Düğün Kokteyl tarzi dugun organize etmek ne zormus...

Zumzum_20

Bir şarkısın sen, ömür boyu sürecek... <3
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2013
1.057
759
Merhaba kizlarrr
Bir dahaki seneye Mayis ayinda erkek arkadasim ve ben evlenmeyi düsünüyoruz insaAllah :KK68:
Biz yurtdisinda oturdugumuz için Belçika'da dugunumuzu yapacagiz. Ikimizde dans etmeyi ve çalgili halayli dugunlerden hoslanmadigimiz için 250 kisilik kokteyl tarzinda bir dugun düsündük, danssiz. :KK70:
Bir kaç yeri gezdik yer ve fiyat ile ilgili fikir edinmek için ve bir restaurant'ta karar kildik, çok güzel büyük bir terasi var yesil yesil çiçekli çiçekli ve eger yagmur/soguk hava olursa terasi kapatabilirler tamamen. Ayrica balikli küçük bir havuz var, çok sirin :KK28::KK68: Son olarak dügünü pazar günü aksam saat 6'dan 10'a kadar düsündügümüz için, los isiklarla mumlarla çok sahane samimi bir ortam yaratabilecegimizi düsündük. Üstelik restaurant'in sahibi bize kisi basi çok iyi bir fiyat sundu, hayir denilemez yani... :KK30:
Fakat (evet küçük bir sorun var bu çizdigim güzel tabloda :mad:) bu tip dügünü çevremizde hiç görmedik.
Yüksek kokteyl masalari olacak 15 tane felan ve restaurant'in bir kösesinde normal masa ve sandalye de düsündük yaslilar hastalar olursa oraya gidip oturabilmeleri için. Ama bütün davetliler oturamiyacak yani... Bu halde biz soguk ve sicak açik bufe sunarsak, insanlar ayak üstü yiyecek ve problem sicak bufe'de. Restaurant 'in sahibi hem balik hem tavuk yaninda 'da garnitür, pilav felan yapabilecegini dedi. >Simdi ben bunu düsünemiyorum : ayakta pilav mantar soslu tavuk ve sebze yemegi ... Erkek arkadasim problem görmüyor. Ona göre tavuk küçük küp seklinde sunulursa insanlar sadece çatalla yiyebilirler, o zamanda sorun olmazmis. Ama yinede benim kafama takildi bu olay. Insanlar bunu garip bulmazlar mi ? Siz böyle bir dügüne gitseniz, tepkiniz ne olurdu ?

Biraz uzun oldu, umarim anlamissinizdir türkçem pek iyi degildir... kuruma bakmayin artik :KK70:

Eveeet yorumlarinizi bekliyorum bayanlar :KK17:

Saglicakla kalinnn :KK74:

Son düzenleme:
X