KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Canım kol germede çok fazla ödem oluyor mu? Kolda aşırı şişlik oldu mu ?
Bende hiç ağrı olmadı oysa liposuction yüzünden bekliyordum, şişme de fazla olmadı, bunu tuzsuz yemek yememe bağlıyorum. Sadece sağ el bileği ve dirsek arasında ağrı ve gerginlik olmuştu, o da 1.ayda geçti. Ben 3. Gün kendi yemeğimi yedim. 🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸

Okuyordum yazıcam yazıcam bi yazamadım yara izlerinizi sorun etmeyin ben 10 yil once kist ameliyatı oldum sezeryan gibi ama boydan boya kesildi o zamanlar yarami gorseniz sanki et et üstüne kapatıp dikmişler gibiydi çok kötüydü ama zamanla düzeldi şu anda incecik bir cizgi var sadece vucudumuz efsane biraz zaman verin hepsi dûzelir :KK66:

Evet canım, kesinlikle, yarın Dr cem inan bektaş ile, çarşamba Dr Cengizhan Ekizceli ile görüşmeye, fiyatı almaya gidiyorum. Eylül öncesi düşünmüyorum çünkü arası çok yakın olur, 6 ay iyi mi ara için acaba? 🌺🌿🌺🌿💖🌺🌺🌿🌸🌺
Arasi olmasindan cok korse giyince ve o odemler olunca asiri sicakta zorlanirsin. Mayis ayi icinde yaptirirsan alti hafta idare eder ama temmuz agustos hic iyi degil yani alti hafta eger evde klima altinda durucam dersen olur demisti doktor bana. Benim egzama basladi mesela sicaklarla birlikte artik korse takarsam tisort ya da fanila uzerinden takiyorum. Ama sunu soyliim memeyle birlikte vucudundaki esas degisim karin germeyle olacak esas efect bu ikisiyle. On bacaklarin da geriliyor pubis de. Belin arkasi bile rahatliyor iyilesmesi biraz uzun, sabir istiyor falan filan ama yaptirmalisin mutlaka, goruntunu cok seveceksin hayatim

Arasi olmasindan cok korse giyince ve o odemler olunca asiri sicakta zorlanirsin. Mayis ayi icinde yaptirirsan alti hafta idare eder ama temmuz agustos hic iyi degil yani alti hafta eger evde klima altinda durucam dersen olur demisti doktor bana. Benim egzama basladi mesela sicaklarla birlikte artik korse takarsam tisort ya da fanila uzerinden takiyorum. Ama sunu soyliim memeyle birlikte vucudundaki esas degisim karin germeyle olacak esas efect bu ikisiyle. On bacaklarin da geriliyor pubis de. Belin arkasi bile rahatliyor iyilesmesi biraz uzun, sabir istiyor falan filan ama yaptirmalisin mutlaka, goruntunu cok seveceksin hayatim
Onur Egemen, Oytun Idil ve Bulent Tekerekoglu’yla da gorus canim, burada gordugum sonuclara, hasta doktor iliskisinde yasananlara bakarak konusuyorum tabii. Karin germe yaptirirken doktorun ameliyat sonrasi icin seninle guzel guzel ilgileneceginden, revizyona karsi tutumundan vs emin ol. Yara kapanmasi, odemi, buzusme, kulakcik derken sureci uc bes aylik uzun soluklu bir operasyon cunku. Doktorunla iyi iletisimin olmali ve sonrasi icin guven duymalisin. Yaptiracagin zaman benle iletisime gec cunku dikkat etmen gereken bazi noktalar var

Arkadaşlar bugün ınstagramda gördüm. Lipomatik ile 12 litre yağ alınıyormuş. Çok garip geldi. 6 litre bile ölümcül deniliyordu. Bu yeni mi çıktı anlamadım.

X