El Sanatları kokulu tas veya sabun yapan bayanlarr yardmci olurmusunuzzz

Merhaba dekoratif kokulu sabun ve tas yapıyorum size uygun fiyatta ve istediğiniz modelde yaparım iletişime geçerseniz sevinirim konusuruz

Anladım siz kendinizi yapacaksınız ben size 50adetide 2 liradan yaparım süslü bir sekilde

Yada siz nasıl yapmayı düşündünüz size o şekilde yardımcı olim

Merhaba acaba mesajımı aldızmi olumlu yada olumsuz cevap yazarsanız sevinirim

Yok ben kalıp satmiyorum bende başka yerden aliyorum ama isterseniz size temin edebilirim

Sürekli yapacaksanız evet kalıp almak mantıklı ama tek bebeğiniz için yapacaksanız size pahalıya gelir bu

Eklentiler

• IMG_20150401_204644.jpg
    IMG_20150401_204644.jpg
    129,1 KB · Görüntüleme: 332
Ben bunları size 1 TL den yaparımisterseniz yyardımcı olucam birşeyoolursa da yardim edebilirim sormak istediğiniz takildigi iz bir yer olursa yardımcı olurum

Nkdr vosvos kalibi sz nkadara aliyosumuz ben bi sitede bulmustumda yanliz ben kokulu tas la yapmicam alciyla yapicam hem dha uzun omurlu oluuo hemde daha saglam ayni sekilde oda kokulu ve renkli olucak sizde denemelisiniz bnce birde balonvuklar olustrmuyo alci oyuzdrn onunla yapicam ve sadece mevlut icin degil o hem bi hediyelik hemde ew susu olur bikactane de cercewe kalibi bulup cercewe yapicam

Ben kalıplarını ben elde 15 yada 20 civarinda alıyorum sorarım sizin için siz ne kadara bulmustunuz

Bi yerde 12.5 biyerde 15 eminonunde daha uyqun diolar internet satisi olduqu icin boyledir belki sizin site ismi varmi instagramda

Benim instagramin var evet ama ben kalıpla ilgilenmiyorum başka yerden temin ediyorum ama bu fiyat çık uygun 12.5 olan HACERMİNA42

B En kursa gidiyorum oradan hocamdan alıyorum

Siz nerden ogreneceksiniz çerçeve kalıbı falan çok pahalıdır normalde varmı öyle bildiğiniz biryer

X