Kocamın ailesi

Arkadaşlar merhaba benim sorunum şu ki 2 yıl önce evlendim kira oturuyoruz eşimin ailesinden ayrı eşimin ailesine de neredeyse her gün yada 2 günde 1 gideriz eşim ailesinden ayrı yapamaz o zamanlar iyidi herşey gayt iyi davranıyorlardı çok sıcak davranmıyorlardı çünkü bn mesafeli biri olduğum için yağım gereği soğuk biriyim eşimin ailesinden oturduğu ev kentsel dönüşüme girecekti bnde dedimki zaten borç ödüyorsunuz çünkü baya borçları var ve hala ortak ödüyorlar iki evin tek evmiş gibi hesabı yapılır borç ödenir gelin başka kiraya çıkmayın zatn borç var burda beraber yaşarız bir kayınvalidem kaynatan görüncem bir tane 5 kişi oluruz ne olcak dedim ama geldikleri ilk gün iyilerdi çünkü bn herşeyi yapardım yemekleri temizliği ama çocuğum olunca onlar yapmak zorunda kaldılar birde sanki biz onları rahatsız ediyormuşuz gibi görüncem hadi gidelim başka eve geçelim. Demesi diğer evli görümcemin ilk başta konuyu mantıklı bulup şimdi annesine ayrı eve çıkın demesi devamlı küçük görümcemin bana laf sokmaya çalışması sanki bn onlara birşey yapıyormuşum gibi yapmaları heleküçük görümcemin sürekli eve abur cubur alıp biz yiyince bunları kim yedi demesi var görüceksiniz sanki burası yurt aldığı çikolatalardan yiyince sürat yapıyor yediğimiz için büyük görüncemin çocuğu oldu 40 kırkı çıkana kadar burda kaldı ama ben hamileyken başladı doğumda kırkın çıkana kadar annen kalır ben annemleri bize götürürüm bizde kalır demeye sanki bu onun torunu değil yani tamam sevmesinler b3ni sevilmeye ihtiyacım yok zaten ama huzurumuz kaçırmasınlar istiyorum artık sokmaya çalıştıkları i her laftan biktim bu akşam olan şeyden bizim bebeğimiz var zor uyuyan bir bebel kolik bn uyutamadığımda kaynanam uyutuyor onların yattığı oda görümcemin gerçekten mi burda mı uyutucaksın demesi eşime senin çocuğun orda uyusun demesi biktim artık gerçekten.
Karışık yazmışsınız anladığım kadarıyla kayınvalide ve kayınbaba yaşlı olur maaşı olmaz ihtiyacı olur ve yalnız olur o zaman beraber yaşayın sevap olur. Yoksa eski geniş aileler kalmadı artık hepinize zulüm olur bu.

Davulun sesi uzakta güzel gelir diye bi söz varya bence onun kaynana gelin için söylemişler benimkilerde evleneceğimiz zaman bana okadar iyi davranıyolardı ki anlatamam çok şükür ayrı eve geçtim şimdi geldiler yanıma 4 sy kaldılar bende ne günlerdi sanki 1 sene gibi geldi bende senin gibi istemiştim gelmesini ah salak kafama bda gelsin diyenin ağzına

X