KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Benım oturdumu oturmadımı onuda bılmıyorum cok canım sıkıyor sadece yara olayına liposuction yaptırdım bırde sankı hıc yapılmamıs gibi mıdemde cok şiştı karın germe sonrası
Canım merhaba. Memendeki yarayı bantlama. O memeyi açık bırak. Sadece baticon sür. Aynı olay bende oluşmuştu. Yara kapanmıyordu. Birde prof dr resmi görünce demez mi nekroz yani doku ölümü oluşmuş. Tam bir geri zekalı.prof T.A . Asla inanmadım. Çünkü yarayı sürekli bantlıyordu ve yara bu nedenle iyice açılmıştı. Memeyi tamamen açık bıraktım. Sadece baticon sürdüm. Kapandı. Ona inansaydım mahvolmuştum. Senin durumu .net bilmiyorum ama belki faydam olur diye yazdım canım

Canım merhaba. Memendeki yarayı bantlama. O memeyi açık bırak. Sadece baticon sür. Aynı olay bende oluşmuştu. Yara kapanmıyordu. Birde prof dr resmi görünce demez mi nekroz yani doku ölümü oluşmuş. Tam bir geri zekalı.prof T.A . Asla inanmadım. Çünkü yarayı sürekli bantlıyordu ve yara bu nedenle iyice açılmıştı. Memeyi tamamen açık bıraktım. Sadece baticon sürdüm. Kapandı. Ona inansaydım mahvolmuştum. Senin durumu .net bilmiyorum ama belki faydam olur diye yazdım canım
Canım ya valla suan rahatladım bana da bantla dedı rıf ampul kullanıyorum ben Allahtan bantlamadım sadecs ampulu surup kurumasını beklıyorum sonra korseyı takıyorum o kadar cok arastırdım kı benım durumda olan varmı dıye ınan ıcım rahatladı sen nezamn yaptırdın canım fotosu varmı senın ben atayım bak

Doktorunuz kim ögrenebilirmiyim?

Bu arada bunu nasil acikladi? Yani sonucta insanlar onca kilo veriyor son 5 veya 10 kiloda takili kaliyor veremiyor. Bunuda gectim bazi insanlar yapi geregi her yerden kilo verebiliyor kollar kap kalin kaliyor

Germe ameliyati yapan bir doktor öncesinde kalan yagi almasi gerekmez mi?

Yoksa ne diye ameliyat oluyor o kisi? Sonucta o görüntüden kurtulmak istiyorda bicak altina yatiyor ?
Benim de mesela önce liposuction yaptı, sonra deri çıkarıp gerdim dedi. Germe işlemine kadar tamam ama germe yok gibi yani. 😢Sarkma çok fazla. Elimle bile kendim toparladım hala fazla var, nasıl iş anlamadım

Doktorunuz kim ögrenebilirmiyim?

Bu arada bunu nasil acikladi? Yani sonucta insanlar onca kilo veriyor son 5 veya 10 kiloda takili kaliyor veremiyor. Bunuda gectim bazi insanlar yapi geregi her yerden kilo verebiliyor kollar kap kalin kaliyor

Germe ameliyati yapan bir doktor öncesinde kalan yagi almasi gerekmez mi?

Yoksa ne diye ameliyat oluyor o kisi? Sonucta o görüntüden kurtulmak istiyorda bicak altina yatiyor ?
Bana yuklenmissin hissine kapıldım açıkçası ameliyat olurken hala kolda yağ varsa vicut kitle indeksiniz boyunuza göre fazla ise ip incecik kol yapamazlar kilo verip ideal kilonuza kavusursaniz ona göre kalan yagi alıp daraltıyor doktor da benim karnımda yağımi aldı karın kasımı dikti dümdüz şimdi ama karın kaslarını dışardan görecek kadar değil

Merhaba

Şimdi dr'un yanından çıktım, çok üzgünüm, Dr durumu gördü, kabul etti, resim çekti, memeler iyi durumda, iyileşmesini güzel buldu. Bu kollar için dedi ki, kolda ki akıntı seroma, bir kaç güne geçer, sorun değil, sarkma için ise ben size ameliyat öncesi sordum, koldan aşağıya inelim mi diye, siz de fazla iz olmasın diye istemediniz dedi. Evet, sormuştu. Ben de dedim ki, siz bana bu kadar sallanacak deseydiniz ben o izi kabul ederdim, ben hekim değilim, bu kadar sallanacağını tahmin edemezdim dedim. Bu sallanan parçalar için ameliyat oldum, aynen duruyor, çok mutsuzum ve üzgünüm bu durum beni ruh hastası yapar dedim. O da yine " ben size demiştim,o ayrı bir ameliyat, revizyon değil, bakın şöyle yapalım, 6 ay sonra extended yani genişletilmiş ameliyatı yapalım, orayı aşağı kadar toplayalım, 6 aydan önce olmaz, yalnız bu revizyon olmadığı için ücretli bir ameliyat olur 'dedi. Ben de bu ameliyatlar için maddi olarak elimdekini tükettim, hem maddi hem manevi yıprandım, nasıl bu yükün altına gireyim bu ekonomik krizde dedim. O da "üzülmeyin, ben şu an size fiyat vermiyorum, çok uygun bir şey yapacağım, düzeltiriz č dedi. Ne kadar sorduydam da, para ancak toparlarım dediysem de, sekreteri de kendi de fiyat vermedi, 6 ay sonra konuşuruz, sıkıntı yapmayın dedi. Çok sakin ve yumuşak konuştu, bilemiyorum artık, eşim çok gerildi, tekrar ameliyat, masraf, acı çekeceğim için. İstemiyorum ben demeye başladı, o da haklı. Durum bu, 6 ay sonra bakalım neler bekliyor beni. Her şerde bir hayır vardır demek istiyorum. Bu ameliyat fiyatı hakkında fikri olan var mı acaba?

Bana yuklenmissin hissine kapıldım açıkçası ameliyat olurken hala kolda yağ varsa vicut kitle indeksiniz boyunuza göre fazla ise ip incecik kol yapamazlar kilo verip ideal kilonuza kavusursaniz ona göre kalan yagi alıp daraltıyor doktor da benim karnımda yağımi aldı karın kasımı dikti dümdüz şimdi ama karın kaslarını dışardan görecek kadar değil
Yok canım, sana yüklenmedi, doktora kızmış haklı olarak çünkü parmak bastığı konularda haklı. Biz sessiz mi kaldık acaba Dr'a karşı. Ben şu anda hakkımı iyi savunamadım, korkaklık mı ettim diye düşünüyorum. Yani ben yaptım oldu tarzında Dr'lar galiba 🌸

"Sana" neden yükleniyim ameliyati yapan senmisin? Aksine bende seninle ayni taraftayim bu yüzdende doktorun aciklamasi soruyorum.

"Sana" neden yükleniyim ameliyati yapan senmisin? Aksine bende seninle ayni taraftayim bu yüzdende doktorun aciklamasi soruyorum.
Bende sizin gibi potansiyel hasta onlarin gözüyle "müsteriyim". Kimsenin magdur olmasini istemem, cünki insanlarin ne kadar emekle o parayi birlestirip, cektigi zorluklari tahmin edebiliyorum.

Bende sizin gibi potansiyel hasta onlarin gözüyle "müsteriyim". Kimsenin magdur olmasini istemem, cünki insanlarin ne kadar emekle o parayi birlestirip, cektigi zorluklari tahmin edebiliyorum.
Kesinlikle, valla düşünmedim değil, acaba bilerek mi böyle yarım iş çıkartıyor doktorlar, süreklilik olsun diye mi? 🌸🌿

Doktorun sorunu kabul etmesi de büyük bir aşama bir arkadaşımı doktor bagırıp cagırıp aglatmıstı
Kabus gibi, ben ağlamamak için zor tuttum kendimi, gerçi yalan yok, çok sakin konuştuk, ben de o da. Zaten kavgacı biri değilim. Belki olay çıkmasın diye sakin konuşuldu, bilemiyorum ki, kafamda kurup duruyorum valla 😢

Canım ya valla suan rahatladım bana da bantla dedı rıf ampul kullanıyorum ben Allahtan bantlamadım sadecs ampulu surup kurumasını beklıyorum sonra korseyı takıyorum o kadar cok arastırdım kı benım durumda olan varmı dıye ınan ıcım rahatladı sen nezamn yaptırdın canım fotosu varmı senın ben atayım bak
Canım korseyi takınca yaraya gelmesin. Hiç bir sürtme olmasın. Ben 6 yıl önce yaptırdım. 350 cc mentor pürtüklü takıldı. Resim gönder bakayım yaraya ve meme şekline.

Canım korseyi takınca yaraya gelmesin. Hiç bir sürtme olmasın. Ben 6 yıl önce yaptırdım. 350 cc mentor pürtüklü takıldı. Resim gönder bakayım yaraya ve meme şekline.
Ben de araya temiz pamuklu tişört koydum, pamuklu bez falan, yaraya dikişe değmesin diye, düzenli değiştirdim, korse içinde hep temiz gazlı bez koydum dikişlerin üzerine, sürtünme olmasın diye 🌺

Kabus gibi, ben ağlamamak için zor tuttum kendimi, gerçi yalan yok, çok sakin konuştuk, ben de o da. Zaten kavgacı biri değilim. Belki olay çıkmasın diye sakin konuşuldu, bilemiyorum ki, kafamda kurup duruyorum valla 😢
Ya şimdi bir ses etme en iyisi süreci saglıkla bir kapa tedavi aksamasın. Bu iş bittiginde kapısına dayan ve diret. Bundan sonrakileri de aynı doktorla mı planlıyorsun öyleyse saten paşa paşa bunu da aradan cıkaracak

Kesinlikle, valla düşünmedim değil, acaba bilerek mi böyle yarım iş çıkartıyor doktorlar, süreklilik olsun diye mi? 🌸🌿
Bilerekmi yoksa doktorun beceriksizligimi bilmiyorum ama insanlar onca caba sarf ediyor bu ameliyatlari olabilmek icin. Doktorlar daha fazla empati kurabilmeli daha düzgün is yapmali ! Yaptigi rezaleti düzeltmek icin tekrar para istemesi ise ayri bir terbiyesizlik.

Eklentiler

• IMG_20210420_230032.jpg
    IMG_20210420_230032.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 147
  • IMG_20210420_225924.jpg
    IMG_20210420_225924.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 146
  • IMG_20210419_134802.jpg
    IMG_20210419_134802.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 142
Benımkıler bu sekılde benım ıkı dogum sonrası pert oldu diklestirme de yaptılar canım zor gecıremedım bu surecı hala😔

Ya şimdi bir ses etme en iyisi süreci saglıkla bir kapa tedavi aksamasın. Bu iş bittiginde kapısına dayan ve diret. Bundan sonrakileri de aynı doktorla mı planlıyorsun öyleyse saten paşa paşa bunu da aradan cıkaracak
Eşim de aynı şeyi söylüyor, önce bu tedavi bitsin, çok üzülme, daha kötü olabilirdi diyor. Karın germe ve uyluk germe düşünüyordum ona ama şu son durum nedeniyle tereddütteyim. Bu konuyu 1 yıl durdurdum kafamda. 🌺🌿

X