş ama ulaştıysalar gerçekten merak etmiş olabilir. Eski sevgili demek illa yuva yıkan demek değildir bu kadar takılmayın olmamış gibi devam edin.

Allah Allah...Hadsizlige bak.Kim daha hadsiz bilemedim.Ruya görmüş sözde eski sevgilicik ne minnoş! Ablası nasıl bir arabulucu başka birşey yazmiyim banlarlar beni .Bide eşiniz bunları bı güzel dinlemis ne ilginç.Sen kimsin be kardesin beni rüyasında görüyorsa bı yeri açıkta kalmış onun ne rahatsız ediyorsun beni kardeşine başka pazar bul deyip suratına çarpsa ya ....Bide gelip size anlatıyor.Sakin aramayın o eski sevgiliyi yada onun menajeri! Süprüntüyü.....Sakince gözlemleyin bişey varsa yakalayın.Esiniz çok garip bilemedim

Eski sevgili yuva yıkan degilsede hadsiz eski sevgiliye haddini bildirmek farzdır.Tabi eşiniz bunu istiyorsa.Bende çok ponçik insanım mesela..Arada bağlantı olmayan yeni evli eşi ablama aratıp rüyasında seni görmüş diye artık herkesin bildiği uyduruk bir bahane ile husuzsuzluk vermek kaçıncı derece bir terbiyesizlik bilemedim.Ay ne düşünceli bir eski sevgili diyecek değilim kendini hatırlatma turunda bulamamış kendine katlanacak birini .Ablası ayrı facia zamanında opusuldu ilişki yaşandı diye bu kadar had sahibi olamaz kimse.Bide karına söyleme demiş.Meali şöyle karına şöyle canı sıkılsin evde senle kavga etsin kardeşimi anımsa.Bu tabiri hiç sevmem ama yazacağım eskide kalmış küflü kardeşine küfünü giderecek başka adaylar bulsun o menajer abla .O potansiyel var bu iki kardeste

Eski sevgili açısından bakmıyorum olaya Kadınlar kulubunde hiçbir kadının evlenen eski sevgilisini ablasına aratacak bir kişiliği olduğunu sanmıyorum.Yada Hangi kadın eski sevgilisinin abisi evliyken kendini arasın ister mesela.Konuda objektifim.Eski sevgili evlenmiş insan biraz düşünür kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapmamalı insanlar.

Abartmayın ya. Eski sevgilisi eski kanlisi sanki. Keşke bizim kültürde eski sevgililer arada haberlesebilecek arkadaslar olarak kalabilselerdi. Kadın kendisi de aramamis zaten. Birşey de dememis. Adamda gelmiş anlatmış. Hayrolsun deyip geçin. Keşke aratmayip sadece hayır duada bulunsaymis kendi kendine. Ama merak etmiş demek ki. Var mı asla ama asla eski uzun dönem sevgilisini merak etmeyen?
Bence de merak edilir konuşulur ablamla değil ama yakın arkadaşlarımla konuşurum ne var bunda... üstelik eşime çok aşığım aklm kimselerde kalmadı çok şükür... ama aynı yolda yürünmedi diye anılar çöp olmaz öcü gibi bahsetmem kimsenn arkasından... ablann aramasını doğru bulmuyorum eşim hayatıma girdikten sonra adının adımla geçtiği hiç kimseyi hatta sadece haber yollayan kişileri bile asla sosyal medyada aratmadım, haber alma derdim hiç olmadı zaten doğru bulmuyorum,herkes kendi dünyasında mutlu olsun ama böyle bi şey yaşasaydımda güler geçerdim büyütmezdim en fazla eşime söylenrdim.Karşı tarafla asla muhatap olmazdm. Ki söz konusu eşimse güvenirim bir gün günsonu aklı karışır gönlü başkasına kayarsa bunu bana dürüstçe söyleyeceğini bilirim bu yüzden ben problem yapmazdım

Aslında mesaj atmak istemedim ama dayanamadım bunlara birinin haddini bildirmesi gerekiyordu bide yalan söylüyor neymiş kardeşide evliymiş bizde inandık

Aa iyi oldu bende kocasına bu durumu söyleyeyim bulup deseydin valla gözleri korksun utanmaz arlanmaz insan eski sevgilisine bile bekarken yazamıyor.

X