Kolektif esma zinciri (Ask ve sevgi bereketi)

Merhaba kızlar hazırsak başlayalım 👍🙌🏼 bugunden itibaren 7 günümüz var. Yani 2 Ekim'e kadar bitirmemiz gerekiyor.
Tek oturuşta okumanız gerekmiyor her gun bir miktar okuyup kaydedersiniz sayıyı çünkü tam sayıda okumak önemli
Her okuyustan once niyet:

“Bu duaya katılan herkesin hayırlı dileklerinin kabul olmasını niyet ediyorum”
Bu niyet ortak olsun devamında istediğiniz gibi niye edersiniz kendiniz için işte benim de şu şu niyetim kabul olsun diyebilirsiniz, ortak niyet onemli ama herkes bunu soylemeli
Fetih suresi ilk ayet okuyoruz;

“İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ”

N NE DEM yazmadi ama daha oncekine katılmıştı katilir diye onu da ekliyorum eger o veya etiketlediklerimden katilmayan olursa kalanlari da kendi aramizda yeniden konusuruz. Once belli miktardan baslayalim sonra herkes okudugunu yazar kalanlari yine bolusuruz baska katilan cikan olursa.

Herkes 1666 tane okuyacak şimdilik, ben 1669 okuyacagim 9999 tamamlanacak. Aşagıda etiketlediklerim ben katılıyorum diye yazarsa netleştirmiş oluruz. Yeni katılacak olanlar da 2-3 gün içinde yazarsa sayı şaşmamış olur.

Şu şekilde;

Lizyaa Lizyaa 1669 adet
redvelvetcake redvelvetcake 1666 adet
rapisa rapisa 1666 adet
matildha matildha 1666 adet
N Neselikalpler 1666 adet
N NE DEM 1666 adet

✨💫
Ben katılıyorum canım tesekkurler hayırlı olsun yenı duamız Allah kabul etsin❤️

Merhaba kızlar hazırsak başlayalım 👍🙌🏼 bugunden itibaren 7 günümüz var. Yani 2 Ekim'e kadar bitirmemiz gerekiyor.
Tek oturuşta okumanız gerekmiyor her gun bir miktar okuyup kaydedersiniz sayıyı çünkü tam sayıda okumak önemli
Her okuyustan once niyet:

“Bu duaya katılan herkesin hayırlı dileklerinin kabul olmasını niyet ediyorum”
Bu niyet ortak olsun devamında istediğiniz gibi niye edersiniz kendiniz için işte benim de şu şu niyetim kabul olsun diyebilirsiniz, ortak niyet onemli ama herkes bunu soylemeli
Fetih suresi ilk ayet okuyoruz;

N NE DEM yazmadi ama daha oncekine katılmıştı katilir diye onu da ekliyorum eger o veya etiketlediklerimden katilmayan olursa kalanlari da kendi aramizda yeniden konusuruz. Once belli miktardan baslayalim sonra herkes okudugunu yazar kalanlari yine bolusuruz baska katilan cikan olursa.

Herkes 1666 tane okuyacak şimdilik, ben 1669 okuyacagim 9999 tamamlanacak. Aşagıda etiketlediklerim ben katılıyorum diye yazarsa netleştirmiş oluruz. Yeni katılacak olanlar da 2-3 gün içinde yazarsa sayı şaşmamış olur.

Şu şekilde;

Lizyaa Lizyaa 1669 adet
redvelvetcake redvelvetcake 1666 adet
rapisa rapisa 1666 adet
matildha matildha 1666 adet
N Neselikalpler 1666 adet
N NE DEM 1666 adet

✨💫
Ben katılıyorum

Ayeti okumadan once ortak niyet edip okumaya katilan herkesin niyetinin kabul olmasini isteyecegiz. Soyle;

"Bu duaya katılan herkesin hayırlı dileklerinin kabul olmasını niyet ediyorum”
Sonra kendi niyetini de soylersin spesifik bir sey varsa

1249'ar adet okuyacagiz. Yeni biri daha katildi.

7 gunde bitirecegiz. 2 Ekim son
Selam. Ben tam anlamadım. Her gün 1249 tane, 7 gün boyunca mı okuyacağız, 7 gün içinde toplam 1249 tane mi okuyacağız

Aktif Lora Aktif Lora ve C Cerez87 Yazmadiniz kizlar ama siz okumalari tamamladiniz mi?

Bugun bitmesi icin niyet almistik. Okumayacak varsa kalan icin hemen bolusup digerlerimiz tamamlayalim, yarim kalmasin

X