Kocamı eski sevgilisinin ablası aradı

Abartmayın ya. Eski sevgilisi eski kanlisi sanki. Keşke bizim kültürde eski sevgililer arada haberlesebilecek arkadaslar olarak kalabilselerdi. Kadın kendisi de aramamis zaten. Birşey de dememis. Adamda gelmiş anlatmış. Hayrolsun deyip geçin. Keşke aratmayip sadece hayır duada bulunsaymis kendi kendine. Ama merak etmiş demek ki. Var mı asla ama asla eski uzun dönem sevgilisini merak etmeyen?

Gidip iletişim kurmuyoruz stalk edip bakabiliriz de. Kuranlardan da pek arkadaş kalanı görmedik 😃😃 evlenmiş eski sevgilim de aramaya çalisti nerdesin vs yer söylesem buluscak öyle arsız bana göre, eşi bu durumda sorun mu etmemeli yani anlamadım. 😃
Ben engelledim evli insanla seviyeli olurum ben. Hayat iyimser bakacak kadar güzel ve naif değil maalesef ateş barut diye birşey var. Eşinde sağlam karakter olacak önce yine de fazla toleransın hiç alemi yok.Eşim olacak insan exleri ile iletişim dahi kuramaz.

Kadınlardan da hersey beklenir artık neden konduramıyorsunuz bılmem ama..

Katılıyorum. Arkadaşının eşini kapan birini de gördük tvlere çıkan çok evime gelip çocuklarıma yiyecek vs alırdı diyor bide komşusu bu. Kendi cinsim de az değil kimse kusura bakmasın. Tabi ki baş sorumlusu adi eşi burada.

Hayır tabiki. Ben iletişim kurmaktan bahsetmiyorum. Haber yollamayı da hoş görmüyorum. Kadının haber yollamasi aratmadı hoş değil ama esi gelmiş soylemis. Merak etmekten bahsediyorum. Merak edilebilir yani stalk da olabilir 😅
Gidip iletişim kurmuyoruz stalk edip bakabiliriz de. Kuranlardan da pek arkadaş kalanı görmedik 😃😃 evlenmiş eski sevgilim de aramaya çalisti nerdesin vs yer söylesem buluscak öyle arsız bana göre, eşi bu durumda sorun mu etmemeli yani anlamadım. 😃
Ben engelledim evli insanla seviyeli olurum ben. Hayat iyimser bakacak kadar güzel ve naif değil maalesef ateş barut diye birşey var. Eşinde sağlam karakter olacak önce yine de fazla toleransın hiç alemi yok.Eşim olacak insan exleri ile iletişim dahi kuramaz.

Hayatta mesaj yazmazdım. Eşim numaralarını engellese yeter yani. Çok gereksiz bir hareket olmuş. Onların yaptığı da, sizin yaptığınız da.

Kiz kendince kendini hatirlatmis esine. Yok arayabilir merak edebilir, gecelim bunlari. Ben bile iyi niyetli halimle bunun durduk yere yapildigini düsünmüyorum. Esinizin bunda bir sucu yok. Ama bundan sonra tekrar aramalar gelse gerekm tepkiyi göstermiyor demektir.

Hayır tabiki. Ben iletişim kurmaktan bahsetmiyorum. Haber yollamayı da hoş görmüyorum. Kadının haber yollamasi aratmadı hoş değil ama esi gelmiş soylemis. Merak etmekten bahsediyorum. Merak edilebilir yani stalk da olabilir 😅

Hmm. Ben evli insanı aramaya vs çekinirim ya eşi alınır üzülür vs birde hiç iletişim yok arkadaş kalma durumu yok pat diye yıllar sonra arıyorlar ya bunun normal görülmesi bana garip geldi doğrusu çünkü arkadaşı değil insan her zaman eski sevgilisi olarak kodluyor kafasında bu insanları ayrılığa bağlı olarak.😃
Hayır burda evli olduğu halde eski sevgilisini rüyasında görüp azan diyeyim artık aklım hala onda vs evliliğimde mutsuzum vs diyen insanı da gördük hatta istek attım kabul etti fake hesap açmış her hareketini kendine bir tepki sanıyordu ablamız. Linç etmiştik gömdük 😃Zaten bence evliler arasında gizli saklı olmamalı. Dürüst olunmalı.

Hmm. Ben evli insanı aramaya vs çekinirim ya eşi alınır üzülür vs birde hiç iletişim yok arkadaş kalma durumu yok pat diye yıllar sonra arıyorlar ya bunun normal görülmesi bana garip geldi doğrusu çünkü arkadaşı değil insan her zaman eski sevgilisi olarak kodluyor kafasında bu insanları ayrılığa bağlı olarak.😃
Hayır burda evli olduğu halde eski sevgilisini rüyasında görüp azan diyeyim artık aklım hala onda vs evliliğimde mutsuzum vs diyen insanı da gördük hatta istek attım kabul etti fake hesap açmış her hareketini kendine bir tepki sanıyordu ablamız. Linç etmiştik gömdük 😃Zaten bence evliler arasında gizli saklı olmamalı. Dürüst olunmalı.
:halay: En Büyük KK:KK70:

Abartmayın ya. Eski sevgilisi eski kanlisi sanki. Keşke bizim kültürde eski sevgililer arada haberlesebilecek arkadaslar olarak kalabilselerdi. Kadın kendisi de aramamis zaten. Birşey de dememis. Adamda gelmiş anlatmış. Hayrolsun deyip geçin. Keşke aratmayip sadece hayır duada bulunsaymis kendi kendine. Ama merak etmiş demek ki. Var mı asla ama asla eski uzun dönem sevgilisini merak etmeyen?
Kusura bakmayın iğrenç bir şey eşimin eskiden öpüştüğü biriyle hala arkadaş olarak konuştuğunu düşününce (aslaizinvermem) hayalimde bile kriz geçirdim o kadar medeni değil çoğu insan bence o kadar medeni olmaya da gerek yok 🤣🤣🤣

Kusura bakmayın iğrenç bir şey eşimin eskiden öpüştüğü biriyle hala arkadaş olarak konuştuğunu düşününce (aslaizinvermem) hayalimde bile kriz geçirdim o kadar medeni değil çoğu insan bence o kadar medeni olmaya da gerek yok 🤣🤣🤣
Yok canım ben de arkadaş kalinsin diyemem kendimde kabul edemem. Ama merak etme duygusu çok çok normal. Ahlaksızlık olarak görmüyorum. İletişime geçmeye çalışmak ahlaksizlik. Yolda görsem konuşurum ama merhaba merhaba çoluk çocuk nasıl bilmem ne normal şekilde. Ama denk gelmedim kimseye şükür 🤣

Medenilik tanımı buysa mağaram da mutluyum ben 😃😃

Merhaba hanımlar evleneli 7 ay oldu ve bugün hiç beklemediğim bişey oldu kocam işten geldi nasıl söyliycem bilmiyorum ama dedi biraz durdu ve anlatmaya başladı eşimin eski sevgilisi varmış yıllar önce 3 sene sürmüş ama uzun ayrılışlı 3 sene geçirmişler ayrıldıktan sonra kocam ne aramış nede sormuş karşı tarafda aynı şekilde taki bugüne kadar bugün exin ablası arıyo diyoki bu kız seni rüyasında görüyormuş kaç zamandır kötü olarak diyo ve ona arıyo nasılsın iyimisin diye bu nasıl bi edepsizlik ya evli bi adam bu kadar rahat nasıl aranabilirki bide evlendiğini biliyorum diyor ve aradığımı da karına söyleme diyo benim size sorum şu sizce napmalıyım
Bir erkek gelip de karısına böyle böyle oldu demez , bunun altında bir şey var.

Ayyy nasıl böyle biseye sakın alabiliyorsunuz ben olsam ağzına ederdim saf saf susup oturmak hiç bana gire değil tabiki size küfür hakaret edin demiyorum ama onun yerini dolduracak kelimeler edin ağır ağır ne münasebet ahlaksızlık devamında sana bir işimiz düştü şu bu diye aramaya devam edecekler sizin önünü acil kesmeniz lazım benden demesi

Bana hiç normal gelmedi. Ben eximi rüyamda ölmüş görsem uyanınca en fazla hayır olsun derim. Gerçekten ölmüş bile olsa üzülürsün gençti yazık ah vah dersin tamam ona ne yani.

Ablasına aratmak, bak benim aklımdan çıkamıyorsun ama arayamıyorum da seni haberin olsun demek.
Kocamı haşlardım önce, "muhabbet iyiydi demek ki kapatmak yerine iyi konuşmuşsun sohbet sardı herhalde çok mu medeni olasın tuttu bileyim de benim eskilerden ararsa biri ben de uzun uzun konuşayım" derdim.
Sonra da kocama mesaj attırırdım, bir daha mesaj atmazsanız sevinirim evli bir insanım hoş değil olan durum diye. Erkeklerin nedense kadınlarla ilgili meselelerde aşırı bir kibarlıkları tutuyor.

Yuhh.. Son durum ne ? eşin dedi mi beni birdaha rahatsız etmeyin keyfim yerinde ruyaların tersi çıkar hadi naaş diye 😃
Ben kadına dedim zaten eğer beni ararsanız veya mesaj atarsanız veyahutta aynısını kocama yaparsanız size dava açarım dedim kadının bu cevabına da utanmadan bide konuşturaydınız dedim

Ben kadına dedim zaten eğer beni ararsanız veya mesaj atarsanız veyahutta aynısını kocama yaparsanız size dava açarım dedim kadının bu cevabına da utanmadan bide konuşturaydınız dedim

Eşin dese daha şık olurdu hemde kapak ondan canım. Fırfır tipler bunlar.

Merhaba hanımlar evleneli 7 ay oldu ve bugün hiç beklemediğim bişey oldu kocam işten geldi nasıl söyliycem bilmiyorum ama dedi biraz durdu ve anlatmaya başladı eşimin eski sevgilisi varmış yıllar önce 3 sene sürmüş ama uzun ayrılışlı 3 sene geçirmişler ayrıldıktan sonra kocam ne aramış nede sormuş karşı tarafda aynı şekilde taki bugüne kadar bugün exin ablası arıyo diyoki bu kız seni rüyasında görüyormuş kaç zamandır kötü olarak diyo ve ona arıyo nasılsın iyimisin diye bu nasıl bi edepsizlik ya evli bi adam bu kadar rahat nasıl aranabilirki bide evlendiğini biliyorum diyor ve aradığımı da karına söyleme diyo benim size sorum şu sizce napmalıyım
Tebrik ederim krizleri hep böyle yönetin sonra eşiniz artık hiçbir şey söylemesin size…

Bence şu aşamada hiç muhattap olmaya gerek yok eşinizde rahatsız etmemesini söylediyse ancak tekrar arar ya da mesaj atarsa bence sert bir şekilde uyarıp rahatsız etmemesini söylemek için siz konuşabilirsiniz. Gerçekten çok saçma ama ablasının araması saçmalık büyük ihtimalle ablasına aratan da eski sevgilisidir yani

X