Kocamın dışarı çıkma sorunu

Sen niye kvye gittinki?
Benim eşim benimle gezmezse bende ailesine gitmem.

Eşinizle ilgili başka konularınız da vardı, iddia oynayan kahveden/çay ocağından çıkmayan, küçücük evladının bile çekinerek yanına gittiği bir adam eşiniz.
Arabanızın olmaması, çocuğun huysuzlanması vs hepsi bahane eşiniz için, eşiyle çocuğuyla vakit geçirmekten keyif alan birisi her türlü keyif alır araba yok çocuk huysuz gibi bahanelerin ardına sığınmaz.
Lütfen kırılmayın ama eşiniz bekar kalması gerekirken evleneyim de adresim belli olsun, bir tanede çocuk yaparım ki evdeki hatun onunla uğraşmaktan bana dır dır yapmaya vakit bulamaz, çamaşırım yıkanır akşam evde önüme bir tabak yemek koyulur ben de arkadaşlarla takılırım demiş evlenmiş.

Eşiniz değişmez, evliliğinizi devam ettirecekseniz onu böyle kabul edeceksiniz yapacak bir şey yok maalesef

Ne odun adam yahu ! İnsan tatili fırsat bilip eşiyle çocuğuyla zaman geçirmek ister.İlla çok para harcamasına gerek yok.Bir sahil yürüyüşü olur,piknik olur,bir orman havası olur.Resmen içi geçmiş her gün her gün çay ocağı nedir ?
Ben en çok çocuğa üzüldüm,siz bu adamı seçip aldınız ama o böyle bir babayı tercih eder miydi acaba.İnsanlar çocuğu mutlu olsun diye parklarda saatlerce peşinde koşturuyor, tepesinde taşıyor.Bu da baba, onlar da baba

Hiç arkasından gidip baktınız mı, gerçekten parklarda mı oturuyor ?

Bayram izinleri nedeniyle tüm parklar çocuk kaynıyor. Kendi çocuğundan kaçan adam; başka çocukların sesini mi dinliyor sizce ?

Ben size yorum yapmadım yanlız başkasının yorumuna yorum yaptım siz neden üstünüze alndnz ki bu kızmak değil üstelik kendimi açıkladım
Ben de aynı yorumu yapmıştım. Kocanız çocuk olduktan sonra böyle olduysa başkasıyla geziyordur.

Oh ne iyiymiş :) onunki can sizinki patlıcan mı :)
Siz de, kendinize versin bir kart size, çatır çatır harcayarak gezin madem
Böyle kocaya böyle yapılır anca

Bende de var bu modelden hiç de sıkmıyorum kendi ailelerinde öyle bir ortam görmediği için bu şekilde davranmasına bağlıyorum. Bizde çocuk da yok ama adam görmemiş işte odun erkek detected. Düzelmezler de.

Çok üzüldüm sizin için. Ama düşünmeden de edemiyorum neden kendinize reva görüyorsunuz böyle adamları. Yarın çocukta olacak o Allahın emri neden böyle bir babası olsun. İlgilenen, gezdiren babalara bakıp çok iç geçirecekler , büyüdüklerinde de en büyük yaraları olacak malesef .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…