Koltuk altı kesisi ile , kas altından 275cc mentor

Canım biz ameliyat kurbanı olduk tüm detayları sanada anlatıp göstercez :) ama su sözünü hiç unutmuyorum ben olsam ameliyatına gelirdim dedin ya cansın

Tesekkurler canim.kosullar uygun olsa neden gelmeyeyim.bak mesela benim ziyaretime kk dan arkadaslar gelicek sagolsunlar.geriye sadece guzel bir sonucu beklemek kaliyor

Tesekkurler canim.kosullar uygun olsa neden gelmeyeyim.bak mesela benim ziyaretime kk dan arkadaslar gelicek sagolsunlar.geriye sadece guzel bir sonucu beklemek kaliyor

inşallah canım bu destekler öyle önemli ve rahatlatıcı ki yanında olmasa bile bunu hiseettirmek ne kadar güzel ki gelecekler çok sevindim inşllah güzel haberlerin gelir bu süreci en hafif şekilde atlatırsın canım :) ne kadar kaldı ameliyatına ?

Son 6 gun heyecan dorukta.su ameliyati sorunsuz atlatirsam sirada burun var

Son 6 gun heyecan dorukta.su ameliyati sorunsuz atlatirsam sirada burun var

oo senin iş uzun ben burun olmuştum yıllar önce lokal yine olmak durumundayım nefes sıkıntısı oluyor bak ondan da çok çektim 1 senedir onu da erteliyorum ona cesaretim kalmadı artık çok acı çekiyorum ameliyat esnasında sonrası rahat onunda. meme de tam tersi atlatırsın inşallah canım az kalmş cidden bol bol yazaışırız :):) ya sen ne ye karar verdin kac cc kas altı mı boy kilo?

canım benim iş cok kolay,benımle aynı kılo da aynı boyda vücut tipimiz cok benzeyen aynı doktora daha once ameliyat olan bir arkadaş var.doktora dıyecegım kı benımkını de ole yap :) onunkını cok begendım cunku :) kasaltı olucak bakalım acısı nekadar olur :) nefes sıkıntın ameliyattan sonra mı başladı pekı ?

Burunda nefes sıkıntım zamanla oluştu ödem oluşumundan lazerlede yakttırmıştım yine çare yok tekrar ameliyat öncesinde böyle aorun yoktu her işin sıkıntısı var. Oo ii sevindim senin hazır ciciler :))

önünde bi örnek olması ne iyi olmuş :) inşallah istediğin gibi bi sonuç alırsın canm

öncelikle geçmiş olsun. bende koltuk altı kesisini düşünüyorum da, şu an ne durumdasın? herhangi bir sıkıntın var mı? İzlerin ne durumda?

öncelikle geçmiş olsun. bende koltuk altı kesisini düşünüyorum da, şu an ne durumdasın? herhangi bir sıkıntın var mı? İzlerin ne durumda?

Teşekkür ederim . Çok zor geçti ama Şu an iyiyim 10 ay oldu benim. Kas altı sıkıntılı bi sürec ama sonuçta iz konusunda avantajlı. Benim izlerin son halinin fotosunu atmıstm albüme. İzler belirsiz zamanla kayboluyo

Bende birgün "evet zor günlerdi ama atlattım" demek istiyorum. Koltuk altıyla, meme altı arasında kaldım. Ama anladığım ve gördüğüm kadarıyla, vücudun izleri kaybettikten sonra nerde olduğu çokta önemli değil. esas sıkıntı, eğer izler kaybolmazsa, yani skar oluşuumu ne öle bişi diyolar. izler kabarıyo.. Ameliyat olmadan da bunu bilemeyeceğimize göre şans galiba. Siz de şanslılar arasındasınız, inş böle sorunsuz da hayat boyu devam edersiniz. Cevabınız için teşekkürler.

Sende soyleyeceksin inşallah, atlatacaksın:) koltuk altı olduğu zaman kollarını biraz daha uzun süre kullanamazsın agrısı daha fazla olur ama iz konusunda avantajlı, hem belki de sen çok zorlanmayacaksın diğer yöntem hakkında pek bi bilgim yok o yüzden ona bişey diyemiyorm . En doğru kararı verirsin umarım. Cesaretli ol , senin için en hayirlisi olur inşallah:)

Merhaba! Konuları gezerken kendimi burada buldum cesaretini tebrik ediyorum yaşından ötürü ben de yeni oldum üstelik 19 yaşındayım. Ameliyatı olalı 1.5 yıl olmuş kesi izlerini merak ettim geçtiler mi?

Merhaba;
Bende sizinle aynı ölçülere sahibim ve 8 Nisan'a gün aldım, göğüs altı kesisi ile kas altına 275cc koyacağını söyledi Doktorum. Aşırı büyük ve yapay göğüsleri sevmiyorum. Şuan nasılsınız boyut olarak memnunmusunuz? Ameliyat sonrası iniyor ve daha küçük duruyor diyorlar? :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…