Koltuk aldım gri duvar renginde yardımcı olurmusunuz?

M

mamiyy

Ziyaretçi
ARKADAŞLAR KOLTUK TAKIMI ALDIM KOL YERLERİ SİYAH DERİ OTURMA VE YASLANMA MİNDERLERİ GRİ KADİFE.DUVARIMI NE RENGE BOYAMALIYIM SİZCE ÇÜNKÜ ÇOK KARARSIZIM.AYRICA MASAM VE SANDALYELERDE SİYAH DERİ.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.:uhm: AYRICA BEN AÇIK GRİ DÜŞÜNÜYORUM AMA HER TÜRLÜ FİKRE AÇIĞIM,SİZCE GRİ BOĞARMI???a.s.

slm mamiyy arkadaşım bence duvarda kum beji kullan derim.çünkü açık renk boya koyu renk koltuk eşyalarını harika gösterir.bende senın tariflerine göre bi koltuk takımını istikbalde gördüm çok hoş duruyordu.daha kimse yorum yapmamış fikirler çoğalır daha iyi karar verirsin.hayırlı olsun koltukların

duvarda grı rengını çok severım. ıkea da bır cok duvar fonu grıdır. gıdıp bakarsan fıkrın olur bence. yabancı fılmlerde de en çok evler grıye boyanır. çareesız evkadınları dızısınde falan çok guzel grı boyalı duvarlar var. sevgıler

Öncelikle hayırlı olsun cnm koltukların.
Benim tavsiyem duvarı kesinlikle gri yapmaman yönündedir.
Koltuklar çok silik kalır çünkü.(Koltukları görsek çok daha kolay verirdik aslında)
Ben olsam duvarı pembe-lila yaparım.Halıyıda bu tonların karışımından seçerim.

Yada parlak gri siyah karışımı duvar kağıtları var,duvarın tamamı olmasa bile bir tarafı böyle yapabilirsin.Yalnış hatırlamıyorsam klübün evim evim bölümünde Niltol arkadaşımızın bir duvarı böyleydi
http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/250954-niltolun-evi.html

Son düzenleme:
arkadaşlar hepinize teşekkür ederim gerçekten güzel fikirler.bende pembe lila tonları severim ama ataerkil bi evde yaşıyorumkaydirigubbakcemileyani eşim ben pembe oda istemem diyor.oda kum beji düşünüyor.ayrıca ben o duvar stiker larınada bayılıyorum ama pahalı geldi.sitelere baktım,acaba ikeada yada praktikerde varmıdır?inşallah her sene olduğu gibi boyacının fikirlerine kanmayızdelikafadulden.ayrıca bende umutsuz ev kadınları dizisi hayranıyım ama hiç duvarlarına bakmamştım,birdahakine dikat edicem:asigim:

bayılıyorum o dızıde ki dekora, zaten o dızıde ki detaylara bakarsan hep ıkeadan urunler. gule gule kullan canım, kum rengı de super olur.

kum rengi,bej renk yada kemik rengi bunlar hoş olur hepsi birbirine ton olarak yakın renkler canım

çok teşekkür ediyorum kızlar yaa hepiniz içmimar:asigim::nazar:valla harikasınız insan yanında birileri olduğunu görünce acayip rahatlıyor.kaydirigubbakcemile3

Öncelikle hayırlı olsun cnm koltukların.
Benim tavsiyem duvarı kesinlikle gri yapmaman yönündedir.
Koltuklar çok silik kalır çünkü.(Koltukları görsek çok daha kolay verirdik aslında)
Ben olsam duvarı pembe-lila yaparım.Halıyıda bu tonların karışımından seçerim.

Yada parlak gri siyah karışımı duvar kağıtları var,duvarın tamamı olmasa bile bir tarafı böyle yapabilirsin.Yalnış hatırlamıyorsam klübün evim evim bölümünde Niltol arkadaşımızın bir duvarı böyleydi
http://www.kadinlarkulubu.com/evim-guzel-evim/250954-niltolun-evi.html

selam canım öncelikle mısracığıma katılıyorum koltuk takımına uygun grili, beyazlı yada parlak bir duvar kağıdı kullan derim çünkü artık moda bu şekilde birde diğer duvarların için kırık beyaz yap çünkü mobilyaların siyah, koltuğunda gri siyah duvarım açık olmalı ve aksesuarlarınıda kırmızılı yap bence çok şık olur... ve lütfen odanı bitirdiğin gün resmini koyarsan çok sevinirim...

çok teşekkürler niltolcüm,evinin dekorundan anlaşılıyor bu işlerden anladdığın,evine duvar rengine koltuklara bayıldım,bayıldım,bayıldıııım,beni ev kedisi olarak alabilirsin:Saruboceq: salonum bitince resim eklerim inşallah çünkü daha ev inşaat,bende bi koca varki bayılıyo bişiyler değiştirsin,pimapenleri bile değiştiriyo:kızgın:daha çok iş var yaniii.birde duvar stekerlerini nereden aldın pahalı bişeymiydi yazarsan sewinirim canıım.birde benim 3 yaşında kızım var duvardaki bordürleri bile söküyoooo:kızgın:acabaa duvar kağıdınıda sökerse,benim çok hevesim var aslında duvar kağıdında kullanışlı oluyodur boyaya nazaran?a.s.

X