Kolektif esma zinciri (Ask ve sevgi bereketi)

Yeni okuma 💕
  • 1000 adet "Ya Latif" esmasini okuyacagiz
  • Yarin gece yarisi yani 6 Aralik'a kadar okumus olalim, hizli ve kisa surede okunmasi daha etkili oluyor.
Basta ve sonra tekrar edilecek niyet(telefondan veya bir yere yazarak esmadan once niyeti okuyabilirsiniz Herkesin ayni cumleyle niyet etmesi onemli oluyor: ✨"Ya Latif esma okumasina katilmaya niyet ediyorum. Katilan herkesin (benim de) kismetlerinin acilmasina, sorunlarinin kolaylikla cozumlenmesine, hayatlarinda sevgi enerjilerinin artmasina, isteklerinin en hayirli ve en hizli sekilde gerceklesmesine niyet ediyorum, ✨ "Bu niyetten sonra kendi ozel niyetinizi de ekleyebilirsiniz.
1000 aded esmayi hic bolmeden, baska seye ilgiyi dagitmadan konsantre olarak okumak daha etkili oluyor. Namaz kilar gibi tek oturusta okuyabilirseniz cok guzel olur. Okuduktan sonra ben okudum yazabilirsiniz.

visnetozu visnetozu slnn12345 slnn12345 @redvelvetcake matildha matildha @3 tam 1 robot namaste21 namaste21 YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn @Aktif Lora @Careszm N NE DEM @Cerez87 @Leftright jade808 jade808 bcgirl bcgirl @hayat @Sincereley93190221 @rapisa T teachermeacher
Bende okuyorum

Yeni okuma 💕
  • Yarin gece yarisi yani 6 Aralik'a kadar okumus olalim, hizli ve kisa surede okunmasi daha etkili oluyor.
Basta ve sonra tekrar edilecek niyet(telefondan veya bir yere yazarak esmadan once niyeti okuyabilirsiniz Herkesin ayni cumleyle niyet etmesi onemli oluyor: ✨"Ya Latif esma okumasina katilmaya niyet ediyorum. Katilan herkesin (benim de) kismetlerinin acilmasina, sorunlarinin kolaylikla cozumlenmesine, hayatlarinda sevgi enerjilerinin artmasina, isteklerinin en hayirli ve en hizli sekilde gerceklesmesine niyet ediyorum, ✨ "Bu niyetten sonra kendi ozel niyetinizi de ekleyebilirsiniz.
1000 aded esmayi hic bolmeden, baska seye ilgiyi dagitmadan konsantre olarak okumak daha etkili oluyor. Namaz kilar gibi tek oturusta okuyabilirseniz cok guzel olur. Okuduktan sonra ben okudum yazabilirsiniz.

visnetozu visnetozu slnn12345 slnn12345 @redvelvetcake matildha matildha @3 tam 1 robot namaste21 namaste21 YagmurSendeanlarsn YagmurSendeanlarsn @Aktif Lora @Careszm N NE DEM @Cerez87 @Leftright jade808 jade808 bcgirl bcgirl @hayat @Sincereley93190221 @rapisa T teachermeacher
Bende okudum.Allah hepimizin dualarını en hayırlı en güzel haliyle gerçeğe çevirsin kabul ve makbul eylesin.

Okudum, Allah kabul etsinn 🙏🍀

Yeni okuma 💕

Lizyaa Lizyaa çok teşekkürederiz bu uygulama için. Birşey sormak istiyorum ne derseniz uyarım size tabıiki. sonuçtaaslında günlük okusak okuyabilen arkadaşlar olarakdaha mı etkili olur belki okuma miktarını düşürürüz.Ayrıca bence bir önceki uygulamada kalbini zümrütyeşili düşünerek okumak güzel bir etki yaptı ben de Allah razı olsun sonrasında da devam ettim o şekilde okumaya. Kızlarda bu konularda fikirlerini yazabilirler.

Son düzenleme:
Çok isterim, bu ikili esmayı sık sık okumaya çalışıyorum 💙
Evet ben de okuyorum, cok faydasini gordum bana ozellikle is yasamimda fayda sagladi. Normal isimin yaninda bir de kreatif bir is yapiyorum biraz hobi biraz para kazandigim bir sey ve bu esmayi okuyunca sergiledigim isler daha cok begeniliyor mesela. Hep ask ve kismetle bagdastirilmis ama sadece bir kisinin sevgisi veya sevgi kismeti degil begenilmeyi ve yaptigin seylerin daha cok sevilmesini sagliyor. Sosyal medyada da bir sey paylastigimda daha cok ilgi goruyor. Gecen sefer garip bir sey olmustu, haftalardir ekli duran bir fotografim vardi okumanin ertesinde birdenbire bircok insan begendi fotografi. Durup dururken ilgi cekmeye basladi gunlerdir orada duran fotograf, sanki onde cikiyor bir sekilde bu esma bunu sagliyor gibi. Bir de bir suru takip istegi geldi, farka sasiracak kadar cok oldu hatta ne oluyor da bu kadar kisi takip istegi gondermis diye dusunmustum. Sebeplerinden biri daha once yazdigim bir tweeti cok takipcisi olan bir takipcim cevap yazmis durup dururken, o yuzden bir cok kisinin ilgisini cekmis. O gonderim de haftalar once oradaydi, o kisiyi falan da taglememistim oyle genel bir fikir iceren bir gonderiydi nereden gordu de retweet yapip cevapladi anlamadim, profilime girip asagilara gitmesi lazim bunun icin. Yani farki anlatmak icin detaya girdim ama bu tarz garip seyler oldu. Bu olaylar hep okumanin ertesinde 1-2 gunde oldu.

Ya Vedud ve Cami basta olmak uzere toplu esma okumalarinda cok bariz fark goruyorum ozellikle toplu okuma yaptigimiz gibi hemen ertesi gunu basliyor, ikidir boyle oldugunu fark ettim.

X